Hoşbeş Sayfası

Yalnız değilsin Emel'im aynı şey benim de hastaneye giderken başıma geldi. Benim de yürüdükçe topuklar parçalandı bir teksi de bulamadık güç bela uyduruktan 30 tl ye bez ayakkabı almak zorunda kaldım görsen beş para etmez ama mecbur randevuya yetişecen ne çektim ssk yollarında beee .. ne çektim.

Filiz'cim bu sefer Allah gönlüne göre daimi bir yer nasip etsin canım .
Yürekten bütün dualarım seninle

Canlarım aklımdayken söyleyeyim .
Yarın akşam, dişçinin sınavından sonra uyarsa Armutlu'ya gitmek istiyorum .
Enişteniz bir kaç gündür orada bir hal hatır sorup (şaka..temizlik yapıp)pazartesi gibi dönmek istiyorum .
Çünkü Salı kistimin Sonomed'den USG randevusu var napacan mecbur dönecen.

Yani demem o ki bir kaç gün görünmeyebilirim.
Şimdiden haber edeyim dedim.

Selen'cim bu şarkı benden sana gelsin canım

Rafet El Roman Feat Ezo - Kalbine Sürgün - YouTube

Dinleyin canlarım kalbinizin PASI gitsin.

Son düzenleme:
Ne güzel bir şarkıymış Mukaddes ablam, çok teşekkür ederim.
Hayırlısıyla git gel Mukaddes abla. Çok da yorma kendini temizlik için, kızlar da yardım etsinler...

Son düzenleme:
İyi hepiniz gelmişsiniz bugün.Açtırdınız bana başlığı yüzde elli ben yazıyorum.Bir daha yoklama alacağım oğa göre.

Evdeyim bugün.Şarjım kayıptı,çatı katına çıktım bakmak için aaa bir de baktım netteyim.Kardeşim burada kullanıyor bilgisayarı.Bana zor geliyor buradan girmek.

Emel benim de terliğim yırtılmıştı birgün sokakta.Ablama telefon etmiştim de yarı yola terlik getirmişti:)

Evet yaptırmış kafasına dün.Ama kan gelmemiş.Sülük yapıştırmış.Sülükler kantoron yağı sürdüğü için yapışmamış.Beğenmemişler tadını:)Birkaç gün sonra tekrar gidip yapıştıracakmış.Ama saçını görseniz.Ben küçük birşey sanıyordum baya kocaman kazımış saçı.Umrunda değil ama.Ben şimdiye karalar bağlamıştım.Bu eziyete sonuç alsa bari.Bunun da faydasını görmezse İstanbul'da bio enerji yapan bir adam varmış.Elleriyle tedavi ediyormuş.Bizim komşuya iyi gelmiş.Ona git diyoruz.İşimiz onlara kaldı napalım.

Mukaddes abla güle güle git,güle güle gel.Rafet'in son kasetinde bir şarkı daha var beğendiğim.Yarın eklerim baya güzel.Yadigara gıcık oluyorum.

Yufka açıyoruz annemle ramazanda yemek için.Ben biraz büyülttüm,annem açtı,kardeşim pişirdi.Daha da bitmedi ben kaytardım.Bir iki de yağlayıp afiyetle yedim.

Son düzenleme:
canlarim cok tesekkur ederim dualariniz icin.insallah bir yere atanirim.tercih yapabilecegim cok fazla yer yok ama bakacagiz artik.

