Hoşbeş Sayfası

Aaa niye hayırdır bir kompleks durumları mı var??
Evet dondurmamız çok güzeldir gelin ikram edeyim inşallah

Bayanlara yaş sorulmayacağını öğrenmen lazım.

Yemiş kadar oldum canım teşekkür ederim.

Bişeyi de değiştirmesen şaşıcam.
Barışmış!!! neyin karşılığında. Barış isteyen terör mü yapar. Silahlarını bırakıp gideceklermiş. Geldiğiği yeri bilmeyen, gittiğini ne bilecek dedi BDP'li Selahattin Demirtaş. Bilseydi hükümet, zaten öldürürdü dedi. Nereden bilinecek gittikleri. Çekildiler denecek, saflar inanacak. İşler umdukları gibi gitmezse, yani talep ettikleri olmazsa, aynen azmaya devam edecekler. Biri Anayasa'dan Atatürk lafını, Cumuriyet lafını çıkarmak istiyor, diğeri Türk milleti lafını. Öff öf. Olacağına ihtimal veremeyeceğin şeyler tıkır tıkır oluyor. Biz de avanak avanak izliyoruz. Aziz Nesin'i gel de anma. Erzaklarla, yardımlarla milletin ağzına balı çalıp, uyutuyorlar. Bize müstehak. Mukaddesim, asıl ebemizinkini biz o zaman görecez. Allah iyiliğini versin emi. Matrak hatunum benim.

Filiztoşum,ben dışarıda mutlaka tuvalet kağıdı atarım klozetin içine sıçeramasın diye. Ve oturağada oturmam hiç. Bizim de mevzular maşallah.

Aslıtoşum, tarifi hemen aldım. Biz hiç sarelle almayız. Ama güzel tarifmiş.

Ben de Japon bluzlarına bayılıyorum. Bir de kalıbını bulabilsem.
http://mcdn01.gittigidiyor.net/8340/tn30/83408448_tn30_R_3703_0.jpg
http://mcdn01.gittigidiyor.net/8340/tn30/83408448_tn30_R_3703_0.jpg
http://mcdn01.gittigidiyor.net/8392/tn30/83926299_tn30_0.jpg

Mukaddesim, demek şimdiden tatil planları başladı. Didim koylarına tekne turuna mutlaka katıl. Herhalde şu anda en temiz sayılı koylardan Didim koyları. Apollon Tapınağını da gez.

Bağlantı 2 saattir devamlı kesiliyor. 2 satır yazı yazıcam, rahat vermedi ayol.

Günaydın Canlar.:16
Emelim tatil için şimdiden gizli kulislerimiz son sürat sürmekte lakin ben Dİdim derm memati Ayvalık.
Bakalım kimin üstün geleceğini hep birlikte görücez.
Ah o tekne turlarını Ayvalık'tan çok iyi bilirim tadı halen damağımızda nasip olur gidersek katılırız inş.
Apollan Tapınağı da aklımda bulunsun kızlarlarla ite kaka mematiyi götürürüz oralara.

Son düzenleme:
Çok güzel elbiseler bayıldımm.
Bu arada bende geldim sohbetinize

Hoş geldiniz aramıza.

Aslı'cım aramıza katılan üyenin imzasını görünce bizim niye yok dedim.
Gerçekten hiç birimizin niye imzası yok ne büyük eksiklik hemen gidip çalışmalarda bulunayım.

Merhaba kızlar, birkaç gündür yoktum, yoğunluk, günlük sıkıntılar.
Mukaddes abla ne güzel, tatil planları demek, harika
MissLaila, hoşgeldin...

Beğendim, sizinle de paylaşayım dedim...

"Takmayacaksın, takarsan daha çok üstüne gelirler. Yürüyüp geçeceksin, hep yürüyüp geçeceksin. Ben öyle yaptım. Hep yürüdüm. Herkesin her şeyi anlamasını bekleyemezsin. Sen yürüyüp gideceksin. Anlayan anlayacak, anlamayan anlamayacak; dünyanın hepsine yetişemezsin ki!.."

Murathan Mungan, Yüksek Topuklar

Son düzenleme:
Bir de bunu paylaşayım dedim kızlar. Çok beğendim...

Nasıl bilirdiniz? sorusuna,
''Tanıyamamışım'' deyip geçtim...

Cemal Süreya

Son düzenleme:

O ayakkabıyı değiştirdim şimdi de değiştirdiğimi değiştireceğim.

Aynen senin gibi düşünüyorum.İstedikleri olmayınca başa dönülecek.İnşallah öyle birşey olmaz çünkü çok kötü sonuçları olur.

