Hoşbeş Sayfası

muko abla senin bu kizlarda elimizde buyuduler :) kaaac sene oldu bi resim gostermedin bize askolsun.cancik olunca sunnet resmini bile koyucan ama :) bari kizlarla bi mezuniyet resmi koy da gorelim.

Hakikatten elinizde büyüdüler sayılır . Resime gelince ilaç niyetine bir tane bile resimleri yok kendileri nette resim koymaya çok karşılar o nedenle ben istesem de kızlar izin vermez zaten.
Sahi Canciğin bütün resimleri varda hayret bi sünnet resmi yok:KK1: Onu da bulursam koyarım inşallah.:21:

Abla atlamışım ayağını burktuğunu geçmiş olsun.Ağaca mı çıktın yoksa?Daldan kiraz yemek de ne zevklidir ama.

Senin kızlar çalışkan ama demekki bölüm çok zor.Bir dersi de verir merak etme.

Filiz mr sonuçlarınız ne çıktı?

Bugün Berat Kandili.Berat kandilinizi kutlar,tüm dualarınızın gerçekleşmesini dilerim.

Son düzenleme:
Yeni bir çay aldım.Bitki çaylarını çok zor içerim ama bunun tadını beğendim.İçine kabuk tarçın atıp kayısıyla güzel içiliyor.

GlWgX.png

Abla atlamışım ayağını burktuğunu geçmiş olsun.Ağaca mı çıktın yoksa?Daldan kiraz yemek de ne zevklidir ama.

Senin kızlar çalışkan ama demekki bölüm çok zor.Bir dersi de verir merak etme.

Olsun Aslı'cım hiç önemli değil.:KK16: Yok ağaca çıkmak isterken burktum canım ,şimdi biraz şişliğin dışında bi sıkıntım yok çok şükür.
Önce dalından koparıp yedim dediğin gibi çok zevkli ama hadi ağaca da çıkayım dedim olacakmış işte.

Evet çalışırlar son ana kadar bırakmazlar ama bir kazadır oldu .İnşallah canım verir geçer benim de bütün dualarım bunun için.

Yeni bir çay aldım.Bitki çaylarını çok zor içerim ama bunun tadını beğendim.İçine kabuk tarçın atıp kayısıyla güzel içiliyor.

GlWgX.png

Aslı'cım bu çay kilo vermek için mi ? yoksa öylesine çay niyetine mi içiyorsun .

Başta Ayten Teyzem olmak üzere,:KK16:

hepimizin Berat Kandili mübarek ,gönlünüzün bütün duaları kabul olsun .:KK16:
Nicelerine ulaşmak dileğiyle hepinizi sevgiyle öpüyorum canlarım.
Hayırlı akşamlar diliyorum.
Görüşmek üzere.:KK16:

Aslı'cım bu çay kilo vermek için mi ? yoksa öylesine çay niyetine mi içiyorsun .

Kilo vermek için değil abla.Ama kilo verirken de bitki çaylarını öneriyorlar zaten.İçinde zencefil var ya hoşuma gitti.

sorma Asli tam randevu gunu aradilar bugun bilg sis.problem var veri girisi yapamiyoruz sobrasinda da doktor izne ayrilacak dediler 1 temmyza gun verdiler.nasil sinir oldum.doktor izn ecikacak diye bavul hazirlayacak herhalde son randevulari iptal etti dedim :).biz de merakla bekliyoruz valla annemde boyun duzlesme cok net goruluyor ama benim beli tam anlayamadik.

bugun kpss tercihler basladi bakalim bari bu sefer girsem bir yere ama disariyi da pek yazmak istemiyorum.dua edin bir yere gireyim.yeter cektigim artik.gecen sene ders calismaktan oldum resmen.

zencefil limon guzel ama cok keskin tadi var.ben faranjit olunca ya da oksuruk olunca bal ekleyip iciyorum.iyi geliyor.

Filiz o ne demekmiş bilgisayarda problem var.Bütün işler duruyormuymuş bilgisayar bozulunca.Hastanede bilgisayar bir saat bozulur sonra yapmaya mecburlar çünkü herkesin bütün bilgileri orada.Bence yalan konuşmuşlar.Ben şimdiye hastaneyi şikayet etmiştim.:KK1:

Kpss'ye tercih yapacağını bilmiyordum.İnşallah bu sene atanır da rahata erersin.Dışarıyı da yaz ama şans belki oradan güler sana.Yaz Egeyi,Akdeniz'i:)Ailenden ayrılmak istemiyorsun ama bir iki sene sıkıntı çekersin.Sonra yakına gelirsin belki.Hadi hayırlısı olsun inşallah.

