Hoşbeş Sayfası

Yeni yıl eskisiyle aynı abla.Değişen birşey yok.:KK48: Kışın hava erken kararıyor ya ondan anlamıyorsun nasıl akşam olduğunu.Fazla yorma kendini.Sal gitsin.:KK53:
Aynı olmasın be Aslı'cım ,kendimden geçtim siz bekarlar için (kızlarım da dahil)nedense umutluyum bu seneden.
Bak mıhtarımız kendisi hariç :KK20:ne ka içten dualar etmiş . Bende hayırlısıyla ,gönülden amin diyorum. Her ne kadar seni isteksiz o taraflarda görmesem de:KK48: belli mi olur gözünün gönlünün aktığı biriyle neden olmasın.
Evet ya salmak lazım aslında :KK70:bu seferde ipin ucu kaçıyor be Aslı'cım .
Eski halim hiç yok yetemiyorum hiç bir şeye.:KK31:

Son düzenleme:
Kızçelerim, yeni yılınız kutlu olsun. Sağlıklı, gönlünüzce nice seneler inşallah. Bu yıl forumun (mıhtar hariç) bekar kızçeleri gönüllerine göresinden, karizmatik, iyi mevki ve gelir sahibi, son derece kıymet bilecek, el üstünde tutacak, en yahuşuklusundan birer eş bulurlar inşallah. Mukaddesime de kızçeleriyle, Memati eniştemle, gönüllerince nice yıllar diliyorum. Evlatlarının da eşinin de hayrfını gör inşallah Mukaddesim. Herşey gönlünüzce olsun inşallah. A>men.

Aytoş'un motor kapağını yenilettik. Bin şükür işlerimiz de hep rast gitti. Ayın 14 ünde yatmıştık hastaneye. 2 sefer izinli çıktık. En son yılbaşı akşamı saat 9 gibi doktor odamıza geldi. Sizi sevindireyim mi dedi. Sevindir dedik. Seruma kattığımız ilaçları aynı ölçüde evde verebilirim dersen, sizi izinli çıkarıcam, P.tesi gelip çıkış yaparsınız, dikişini de alırıuz dedi. Öyle yaptık. Bin şükür başarılı geçmiş, öyle dediler. Ayten de halinden pek memnun. Hayrını görelim inşallah. Darısı tgüm şifa bekleyenlere. Amen.[/QUOTE

Emel'im bu güzel duaların daha bi çoğunu sana ve anneciğin için diliyorum.Hepimiz için sağlık huzur dolu bir yıl olsun inşallah.
Ayten Teyzemin de sağlığına kavuşması beni ne çok sevindirdi anlatamam.Çok şükür geldi geçti.
Allah bir daha böyle sıkıntılar yaşatmasın inşallah.:KK36:

Herkese mutlu ,saglikli,basarili,esli dostlu bir yil diliyorum.
Emelim cok sevindim Ayten teyzemize.saglikli bir yil diliyorum ona da.
2 gun tatil iyi geldi valla.gerci yilbasi tatili de uzamisti ama iyi oldu.

Az evvel Fox da 'Sadece Sen'i izledim. Çok beğendim ,hele bu şarkıyla daha bi içime dokundu :KK61:
Söyleyen kızda ne kadar güzel söylemiş değil mi. Bu şarkı ancak bu kadar güzel içten söylenebilirdi.:KK14:

Aynı olmasın be Aslı'cım ,kendimden geçtim siz bekarlar için (kızlarım da dahil)nedense umutluyum bu seneden.
Bak mıhtarımız kendisi hariç :KK20:ne ka içten dualar etmiş . Bende hayırlısıyla ,gönülden amin diyorum. Her ne kadar seni isteksiz o taraflarda görmesem de:KK48: belli mi olur gözünün gönlünün aktığı biriyle neden olmasın.
Ben benden umutlu değilim abla.:KK48: Gönül istemeyince evlilik zor.Bir tanıdık niye evleniyorsun demişti de doğru dürüst adam var da ben mi evlenmedim demiştim.:KK48:O şekil işte.:KK14: Kzların belki vardır da sen bilmiyorsundur.:KK53:
Boşver çok titiz olma abla.Evin işi hiç bitmez.Çık gez,tadını çıkar İstanbul`un.:KK37:
Muhtarın Muhalifi, Muki nin adaşı ben, selamlar efendim:KK39:
Hoşgeldin Muko.Nasılsın neler yapıyorsun?
Herkese mutlu ,saglikli,basarili,esli dostlu bir yil diliyorum.
Emelim cok sevindim Ayten teyzemize.saglikli bir yil diliyorum ona da.
2 gun tatil iyi geldi valla.gerci yilbasi tatili de uzamisti ama iyi oldu.
Öğretmenlerin ömrü tatille geçiyor valla.:KK53:Bunu ablama diyorum da kızıyor bana.:KK48:

Az evvel Fox da 'Sadece Sen'i izledim. Çok beğendim ,hele bu şarkıyla daha bi içime dokundu :KK61:
Söyleyen kızda ne kadar güzel söylemiş değil mi. Bu şarkı ancak bu kadar güzel içten söylenebilirdi.:KK14:

Bu şarkıyı Ferda Anıl Yarkın söylüyordu.Kız da güzel söylemiş.Belçim Bilgin de kimseye rol bırakmadı.Her filmde o var.:KK47:

Gönlüm akamıyor, tıkandı.