oooo Emel benim de anneminde kac kere basimiza geldi o terlik macerasi.ikimiz de cok aliriz giysi vb. seyleri.e tabi cok olunca her birini en fazla 3-5 kere giyiyorsun sezonlarinda.eskitemiyorum da ben.5-6 sene once annemin bir terlikleri vardi dedugin gibi alti epa ustu deri.cok giymis bikip kaldirmisti.sinra bigun bulunca yazliga goturdu.tam da o gun cok guzel bi sitenin ornek dairesi acilmis milleti gruplar halinda gezdiriyorlar.biz de katildik milletin arasina.gezerken annemin yuruyus bi degisti birden :)))) noldu dedim soylemedi gulecegimi bildigi icin.sonra farkettim topuk yarisi tutuyor :))) neyse bitti gezi merdivenlerden indik.gezdiren adam da karizma bisey .cok ilgilendi alicaz sandi daireyi herhalde :))) bizden yavastan ciktik annem bi bakti topuk yok :))))) eyvah dedi icerde dustu herhalse biz gul gul olduk.sonra ben bi baktim bizim topuk bahcenin dibinde tam parmakliklarin dibinde duruyor caktirmadan uzandim aldim.eve donus tam macera aldi ekine terlikleri yalinayak donduk.

sonrasinda copok ayakkabi terligim oyle parcalandi.resmen curuyor ufalaniyor.daha gecen gun bir terliklerim oyle yolda parcalandi.ustelik de tecrubeliyim bu konuda annem yanina yedek al dedi ufaktan patlamis kosesi.kiyamadim atmaya cok yeni duruyordu :))) ciktim koseyi dondum tam dedigin gibi ayagim altinda bi yumusaklik :) ay ay derken tam patladi eve zor dondum.

Emelcim o tarif ettigin hareketi biliyorum ve her sabah yatakta yapiyorum.yoksa agrilardan kaljamiyorum yataktan.
Muko abla sorma yazlik demek us demek.nusandan beri ara aragidiyoruz yazliga.balkonu biraz rotus yaptik boyayla dokulen yerleri vardi.temizlik, esya ayiklama , yerlestirme derken daha keyif kismina gecemedik :)))

Selencim el ayak terlesine botoks yapiyorlar bir sure gidiyormus.ben de koltukaltina istemistim annem izin vermedi.

Asli hacamati biliyorum ben.goruntusu korkunc ama sifasi guzel.ablan da kurtulur insallah agrilardan.

Filiz sizin anınız da güzelmiş:))Herkesin terlikleriyle ilgili bir anısı varmış.Ben baktım yırtılacak gibi altına dikiş attırıyorum hiçbirşey olmuyor.

Koltuk altı ve ayağa botoxu hiç duymadım.Aman uğraşmayın öyle şeylerle.Yıkarsınız olur biter.Terleyecek tabi ayak bu mecburrr.Bir de kılları yaktırıyorlar ya hiç çıkmıyor.Vücudun işleyişine müdahale bence.Çıkacak tabi alırsın olur biter.Hem temizlik hissini nasıl yaşayacağız çıkmazsa.Hep aynı duygu olmaz istemem.

Rafet'in sevdiğim şarkısı.

[video=youtube;tz82M9Xekp8]http://www.youtube.com/watch?v=tz82M9Xekp8&nofeather=True[/video]

Son düzenleme:
Dün açtığımız yufkadan yufka yağlaması ve sacda hamurişi.:131:

Rafet'in bu şarkısı da güzel.En sevdiğim bu şarkısı.

[video=youtube;dJ2ajzf8R08]http://www.youtube.com/watch?v=dJ2ajzf8R08[/video]

Son düzenleme:
Aslıcım, merhaba. Rafet'in şarkılarını dinliyorum şimdi.
Yapın yiyin, güzelim hamur işlerini, bize göndermeyin Anca fotoğrafını paylaşırsın
Oldu mu şimdi oldu mu?

Filiz Seksenler'i seyrettin mi?Ergun terkedip gitmiş herşeyi.Nazlı'nın annesi istemedi onu.Bulmuş gül gibi adamı.O çirkin kızını sevdiğine dua etmesi lazım aslında.Biz diğer diziyi seydettiğimiz için seyredemedim tam olarak ama bu sahneye denk geldim ve şarkıya bayıldım.

[video=youtube;go8ylMHNqfE]http://www.youtube.com/watch?v=go8ylMHNqfE[/video]

Son düzenleme:
:)))) Filiztoşum, ilk kez başıma geldi. Derisine, şekline acıdım. İyi ki tatillerde başıma gelmedi.

