Hoşbeş Sayfası

Mukaddes abla nerdesin?:26:

Yemek bölümünü geze geze aklıma mantı düştü,akşama sipariş verdim.:KK1:Bir de sütlü tatlı yapın dedim.:KK1:

Mukaddes abla nerdesin?:26:

:

Burdayım Aslı'cım fekat bi türlü gelemedim ama sor bi kere niye? öncelikle Uşak'tan eltimler burda hoş bende değil gelinin de kalıyorlar ama sağa sola gezmeye gidiyoruz birde toplaşıp oturunca aşağı yukarı fırsat bulup gelemedim . Bu arada modemimiz yandı yeni modem alıp kurmak ancak bu vakit oldu işte.

Sayfalar baya ilerlemiş hepsini okudum ama aklımda kalan tek şey Moku'nun annesinin vefatı oldu .Çok üzüldüm . Adaşım ne haldedir şimdi bunu yaşamış biri olarak tahmin edebiliyorum.
Allah sabır versin başı sağolsun .Allah geride bıraktıklarına uzun sağlıklı ömür vesin inş.

OLEYYYYY:KK9::KK9::KK76::21: Aslı'cım denedim oldu canım .:KK24: Çok teşekkür ederim canım öpüyorum güzel yanaklarından.:KK16:
Resim eklemeyide tez vakitte başarıcam inşallahh:KK42:

Emel.:KK1:Afiyet osun.Benim annem de etli yaprak dolması yaptığı zaman benden saklar.Bir gün önceden sarar bir tıngırdatır ocakta ertesi gün pişirir.Ben niye pişirmedin demeyeyim diye saklar.:KK1:Yanlışlıkla çiğ yemişliğim vardır da.
Bu annelerin bir kılavuzu mu vardır, nedir. Ayten'de de var o bir tıngıratp sonra pişirme numaraları. Ben çiğ de yerdim de şu son hastalandığımdan beri korkar oldum etlisinin çiğinden.

Emel Aydan su cok saglam rock okuyan mi? Gozlerini tepeye dikipte sarki soyluyor ama dedigin gibi cok iyi.
Te kendisi.
Butun kumrallar benimdir benim olacak :))))) evet asli baris cemrenin kocasi.adam cok yakusuklu yaw kiz hala kuzey diyor deli ediyor beni.ne varsa kuzeyde. Al senin olsunlar. Zaten senden bize düşmeyeceği belli. Onun için bak sulanmıyorum bile.
.

İntikamdaki kiyafetler berbat.o kadinin evde giydikleri ne sacma tek omuzlu filan :)) .
O kadına ne giyse yakışmıyor. Kalçaların maşallahı var. Üst tarafını da bedenine yapıştırıyorlar.

Aslı, o Amerikalı kadın kaybolduğunda ben tecavüz edip öldürmüşlerdir diye düşünmüştüm. Mübarek kadın, bula bula Tarlabaşı'ndan kiralık oda bulmuş. Bir de, tanımadıkları ülkede nasıl herkese güvenebiliyorlar. Bunların danışabilecekleri bir yer falan yok mudur. Nereye gidilir nereye gidilmez. Bir de kadını ajan yaptılar. Türkiye'nin de kötü reklamı oldu işte.

Mukaddesim. :)

Son düzenleme:
Emel senin aydan gitti.cakmalara kaldi meydan.efe de gitti.cok arabesk kaldi yarisma.
O tingirdatma biz de de var :))

Efferim emeltos kumrallar disindakileri sana biraktim :))
Muko abla :KK66:

Burdayım Aslı'cım fekat bi türlü gelemedim ama sor bi kere niye? öncelikle Uşak'tan eltimler burda hoş bende değil gelinin de kalıyorlar ama sağa sola gezmeye gidiyoruz birde toplaşıp oturunca aşağı yukarı fırsat bulup gelemedim . Bu arada modemimiz yandı yeni modem alıp kurmak ancak bu vakit oldu işte.

