Hoşbeş Sayfası

Yavrum geldim işte buradayım.
Senin emin olmalarını yerim.Aman bırak şu Memati'yi. Git-gel .Hep aynı hikaye.

Yine yarışırım diyorsunniye hiç şaşırmadım acaba.
Hoşgeldin abla. Evet emin oldum Memati eniştenin boğazı durmamıştır ablamı çok yormuştur dedim.İyi demişim dimi.

Yine ve yeniden yarışma diyorum. Bak bakalım beğenecek misin abla.

Aslı'cım sana zahmet föterli Filiz'cikin linkini yollayabilir misin

Yavrum bu arada hem yaparım hemde güzel pazarlarım diyorsun.Maşşallah
Hem elinde var hem dilinde .Seni beğenmeyecek erkeğin iki gözü birden kör olsun.

Hoşgeldin abla. Evet emin oldum Memati eniştenin boğazı durmamıştır ablamı çok yormuştur dedim.İyi demişim dimi.

Yine ve yeniden yarışma diyorum. Bak bakalım beğenecek misin abla.

Hoş buldum Aslı'cım Seni hınzır seni.Boğazı mı neyse ne.. bilmem artık.
Bakmaz olur muyum ama işte anca kem küm yazayım dedim. Ama şimcik hemen gidiyorum.

ha ha ha Aslicim cok hizli gordum seni. hemen de bulmus saskin cadiyi :)))
nasil cikmisim ekranda? o kurabiyeleri ben hazirladim.
seninkilerden yapalim da yemekten oynayamayalim sonra :)))

Evet kör olsun dimi abla.
Bulurum ben.Ajan gibiyimdir.Çocuklara öyle kurabiye mi hazırlanır.Önce benimkilerden yedirip sonra seninkilerle öğreteceksin.Akıllarına daha iyi girer.

Yeni yılınızı kutluyorum.2015 bize sağlık,mutluluk ve istediğimiz bütün dilekleri getirsin.Yine hep birlikte güzel bir yıl diliyorum. Emel`in annesi de inşallah çabuk iyileşir.2015 onlar için de çok güzel geçsin.

Şaşkın Cadı'cımmm pek güzel çıkmışsın ekranda lakin yüzünü göremedim Fili'zcikim.
Bir daha ki sefere tam profilden istiyorum ona göre

Ben de yeni yılımızın hayırlı uğurlu güzel şeylere vesile olmasını diliyorum.Hep birlikte sağlık huzur dolu
nice senelere erişelim inşallah.
Aminnnnn...

İnşallah Aslı'cım . Dün Emel'in annesiyle ilgili mesajda yazmıştım ameliyatı iyi geçmiş diye.
Mesajım geldi sana di mi?

Aminnnnnnnn ablacığım.

Evet abla aldım mesajı.

Merhabalar...
İşten güçten fırsat bulup 2015'in ilk mesajını yazamadım.
Yeni yılın ilk günleri nasıl geçiyor canlarım.
Valla benim çok yoğun akşamın nasıl olduğunu anlamıyorum.
Allah sağlık versinde varsın iş kaygımız daim olsun.

Aslı'cım Emel'den haber yok di mi. Fırsat bulup tekrar arayamadım.
İnşallah ameliyat sonrası da sorunsuz geçer.

Kızçelerim, yeni yılınız kutlu olsun. Sağlıklı, gönlünüzce nice seneler inşallah. Bu yıl forumun (mıhtar hariç) bekar kızçeleri gönüllerine göresinden, karizmatik, iyi mevki ve gelir sahibi, son derece kıymet bilecek, el üstünde tutacak, en yahuşuklusundan birer eş bulurlar inşallah. Mukaddesime de kızçeleriyle, Memati eniştemle, gönüllerince nice yıllar diliyorum. Evlatlarının da eşinin de hayrfını gör inşallah Mukaddesim. Herşey gönlünüzce olsun inşallah. A>men.

Aytoş'un motor kapağını yenilettik. Bin şükür işlerimiz de hep rast gitti. Ayın 14 ünde yatmıştık hastaneye. 2 sefer izinli çıktık. En son yılbaşı akşamı saat 9 gibi doktor odamıza geldi. Sizi sevindireyim mi dedi. Sevindir dedik. Seruma kattığımız ilaçları aynı ölçüde evde verebilirim dersen, sizi izinli çıkarıcam, P.tesi gelip çıkış yaparsınız, dikişini de alırıuz dedi. Öyle yaptık. Bin şükür başarılı geçmiş, öyle dediler. Ayten de halinden pek memnun. Hayrını görelim inşallah. Darısı tgüm şifa bekleyenlere. Amen.

Filiztoşum, başarılar diliyorum. Allah yardımcın olsun. Önünde çok güzel kapılar açılsın inşallah yığruuuum.

Bu video neyse ben de istiyom yaa.

Yeni yıl eskisiyle aynı abla.Değişen birşey yok. Kışın hava erken kararıyor ya ondan anlamıyorsun nasıl akşam olduğunu.Fazla yorma kendini.Sal gitsin.

Emel gelmiş.

Emel güzel haberlerle gelmişsin.Çok sevindim herşeyin yolunda gitmesine.Sonunda senden güzel bir haber aldık.İnşallah bu yıl bize güzel şeyler getirir.Sağlık ve huzur olsun en önemlisi tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…