Aslıtoşum, biyoenerji midir nedir, benim arkadaşın 2 komşusu herhalde senin dediğin yere İstanbul'a gittiler. Çok meşhurmuş güya. Sabahtan akşama kadar beklemişler. Çok kalabalıkmış. Ben arkadaştayken, onlarla telefonda konuştu, hala sıra bekliyoruz dediler. O arada gelenlere soruyorlarmış, kaçıncı gelişiniz, fayda gördünüz mü diye. Çoğu 3-4 ez gelmiş, bir değişiklik olmadı, ama geliyoruz demişler. Arkadaşımla konuşursam sorayım bakayım komşuları fayda görmüş mü.

Mukadesim, güle güle git, gel. Demek, bi saatten sonra çerçeve gösteriliyor. Şimdi biz bu yaştan sonra kocaya varsak çerçeve mi görecez.

Yalova Termal'deki o güzelim botanik bahçesini de satmış adiler. Hani şu Atatürk'ün, ağacın dalını kestirmeye kıyamadığından, köşkü kaydırdığı bahçe. Allah bin türlü belalarını versin. Atatürk'e dair ne varsa yok etmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Şarkı pek güzel Mukadesim. Rafet'in şarkılarını severim zati.

Selenim, hani gezi resimler?

Aslı, kotayı artırdım. İndiriyorum şarkıları youtube'dan. Gezi olaylarından dolayı videoları izleyebilmek için artırdım. 12 GB yaptım. 45 TL. Meğer yeni abonelere sabah 7 akşam 7 telefon bedava ve kotasız internet 47 TL imiş. Eski aboneyiz diye bize kazık. (ttnet)

Eskiden bize gelirdi yufka ekmek. İncecik açılmış. Kuru vaziyette. Ama biz yağlamıyoruz. su serpiliyor, yumuşacık oluyor.

Son düzenleme:
Emel belki de dediğin kişidir ama bu adam para bile almak istememiş.Su böreği istemiş kadından.Sor bakalım bir fayda görmüşler mi.

Heryeri satıyor devlet.Akılları sıra geçmişin intikamını alıyor zavallılar.Ben Muhteşem Yüzyıl'dan sonra başbakanın kıskançlık krizine girdiğini düşünüyorum.Süleyman'ı kıskandı bence.Her şeyi ben bilirim ben yaparım havasında.

İyi bak kotan da yükseldi ne güzel.Rafet güzel şarkılar yapıyor.Ondan da o romantik şarkılar çıkıyor ya.

Bu yufkalar ekmek gibi değil.Börek ve gözleme için.Börek yaparken dediğin gibi ıslatılıyor.Yağladığımızı da hemen orada yedik.

Emelim geçen haftaki geziyi diyorsun, gidemedik ki. Cumartesi gecesiydi, milleti Taksim'de biber gazına boğdular, yolları falan da kapattılar ya, ertesi sabah erkenden gidilecekti geziye, iptal oldu.
Ama bu Cumartesi Beykoz ormanlarında yürüyüş var, ona katılacağım, ormanda yürüyüşten sonra isteyenler de Riva'da denize girecekler. Riva, Karadeniz oluyor, çok da güvenemiyorum Karadeniz'e ben, fazla dalgalı oluyor.

İnternet dedin de aklıma geldi Emelim, Söylemiş miydim, Ttnet'i ve ev telefonunu kapattım ben? Doğru dürüst konuştuğumuz yoktu, cep kullanıyoruz hep, boşuna fatura ödüyorduk. İnternet desen 4 Gb'a 29 liraydı sözde, hiç video falan seyretmeden hep 45-50 lira, daha da fazla oluyordu. Ttneti bıraktım, uydunet kullanıyorum, 29 lira sınırsız internet, hızı düşük dediler 1MB, ama gayet de güzel, yetiyor bana.12,5 da benim odamdaki Tv'nin kablolu yayını, ayda 41,5 lira Türksat faturası ödüyoruz yani. Ama çok rahatmış limitsiz internet. Her istediğini izleyebiliyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…