Sayfalar baya ilerlemiş hepsini okudum ama aklımda kalan tek şey Moku'nun annesinin vefatı oldu .Çok üzüldüm . Adaşım ne haldedir şimdi bunu yaşamış biri olarak tahmin edebiliyorum.
Allah sabır versin başı sağolsun .Allah geride bıraktıklarına uzun sağlıklı ömür vesin inş.

Abla aman iyi ol da gez bol bol.Kalabalıkta gezmek de çok zevkli olur.

Muko'nun annesine biz de çok üzüldük.Anne acısı bu ömür boyu geçmez.:KK50:Allah sabır versin.

OLEYYYYY:KK9::KK9::KK76::21: Aslı'cım denedim oldu canım .:KK24: Çok teşekkür ederim canım öpüyorum güzel yanaklarından.:KK16:
Resim eklemeyide tez vakitte başarıcam inşallahh:KK42:

Sevindim olduğuna.:21:

Bu annelerin bir kılavuzu mu vardır, nedir. Ayten'de de var o bir tıngıratp sonra pişirme numaraları. Ben çiğ de yerdim de şu son hastalandığımdan beri korkar oldum etlisinin çiğinden.

O kadına ne giyse yakışmıyor. Kalçaların maşallahı var. Üst tarafını da bedenine yapıştırıyorlar.

Aslı, o Amerikalı kadın kaybolduğunda ben tecavüz edip öldürmüşlerdir diye düşünmüştüm. Mübarek kadın, bula bula Tarlabaşı'ndan kiralık oda bulmuş. Bir de, tanımadıkları ülkede nasıl herkese güvenebiliyorlar. Bunların danışabilecekleri bir yer falan yok mudur. Nereye gidilir nereye gidilmez. Bir de kadını ajan yaptılar. Türkiye'nin de kötü reklamı oldu işte.

Mukaddesim. :)

Dolmanın içinde soğan oluyor ya çiğden.O kokmasın diye pişiriyorlar galiba.Çiğ yeme bence de.Çok sakıncalı.

Ben de öldürüldüğünü düşünmüştüm.Ama bu kadar vahşice beklemiyordum.Kadının annesi bir de teşekkür etmiş polise,başbakana.Ben beddua ederdim sadece.Yabancı insanlar çok tuhaf oluyor işte.Kaldığı yere köpek bağlasan durmaz.Senin ülke ülke dolaşacak paran olsun gel de orada kal.Evet ajan dediler,uyuşturucu kuryesi dediler.Belki de o surların oraya resim çekmeye gitti.Orası da tinerci ayyaş kaynıyor tabi.İnşallah tez zamanda bulurlar da milletin arasında dolaşmaz cani.

Emel senin aydan gitti.cakmalara kaldi meydan.efe de gitti.cok arabesk kaldi yarisma.
O tingirdatma biz de de var :))

Efferim emeltos kumrallar disindakileri sana biraktim :))
Muko abla :KK66:

Ben dedim işte damar şarkılar öne çıkıyor.Hele o Türkan şarkısını söyleyen çocuğa ne saydırıp durdum.Resmen ipini kendi çekti.O şarkı söylenecek şarkımıydı ya o kadar damarın içinde.:KK37:

Merhabalar efenim:KK49:

Aslı'cım sağ ol mesajını aldım ama beceremedim be yavrucuğum . Çünkü ben resim sitesinin gözat kısmından resim eklediğimden bilgisayarda dosya nerdedir nasıl bulunur bilmiyorum.
Olmadı tekrar Emel'in 'hızlı resim'den deniycem.

O Ses Türkiye'yi Karadayı'yı izlediğimden izleyemiyorum canceğizlerim . Beren'nin intikamını da Nejat'a rağmen hiç beğenmedim . Nejat'a bu rol hiç gitmemiş .Aksiyon lazım bu adama:KK52:

Filiz'cikim şunu da sülemeden geçemeyeceğim:21: Barış Hakmen rolündeki şahıs , hani derlerya bin tane gönlüm olsa birini vermem diye :KK19: o nedenle gönül rahatlıyla bu kumral senin olabülür canım.:KK16:

Emel'im hacımmm:KK16: şuracıya senin o muhteşem Cancik çalışmalarından koysan da gözümüz gönlümüz şenlense diyorum.

