Hoşbeş Sayfası

''Eğer depresyondaysanız, geçmişte yaşıyorsunuz.
Eğer endişeliyseniz, gelecekte yaşıyorsunuz.
Eğer kendinizle barış içindeyseniz, şu anda yaşıyorsunuz. "

Lao Tzu - Düşünceler

Merhaba kızlar. Geçmişte yaşamıyorum ama, depresyonda hissediyorum kendimi bu aralar. Bahar herhalde, bahar...

Bir de şunu paylaşayım, içimden geldi.

Birşey bitti diye üzülme, yaşandı diye sevin.
Gabriel García Márquez

Son düzenleme:
Selen o depresif ruh hali herkeste var heralde.Çünkü kimse hayatından memnun değil.Herkeste bir mutsuzluk,bıkkınlık var.Bahar da tetiklemiş olabilir tabi.

'Bir şey bitti diye üzülme yaşandı diye sevin'e katılamayacağım.Pişmanlık duyduğum şeyleri iyiki yaşamışım diyemiyorum.Keşke olmasaydı lanet olsun dediğim şeyler de var yani:)

Tünaydın.

Merhaba Gençler

Vayy Selen'm özlü sözler ha..

Bazen depresif geçmişte ... bazen endişeli gelecekte ...
bazen de kendimle çok barışık .nasıl olacak nerde yaşıyorum ben ,gel çık işin içinden.

Son düzenleme:

Merhaba abla.

İnsana dair herşeyi yaşıyorsun işte abla:)Hayat her zaman lay lay lom değilki.Acısı da var,tatlısı da.Önemli olan az hasarla işin içinden çıkmak:)

havalar guzel olunca nerelere kactiniz bakiiiim?

Henüz bir yerlere kaçmadık Filiz'cikim ama eltimin geliniyle altan altan planlar yapmıyoruz dersem yalan olur.
Bu sene Didim'e gitmeyi çok istiyorum bakalım artık neresi nasip olursa.

uffff Asli onlar ne be :))))) gerci bizde artan saralle diye bir olay olamaz ama yeni alip yapilir.

Selamlar.

Mukaddes abla şimdiden tatil planlarına başlanmış.İnşallah gidersiniz Didim'e.İki kadın bir olunca o tatile kesin gidilir:)

Videoyu izledim.Cansel'in bu kadar fanatik olduğunu bilmiyordum.Bütün maçlara gidermiş.Gezip dolaşıyormuş ne güzel.

Filiz bizde şöyle oluyor artan saralle.Yenisi alınınca dibi gelmişler ikinci plana atılıyor öyle:)Bak tatlıya o kadar düşkünüm ama sarelle pek yemem.

Şurdaki elbiselere bayıldım.Japonlar ne zevkliymiş.Buradaki mağazalarda hiç böyle zevkli şeyler yok.Ama hep diz üstü.

Japon Style Şifon Çiçekli Elbise - GittiGidiyor

Son düzenleme:
Bunları çok beğendim.İnşallah link vermek yasak değildir.Gerçi her başlıkta veriliyor ama benimki görülür şimdi.Bu mankenler de kuş kadar.

Çok güzel elbiseler bayıldımm.
Bu arada bende geldim sohbetinize

Çok güzel elbiseler bayıldımm.
Bu arada bende geldim sohbetinize

Hoşgeldin.Evet çok güzel elbiseler.Ama bedenleri ve boyu küçük.Bunları terziye gösterip benzerleri dikilebilir aslında.

Son düzenleme:
Hoşgeldin.Evet çok güzel elbiseler.Ama bedenleri ve boyu küçük.Bak aklıma bir fikir geldi şimdi.Bunları terziye gösterip aynılarını diktirmek:)

Evet emin ol daha ucuza mal olur sana da
Hangi şehirdesiniz acaba adra hanım?

Maraş denince dondurması aklıma gelir.Ne lezzetli oluyor.

Yaş olaylarına hiç girmeyelim.

Aaa niye hayırdır bir kompleks durumları mı var??
Evet dondurmamız çok güzeldir gelin ikram edeyim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…