Zencefilin o boğazı yakan tadını seviyorum.Ama bu çayda o kadar keskin değil.

Ablam geçen hafta kendi kendine gidip hacamatı yaptırmış.Sırtı aynen aşağıdaki resimdeki gibiydi.Kesik kesik jilet izleri.Üç seans olacakmış.Bugün de başından yaptırmaya gitti.Saçını kazır,tehlikeli dedik ama dinlemedi.Hiçbirşeyden korkmuyor.Az birşey kazımış saçını görünmüyormuş.İşin ilginci baş ağrısı biraz hafifledi geçen hafta.

muID6.jpg

Emel ve Selen kayboldu yine.Ben de haftada bir uğrayacağım bundan sonra.

Küççük sinekler beni yedi.
Emel'im 'arzı endam etmez oldun' demişsin :KK34: bu aralar öyle yoğundum ki küçük kızın sınavları mimarın mezuniyet töreni kıyafet falan derken ,şimdide yüksek lisans için sınavdan sınava koşuyo dişçide tek dersten bütünlemeye kaldı haftaya sınava girecek anlayacağın neşesizlikten değil vakitsizlikten uğrayamadım canım DF de ne vakittir kapalı var mı bu konuyla ilgili bi duyumun hacım araştırmacı bir mıhtar olarak bilgin vardır diye düşünüyorum.:KK76:
Sana dedim, ben az-ı endam edemedim şuralarda. Cay, mimarın mezuniyeti ha. Allah başarılar versin inşallah. Hayrını görsün. Dişçiye de Allah zihin açıklığı, başarılar versin. Amen. Bileğine dikkat et hacım, o bilek Memati enişteme lazım. Nasıl keklik gibi sekeceksin. Eniştemin hizmetlerini aksatma litfin. aaa. Çok geçmiş olsun.
Hakikaten kızlar elimizde büyüdü. Torunları da büyütürüz inşallah. Amen.
DF şifreli giriş yapalı iki kez ancak baktım. Haberim yok. Ben girmiyorum ya ondan kapandı muhtemelen. :KK51:
Başta Ayten Teyzem olmak üzere,:KK16:

hepimizin Berat Kandili mübarek ,gönlünüzün bütün duaları kabul olsun .:KK16:
Nicelerine ulaşmak dileğiyle hepinizi sevgiyle öpüyorum canlarım.
Hayırlı akşamlar diliyorum.
Görüşmek üzere.:KK16:
Oyy yıvrum. Bak giremediğimden, bu mesajı da göremedim haliyle. Geçmiş kandilinizde ettiğiniz bütün dualar kabul olsun diyeyim ben de barim. Muck muck. Sağolasın.

Filiztoşum, boyun düzleşmesi fena. Senin iş de aksamış. Bel için doktorum programında bazı esneme hareketleri gösteriyordu. Yeni uygulama imiş. Fıtıklar falan düzeliyor. sana buradan da gösteremem ki anacım. Şöyle bişey. Yere sırtüstü yatıyorsun. sol kolunu sağ yanına yatmışsın gibi sağ yana üst bedenini de çevirerek alıyorsun. Sağ kalçanı da tersi yöne, yani sol tarafına yatmışsın gibi çevirerek bedeni bu şekilde esnetiyorsun. Diskler yerine oturuyormuş. Bunun gibi birkaç hareket daha var. Yaparyapmaz farkı farkediyorlarmış.

bugun kpss tercihler basladi bakalim bari bu sefer girsem bir yere ama disariyi da pek yazmak istemiyorum.dua edin bir yere gireyim.yeter cektigim artik.gecen sene ders calismaktan oldum resmen.
Yığrum, gönlünce olsun inşallah. Allah istediğin gibi denk getirsin. Dua ediyorum, merak etme.

muID6.jpg

Anam, bu ne. Bakalım, inşallah faydası olur. Kadının canına tak etmiş demek ki. İnşallah faydasını görür.

Aslıııı, kaybolmadım. Ahan da buradayım. Bu ara yine bizde trafik vardı, ama aklım da buradaydı. Litfin. Haksızlık etme mıhtara. Litfin.