Filiztoşum, sevsinler senin gibi cadıyı. Tatlı cadıu. İzledim videonun senli kısımlarını. :KK55:

Ben benden umutlu değilim abla.:KK48: Gönül istemeyince evlilik zor.Bir tanıdık niye evleniyorsun demişti de doğru dürüst adam var da ben mi evlenmedim demiştim.:KK48:O şekil işte.:KK14: Kzların belki vardır da sen bilmiyorsundur.:KK53:
Boşver çok titiz olma abla.Evin işi hiç bitmez.Çık gez,tadını çıkar İstanbul`un.:KK37:

Bu şarkıyı Ferda Anıl Yarkın söylüyordu.Kız da güzel söylemiş.Belçim Bilgin de kimseye rol bırakmadı.Her filmde o var.:KK47:

Gönül de istemiyor ortalıkta adam gibi adam da yok ne olacak bu gençlerin hali bilmiyorum valla.
Keşke olsa Aslı'cım .Benimkiler kariyer peşinde.Büyük yüksek lisans. tez yazma telaşında , küçük desen daha 3. sınıfta .
Üstüne üstlük uzmanlaşmak istiyor . Nerden bakarsan bak bütün bu işlerin bitmesi için dört sene var. Hal böyleyken ortalıkta bir talepte yok.:KK48: Onlara kalsa erken daha yaşımız kaç falan diyorlar ama ben hayırlısıyla istiyorum .Allah kıymet bilen , hayırlı insanlarla karşılaştırsın inşallah.

Beren Saat ortalarda olmayınca dediğin gibi meydan hepten Belçim'e kaldı .

Gönlüm akamıyor, tıkandı.

Ah Emel'im hastalıklardan başını alamadın tabiki de gönlün dıkanır , akamazda.:KK48:
Şaka bi yana sana da ayrı üzülmekteyim. Yine de bu günümüze şükürler olsun .
Allah dermansızından vermesin.Her şey yoluna girer. Yeter ki sağlığımız yerinde olsun.:KK68:

Hu huuuu ..!!:KK31::KK31: Nerelerdesiniz yahu.:KK3:
Sesiniz çıksın biraz.:KK36:
Buradayım abla.:KK31:Bugün kendimi mutfağa verdim.:KK48: Nar reçeli yaptım ilk defa.Fena görünmüyor dimi.:KK53:

image.jpg

Gönül de istemiyor ortalıkta adam gibi adam da yok ne olacak bu gençlerin hali bilmiyorum valla.
Keşke olsa Aslı'cım .Benimkiler kariyer peşinde.Büyük yüksek lisans. tez yazma telaşında , küçük desen daha 3. sınıfta .
Üstüne üstlük uzmanlaşmak istiyor . Nerden bakarsan bak bütün bu işlerin bitmesi için dört sene var. Hal böyleyken ortalıkta bir talepte yok.:KK48: Onlara kalsa erken daha yaşımız kaç falan diyorlar ama ben hayırlısıyla istiyorum .Allah kıymet bilen , hayırlı insanlarla karşılaştırsın inşallah.

Beren Saat ortalarda olmayınca dediğin gibi meydan hepten Belçim'e kaldı .
Abla önce kariyerlerini yapsınlar acele etme.Torun mu istiyorsun yoksa.:KK48: Talep olur merak etme sen.İyi aile terbiyesi almış,meslekleri olan kızları kaçırmazlar merak etme.Bu işler kısmet.Bugün istemezler yarın önlerine biri çıkar bak o zaman yaşımız genç derler mi.:KK53: Şu an kimse olmadığı için öyle diyorlardır.Dediğin gibi Allah iyilerle karşılaştırsın.

Muko nişanlanmış,atama bekliyormuş.Buradan yazamamış.

Buradayım abla.:KK31:Bugün kendimi mutfağa verdim.:KK48: Nar reçeli yaptım ilk defa.Fena görünmüyor dimi.:KK53:

Eki Görüntüle 1373834

Buradasın demek. İyi canım. Dedim Aslı'm da görünmemiş hasta falan mıdır , nedir.
Yapma ya bunu da becerdin demek.:KK48: Ben de ilk defa duyuyorum Nasıl yaptın yavrum .? Harika görünüyor.
Valla pür marifetsin canım . Seni alan yaşadı.:KK73:

Abla önce kariyerlerini yapsınlar acele etme.Torun mu istiyorsun yoksa.:KK48: Talep olur merak etme sen.İyi aile terbiyesi almış,meslekleri olan kızları kaçırmazlar merak etme.Bu işler kısmet.Bugün istemezler yarın önlerine biri çıkar bak o zaman yaşımız genç derler mi.:KK53: Şu an kimse olmadığı için öyle diyorlardır.Dediğin gibi Allah iyilerle karşılaştırsın.

Öyle di mi .. Kızlarda öyle diyo zaten.Ben aceleci işte :KK48: Ama erken davranan yol alır Aslı'cım ehh akabinde döl de alsın isterim tabi.:KK48:Evet canım bu işler kısmet . Allah ne verirse hayırlısını versin.Dediğin gibi gözünün gönlünü sevdiği karşılarına çıktığında beni mi dinlerler acaba. Ne kariyer kalır ne gençlikleri. Ben hem kariyer yapsınlar hemide evli barklı çoçuklu olsunlar istiyorum .Damadım da yakışıklı olsun,şöyle Cansel gibi :KK66: Çok şey mi istiyorum acaba?:KK70:

Son düzenleme:
Muko nişanlanmış,atama bekliyormuş.Buradan yazamamış.

Bak bu habere pek çok sevindim işte.:KK73:

Hayırlı uğurlu olsun Mukocum ,:KK36: Allah tamamına erdirsin inşallah.:KK60:

Atama derken Muko'cum öğretmenlik mi okumuştu .Hatırlayamadım şimdi.
Her neyse Allah gönlüne göre versin. En yakın zamanda atansın inşallah.

X