Hoşbeş Sayfası

Hava da soğuk.Bir sürü fatura var.Dışarı çıkmak istemiyorum ama mecbur.Biraz da gezerim arkadaşla.:KK51:

Hayırlı cumalar abla.:KK60:

Aslı'cım olmadı galiba . Şu an vaktim yok . Daha sonra uğraşıp öğrencem inşallah.

Güzel hafta sonların olsun Aslı'cım.:KK68:
Çok öpüyorum.:KK60: Görüşürüz.:KK25:

Dün öğleden sonra Emel'i aradım. Eve yeni, izinli geldik dedi. Ayten Teyzecim anjio olmuş tek damarın dışında sorun yokmuş . O tek damar da ki tıkanıklıkta çok önemli değilmiş . Ama kalp kapakcığı tamamen kireçlendiği için mutlaka ameliyat olması gerekiyormuş . Bunun için de yılbaşına doğru çağıracaklarmış . Emel ameliyatı da sorunsuz atlatırız inşallah , bol bol dua edin dedi.

Hayırlısıyla o günlerde gelip geçecek Emel'immm hiç merak etme, bütün dualarımız sizinle.:KK36:
Oyy canımın içi, haberler getirmiş benden. Damarlar açık çıktı maşallah. Biri % 40 kapalı imiş. Önemli değil dediler onun için. Bi tetkik, bi tetkik. Kalbi daha iyi görmek için yemek borusundan girip, galiba ultrason gibi bişeyle kalbe bakıyorlar. EKO'dan daha iyi görüntü alınıyormuş bu şekilde. Adına TEE diyorlar bu işlemin. Bu, yemek borusunu tahriş ettiği için ve romatizma ilaçları kullandığı için 10 gün ara vermeleri gerekiyormuş operasyondan önce. Bizi izinli olarak eve yolladılar. Cuma gün çağırdılar. Tomografisi çekildi tüm iç organların. Gene geldik eve. Ayın 28'inde yatış yapacak tekrar. Tabii daha erken çağırmazlarsa. Açık ameliyata göre riskleri daha fazlaymış. Pıhtı atabilirmiş. Kalp pili gerekebilirmiş vs. Allah korusun. İnşallah sorunsuzca olur, çıkar. Sonrasında da bir komplikasyon gelişmez inşallah. Dua bekliyorum sizden.

Emel'im gelmiş.. Hoş gelmiş.:KK68:
Hacım hiç merak etme:KK36:Benim kapalı kist ameliyatı için de riskler var denmişti. Evvel Allah , Allahın izniyle bişeycik olmaz ,
Sen içini ferah tut . Göreceksin bak bu da sular seller gibi gelip geçecek.Allah yardımcınız olsun şimdiden geçmişler olsun .
Emel'im gönülden bütün dualarımız sizinle.:KK68:

Son düzenleme:
Beni beğenmeyen bitlensin dimi abla.:KK70:Ben beğenilmeyecek insanmıyım.:KK70:

Asla... Elinden uçanla kaçan pür marifetsin Aslı'cım:KK36:

Çoklu alıntı çok kolay.Bak cevaplanın yanında çoklu alıntı var.Her alıntılamak istediğin mesajın yanındaki çoklu alıntıya tıklıyorsun.Sonra altta cevap yazdığın yerin sol altında çoklu alıntıları ekle yazar.On tıklayıp onaylıyorsun.Bu kadar.:KK66:

Seni oynarken düşünemedim abla.:KK48: O zaman sen de yeni nesilsin.:KK53:Ben düğünlerde de oynamam.İçim geçmiş benim.:KK14:

Aşkolsun yavrum ni demek düşünemiyorum:KK48: yaşım elli üç olduğundan olabilir mi acıba.:KK70:

Damarların tıkalı olmaması süper bir haber.Maşallah Ayten Teyzeme.Diğerini de kolaylıkla atlatır inşallah.Dualarımız onlarla.

Benim de hep dualarımdalar. Allah Ayten Teyzemizi başımızdan eksik etmesin.Rabbim acil şifalar versin o'na.