Ablacığım meraba.:KK3:

Abla sen resmini tut masaüstüne bırak.Yanda masaüstü çıkıyor ya orayı tıkla bul resmi.Diğer sitede aynıki.Ordan da gözatta resmi buluyorsun.

Sen de bendensin abla.Hiç güzel değil dizi.Nejat ikinci rolde resmen.İki gün çalışıyormuş zaten.Aksiyon macera güzel gidiyor ona.Behzat Ç'ye gelir yakında yine.:KK8:

Abla dosya dediği resmin.Resmi bulup tıkla ve onayla.:KK34:

Anam denemek için Nejat'ın resmini yapmıştım buraya nasıl geldi bu onaylamamıştım.:KK52:

Bak benim de kafam karıştı.Dosyadan seçersen böyle küçük çıkıyor.Resme tıklayınca büyümüyor.Benim dediğim yine link alınıp yapıştırılıyor.Forum Url'ye tıklanacak yani.Alınan link oraya yapıştırılacak.

Eklentiler

• $images.jpg
    $images.jpg
    3 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleme:
Deneme bir iki.:KK1: İlk eklediğim resim her resim eklediğimde altta çıkıyor.Eklentimiymiş neymiş çok gıcık.:KK47:

Son düzenleme:
Nedir bu beyaz eşyacılardan çektiğim ya.:KK37:Zorla kendilerini şikayet ettiriyorlar.Ablamın dolabı yeni ama içinde peynirler falan küf tutuyor.Servis gelip baktı soğutması normal günlük veya haftalık alın diyip gitti.Haftalık yiyecek mi alınırmış o ayrı tabi.:KK47:Tekrar küf olunca servis içine bir malzeme koyup öyle bakacağız dedi.Ama ne gelen var ne giden.Müşteri hizmetleri de geri dönüş yapmadı.Ben de bugün bunların müdürlüğüne şikayet faksı çektim.Zorlu Holding'e.:KK1:Tabi anında geri dönüş oldu.Akşam gelip bakacaklar.Şikayet etmeden ilgilenseler ya yok illa azar işitecekler.:KK47:

Öf kızlar öff. Annem hastalandı, ben hastalandım, kedi hastalandı, sistit olmuş. Alerjik olduğundan ilaç içiremiyorum. içtikleri de fayda etmedi. Bugün gidip başka ilaç aldım. İnşallah bu bari düzeltir. Veteriner de elini sürse 50 lira diye ağzını açıyor. Habire veriyoruz, bari işe yarasa. Kardeşimin de el bileğinde tendom sıkışmış. Parmakları katlanıvermiş. Şimdi biraz oynatabiliyormuş. Kedi yüzünden gidip onu da göremedim. Dualarınıza ihtiyacım var. Şu kedim bir iyileşsin, ailem iyileşsin, cümlesininkiyle beraber. Bunalım oldum, Allah beterinden saklasın. :KK43:

Aslı şikayetsiz bişey olmuyor. İyi olmuş. O lazım onlara.

Mukaddesim görünmüş.

He, benim Aydan gitti. O Emrah denilen oğlanı ben sanki Ankara'dan biliyorum gibi ama bir türlü nereden olduğunu çıkaramıyorum. Sanki bir esnaftı. Kim kazandı, belli oldu mu, devam mı ediyor? Kıro yarışmasına döndü.

Son düzenleme:
Öf kızlar öff. Annem hastalandı, ben hastalandım, kedi hastalandı, sistit olmuş. Alerjik olduğundan ilaç içiremiyorum. içtikleri de fayda etmedi. Bugün gidip başka ilaç aldım. İnşallah bu bari düzeltir. Veteriner de elini sürse 50 lira diye ağzını açıyor. Habire veriyoruz, bari işe yarasa. Kardeşimin de el bileğinde tendom sıkışmış. Parmakları katlanıvermiş. Şimdi biraz oynatabiliyormuş. Kedi yüzünden gidip onu da göremedim. Dualarınıza ihtiyacım var. Şu kedim bir iyileşsin, ailem iyileşsin, cümlesininkiyle beraber. Bunalım oldum, Allah beterinden saklasın. :KK43:

Aslı şikayetsiz bişey olmuyor. İyi olmuş. O lazım onlara.