Son düzenleme:
Bugün başıma acayip bir şey geldi. Rezil oldum elaleme. 15 senelik falan gayette kaliteli, deri, parmak arası bir deri terliğim vardı. Altı da epa türünden kalın bişey. Sadece tatillerde giyerim. Bugün giyesim tuttu. Komşum biraz yürüyüş yapalım dedi akşamüstü. taa bilmem nerelere gittik. Terliğin tabanında bir gariplik hissettim. Bir baktım ki taban maban kalmamış. Aynı ekmek gibi ufalanmış. Halbuki sapasağlam giydim yıllarca. Acaba tuzlu suya falan mı soktuydum da öyle oldu. Bir yaşıma daha girdim. Şaştım kaldım. Utancımdan zor bela marketin birinden bişey alıp, servisine bindim. Evin arka sokağında inip, arka bahçeden binaya girdim. Hem gülüyoruz, hem de kimse fark etmesin diye dua ediyorum. Terliğin üstüyle içi kaldı ayağımda. :KK9:

Son düzenleme:
Geldim geldim, yok Aslı sen ortadan kaybolma:KK34:
Aslıı, ablan hacamat yaptırdı demek:KK53: Ne cesurmuş, ben cesaret edemem valla. Benim alerjik bünyem var, ayrıca vücudumda çabuk enfeksiyon oluşuyor. Başıma iş açarım diye korkarım.
Ablanın baş ağrısında azalma oldu demek? İnşallah iyi sonuç alır da, aldığı riskin karşılığı olur.
Emelim, terlik meselen fenaymış, geçmiş olsun. Yazın maalesef oluyor öyle şeyler.Bir sezon öncenin terliği, sandaleti, kış boyunca kuruyor, olduğu yerde yıpranıyor herhalde. Benim de başıma birkaç kere gelmişti öyle. Sandaletin bir tarafı kopunca, ayağımdan çıkmasın diye seke seke eve geldiğimi bilirim ben de:)

Bir de ben terlik türü şeyler kullanamıyorum sokakta.Keşke giyebilsem püfür püfür. Benim ayaklarım çok terliyor yazın, terlik kayıyor, ayağımdan fırlıyor.:KK1:
Sandalet giyiyorum, ama uzunca yürüyüp ayağım terleyince onun içinde bile kayıp duruyor, yürürken cark curk ediyor deri sandaletlerin içinde bile ayaklarım. Böyle işte, cins ayaklarım var.:44:

Geçen gün bir markete gittim, bir standda hacamat tedavisi ile ilgili broşür dağıtıyorlardı. Aldım, okudum ama, sadece bilgi olarak kaldı, Aslıcım, senin ablan gibi cesaret edemem ben:KK50:

Filizcim hakkında hayırlısı olsun canım, inşallah bir yere yerleşirsin bu sene.Ve orada herşey gönlünce olur, iyi insanlarla karşılaşırsın inşallah.

Aslı'cım bu nasıl görüntü Allah aşkına bakmaya bile yüreğim dayanmadı :KK43:Ablan nasıl dayandı bunca eziyeti göze aldığına göre demek canına tak etmiş rabbim acil şifalar versin inşallah faydasını görür .

Küççük sinekler beni yedi.
Sana dedim, ben az-ı endam edemedim şuralarda. Cay, mimarın mezuniyeti ha. Allah başarılar versin inşallah. Hayrını görsün. Dişçiye de Allah zihin açıklığı, başarılar versin. Amen. Bileğine dikkat et hacım, o bilek Memati enişteme lazım. Nasıl keklik gibi sekeceksin. Eniştemin hizmetlerini aksatma litfin. aaa. Çok geçmiş olsun.
Hakikaten kızlar elimizde büyüdü. Torunları da büyütürüz inşallah. Amen.
DF şifreli giriş yapalı iki kez ancak baktım. Haberim yok. Ben girmiyorum ya ondan kapandı muhtemelen. :KK51:
Oyy yıvrum. Bak giremediğimden, bu mesajı da göremedim haliyle. Geçmiş kandilinizde ettiğiniz bütün dualar kabul olsun diyeyim ben de barim. Muck muck. Sağolasın.

.

Amin ..Sağ olasın Emel'im :KK16: ha haa o keklik eski keklik değil mıhtarım her bir azası pert oldu :KK1:laf aramızda eski hızımızda kalmadı :KK53: Dünya ahret kardeş misali :KK1: a aaa hizmet hizmet nireye kadar şekerim böylesi ( çerçevelisi) daha güzel.:KK24:

X