Güzel olmuştu o çikolatalar.Biz de kalan kekler vardı kimse yemiyordu.Bunu da televizyonda görüp yapmışlar.Meyveli kekle güzel olmuştu.

Gerçekten güzelmiş bluz.Terzi diker aslında modeli göstersen.Ama iyi terzi bulmak zor.Ben dikilirken birşeyi görmek istemiyorum.Bitmiş halini alıp giymek daha güzel.

Abla imzayı herkes koyabiliyor mu bilmiyorum.Olursa biz de yapalım tabi.

Selen nasılsın biraz daha iyimisin?Depresyona giriyorum demiştin ya sakın gireyim deme.

Söz güzel de takmamayı herkes yapamıyor işte.

Cumartesi eve gittim.Hemen dolaba el attım.Kışları makineye attım.Yazlıkları çıkardım.Dolabın her yerini sildim yazlıkları yerleştirdim.Dün de kuruyan kışlıkları vakumlu poşetlere koyup kaldırdım.Vakumlu poşetler çok iyi oluyor.Havası alınınca minicik kalıp yer işgal etmiyor.Bir de kolay delinmeseler Sonra yazlık ayakkabıları çıkar,sil,kendinle uğraş derken izin günümden birşey anlamadım.Ama kışları hallettim ya üstümden büyük bir yük kalktı.Ne gıcık iş ya.

Yeni bir tarifle daha karşınızdayım.Nişastalı kek.İçinde hiç un yok.Puf puf bir kek oluyor pandispanya gibi.Biz içine bir limonun kabuğu ve yarım limon suyu da koyduk.Dün beş dilim falan yedim.Ama puf puf olduğu için toplasan iki dilim eder. Doğal olarak bugün rejime başladım.

Malzemeler:

4 adet yumurta
1,5 su bardağı toz şeker
1 su bardağı sıvıyağ
1 paket buğday nişastası (200 gr’lık)
1 paket vanilya
1 paket kabartma tozu

Hazırlanışı:

Yumurta ve toz şekeri mikserle köpürene kadar bir kapta çırpın. Sıvıyağı ve buğday nişastasını ilave edip çırpmaya devam edin.
Vanilya ve kabartma tozunuda karıştırdıktan sonra 170 derece fırında pişirin.

Son düzenleme:
Çok sevdim bu şarkıyı.

[video=youtube;gShSn2iysyw]http://www.youtube.com/watch?v=gShSn2iysyw&nofeather=True[/video]

Cumartesi yazmışım yahu.Pazartesiydi o.Günler de birbirine karıştı.

Dün de ben yatak odasında benzer işler yaptım Asl'ıcım benim ,eniştenin yazlıklarını çıkarttım yorgan battaniye ne varsa hepsini yığdım banyoya .
Bende hiç sevmem dolap çekmece yerleştirmesini , miğdeme bulantılar geliyuor ama mecbur yapmak zorundasın.

Tarifi not ettim canım. Pasta yapımında da kullanılır bu kek sanırım .

Kardan Adam Gülşen'nin son kasetindeki en güzel şarkısı bence.

Son düzenleme:

Çok sinir iş değil mi abla.Bir de takıntılı olduğum için düşün o dolabı yerleştirirken ki halimi.

Tarifi not ettim canım. Pasta yapımında da kullanılır bu kek sanırım .

Evet abla yaş pasta yaparken ortadan ikiye kesip arasına krema sürebilirsin bu kekin.

biz de annemle yazliga gittik.buradan ayirdigimiz bir suru sey vardi oraya goturulecek.onlari yerlestirdik ayikladik filan.son bir aydir esya giysi gormekten icim kalkti ama iyi de oldu.cekmeceler dolaplar bosaldi biraz :)
vakumlari biz de cok kullaniyoruz hatta gecen hafta yeni almistik Leroy Merlinden yazliktaki iki tanesi sismis yine patlak degil sanki ama kilitte sorun var herhalde.bakalim nasil degistirecegiz.
nisasta cok var bizde puding icin almistik yapsak bari.

Merhaba kızlar.
Puf puf kek tarifi güzel görünüyor Aslıcım, ama önümüz yaz, kışın fazla kilolarından kurtulmamız lazım hep birlikte.

Emeklilikten sonra yazlık kışlık ayırma işim bitti benim. 2 dolabım var, kışlıklar birinde, yazlıklar birinde. Hiç kendimi sıkıntıya sokamam. O telaş ayten'de var.

Aslı, kekleri gösterip durma. Kepek ekmeğinden beyaz ekmeğe geçeli 5 kg aldım. Ama tırnaklarımdaki çökmeler düzeldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…