Mukaddesim görünmüş.

He, benim Aydan gitti. O Emrah denilen oğlanı ben sanki Ankara'dan biliyorum gibi ama bir türlü nereden olduğunu çıkaramıyorum. Sanki bir esnaftı. Kim kazandı, belli oldu mu, devam mı ediyor? Kıro yarışmasına döndü.

Emel çok geçmiş olsun.Ne oldu size böyle ailecek.Annenin ve senin neyin var?Kardeşinin parmakları nasıl katlanmış öyle.Kedi iyileşir ya üzülme.Sistit şu bayanlarda olan hastalık mı?Kedilerde de mi varmış.Çok da pahalıymış doktor.Ama napacaksın doktora gitmeden de düzelmez.Sıkma canını geçer hepsi.:KK19:

Bizim kapıya da bir köpek dadandı.İzin versem beni işyerine kadar yolcu edecek.Amcamın küçük torunu onunla oynuyor o da alışmış gitmiyor bir yere.Bizimkiler de yemek falan veriyor.Karnı toksa çukur açıp attığımız şeyi saklıyor bahçeye.Ama görseniz şu Yetenek Sizsiniz'e çıkan köpeklere benziyor çok tatlı.Yanaşıp sevin beni der gibi bakıyor.Ben korktuğum için kaçıyorum tabi.:KK1:Geçen sabah ben gelme diye çanta salladım buna.Poposunu döndü oturdu.Yan yan da bana bakıyor hareket ediyorum mu diye.:KK1:Ben hareketlenince o da ayağa kalkıyor.Çok tatlı.:KK16:

Yarışma bu hafta mı final acaba?Daha kimse kazanmadı.Evet arabesk söyleyenler ön plana çıktı.

İki üç gündür hava yaz gibi.Kısa kollu geziyor millet burada.:KK52:

Emelcim cok gecmis olsun.Ayten teyzemize nazar degmistir.oku ufle biraz.valla ciddi soyluyorum.pisicige de gecmis olsun.sana da sunu soyluyorum:korkma kotuye bisey olmaz :)) bir arkadasim var ne zaman hasta oldam bana boyle diyor.
Havalar bir bahar bir kis mahvetti beni de.icim daraliyor csnim cok seyler istiyor ama hicbir sey de yapamiyorum.depresik oldum :)))

Yarisma gercekten de arabeske dondu hic izleyesim kalmadi.
Asli ben de cok korkuyorum kopekten.boyle uzaklardan gordum mu aninda yolumu degistiriyorum.en yakin araliktan sapip arka taraflardan folanip gidecegim yere ulasiyorum :l

Bugün benim de hiç keyfim yok.:KK37:Kafamı masaya koysam uyusam öyle.Allahtan yarın izin günüm de bugünü çekilir kılıyor.Yarın yine ver elini alışveriş.Hiçbirşey almayacağım diye gidiyorum bakmışım elim kolum dolu.Tutumlu olmak istiyorum ama yapamıyorum.Öffff.:KK36:

Filiz bugün ben de yolumu değiştirim diye düşündüm.Dedim o laf dinleyen bir köpek.Sallarsın çantayı eğer boynunu.:KK1:

Merhabalar..İyi akşamlar herkese:KK16:

Emel'im ne oldunuz böyle yahu ailecek nazarlar deydi size.:KK52: Kedicik de dahil tez vakitte acil şifalar diliyorum hepinize.:KK16:
Senin neyin var Ayten Teyzeme ne oldu ayaktaysa yine de şükret haline Rabbim yataklara düşürüp hiç bir kulunu çaresiz bırakmasın , anneciğimden biliyorum Allah o durumları kimseyi düşürmesin inşallah.

Aslı'cım hiç sorma dışardan bende eve eli kolu dolu geliyorum eve bir gün eeli boş gelirsem dişimi kırıcam o derece yani:21:

X