Sonu hüsran da olsa bunu göze aldım abla.Önemli değil yapmak istedim yaptım.:KK70:

Çok iyi yaptın canım.Hem sonucun çokta kötü olacağını düşünmüyorum ben.:KK54:

yupppiiiii başardım yahu :KK47: işte buuu.:KK73::KK73:

Aslı'cım yine senin sayende.. Öğretmenimmm ben seni pek çokk severim.:KK37::KK36:

Son düzenleme:
Herkese selamlar. Aslı Hanım, Muko Abla, Emel, Filiz burdalar mı ki az baktım son sayfalara ama... Hesabımı ve sayfayı bulana kadar epey uğraştım, unutmuşum isimleri. Nasılsınız hanımlar?

kizlar formasyon aliyorum sinavlarim var .bugun ki guzel gecti.okulda da yogun bi haftam vardi onumuzdeki hafta da yogunluk devam ediyor.gosteriniz olucak bakalim nasil gecicek.
bu arada olay tvnin internet sayfasina giriip cocuk olmak varmis programini acin 22 kasim olabilir .o bolumde 1. mi 2. mi hatirlamiyorum partinin ama ben varim bi bolumunde ing. ders anlatimim var siyah cadi sapkasi ile .bulabilirseniz izleyin :)))

Oyy canımın içi, haberler getirmiş benden. Damarlar açık çıktı maşallah. Biri % 40 kapalı imiş. Önemli değil dediler onun için. Bi tetkik, bi tetkik. Kalbi daha iyi görmek için yemek borusundan girip, galiba ultrason gibi bişeyle kalbe bakıyorlar. EKO'dan daha iyi görüntü alınıyormuş bu şekilde. Adına TEE diyorlar bu işlemin. Bu, yemek borusunu tahriş ettiği için ve romatizma ilaçları kullandığı için 10 gün ara vermeleri gerekiyormuş operasyondan önce. Bizi izinli olarak eve yolladılar. Cuma gün çağırdılar. Tomografisi çekildi tüm iç organların. Gene geldik eve. Ayın 28'inde yatış yapacak tekrar. Tabii daha erken çağırmazlarsa. Açık ameliyata göre riskleri daha fazlaymış. Pıhtı atabilirmiş. Kalp pili gerekebilirmiş vs. Allah korusun. İnşallah sorunsuzca olur, çıkar. Sonrasında da bir komplikasyon gelişmez inşallah. Dua bekliyorum sizden.

Emel'ciğim annen nasıl oldu?o_ODualarımız sizinle.

Herkese selamlar. Aslı Hanım, Muko Abla, Emel, Filiz burdalar mı ki az baktım son sayfalara ama... Hesabımı ve sayfayı bulana kadar epey uğraştım, unutmuşum isimleri. Nasılsınız hanımlar?

Sizi tanıyamadım.o_O

kizlar formasyon aliyorum sinavlarim var .bugun ki guzel gecti.okulda da yogun bi haftam vardi onumuzdeki hafta da yogunluk devam ediyor.gosteriniz olucak bakalim nasil gecicek.
bu arada olay tvnin internet sayfasina giriip cocuk olmak varmis programini acin 22 kasim olabilir .o bolumde 1. mi 2. mi hatirlamiyorum partinin ama ben varim bi bolumunde ing. ders anlatimim var siyah cadi sapkasi ile .bulabilirseniz izleyin :)))

Ne formasyonu bu Filiz?Devamlı bir gösteri halindesin?:KK48: Daha mı iyi öğreniyorlar o şekilde?Dediğin siteye bakacağım şimdi.

Filiz buldum videoyu.:rolleyes:Şaşkın cadı seni.:-)Şapkan da pek güzelmiş.Ne güzel anlıyor çocuklar.O plastikleri çocuklara kurabiye diye yutturuyonuz demi.:KK53:Bak benimkinden yapıp yedirin yavrucaklara.Daha iyi öğrenirler.Hem mideleri de bayram eder.:KK70:

Filiz'cim başarılar . Diğer sınavların da güzel geçer inşallah.:KK68:
Tam bakayım diyecektim ki Aslı'cım bulmuş bile . Ondan linki reca edeyim cadı şapkalı Filiz'ciki görmeden olmaz di mi.

X