Hoşbeş Sayfası

Filizcim anladığım kadarıyla baya etkileyici bir filmmiş gitmeyi de çok isterdim ama inan hiç fırsat yok burnumuzun dibinde mis gibi tiyatro varken ya bir ya iki kere gitmişimdir.
Emar sonuçları hafta içi çıkar sanırım . Haber veririm canım:)Ben ki onca ameliyattan sonra hiç korkmam sanırdım ama hiçte öyle değilmiş :))
Neyse sonu hayırlı olsun emar sonuçuda iyi gelir inş.

Eferin yığrum.

Ay Aslııı, hiç güliciiim yoktu. Öldürdün beni valla. Çok doğrusun.:)))))

Filiztoşum, çok merak ettim şu filmi. Ama önce, Ankara'ya Body World Sergisi geldi, ben çok istediğim halde ona bile gidemedim. Havalar bir iyileşsin de inşallah. Mutlaka gitmem lazım. Geçen sene İstanbul'daydı, sırf onun için gidecektim, olmadı. İyi ki olmamış, ayağıma geldi.

Mukaddesim, aldır aldır, dert etme. O doktora da teessüf ederim. Erkek mi doktor.

Son düzenleme:

Filiz filmi biraz inceledim baya yorum almış.Çok yorum alınca o film iyidir zaten.Ben filmleri izlemediğim için hep sinemalar.comdan yorumlara bakıp müşterilere tavsiye ederim.Bu film de gelir bize yakında.Gelir derken indiriririz netten.Bugün başlarlar zaten sormaya.Ben de izleyeceğim gelsin.

Ablacığım hiç korkma.Bunu da atlatacaksın merak etme.

Ama Emel doğru dimi.Adam yavrum yavrum sinir oldum.Türkiye'de adamın birine yavrum de,ne yavrusu lan der gözüne yumruğu indirir.:111:

Emel nasıl gideceksin o sergiye.Şimdi baktım da netten iskeletler falan.

Filiz izlemedim ama sana bir film tavsiye edebilirim.Gerçi belki izlemişsindir.Adı Bir Gün.Bu filmi ala ala öldü kızlar.Çok güzelmiş.

Efenim merhabalar:)) Yeni hafta sağlık huzur mutluluk getirsin hepinize:))

Emelim, sen böyle aldır aldır dedikce daha bi rahat hissediyorum kendümü sağol yivrum muckk , çok güzel moral veriyisin bana:)
Ha haa sana ilginç gelecek ama gittiğim iki doktorda kadındı şekerim..:)))

Filiz izlemedim ama sana bir film tavsiye edebilirim.Gerçi belki izlemişsindir.Adı Bir Gün.Bu filmi ala ala öldü kızlar.Çok güzelmiş.

Aslı'cım bu filim bizde varmış benim kızlar çok güzel oturup izle anne diyiler . Ha izler miyim bilmiyorum ama tutku ihtiras dolu afişine bayıldım.

Mukaddes ablacığım merhaba. Naber nasılsın?

Evet abla bu film güzelmiş.Baya sattık.Seyredebilirsen seyret bize anlatırsın.

selam hanımlar..topiğin ismi hoşuma gitti bir uğrayayım merhaba diyeyim dedim..herkese iyi haftalar olsun

selam hanımlar..topiğin ismi hoşuma gitti bir uğrayayım merhaba diyeyim dedim..herkese iyi haftalar olsun

Selam canım hoşgeldin.Topiğin ismi Emel arkadaşımızın fikri.Bence de güzel oldu ismi.Hoşbeş gofret var ya o aklıma geliyor hep.
Sana da iyi haftalar.

Aldır! Aldır! Aldır! Ağırlığın gitsin yığrum benim. Yer boşalsın, şöyle barsaklar falan bir yayılsın. Hem aldırmayanlarınki, ehtiyar yaşında ters dönüp alttan çıkıyor falan. Temizcecik kurtul, bir de o dertlerle uğraşmazsın ileriki yaşlarında. :))))

Emel nasıl gideceksin o sergiye.Şimdi baktım da netten iskeletler falan.
Aslı, bayıla bayıla gidicim. İnsan anotomisini tüm detaylarıyla görüyorsun. Mesela karnında bebekle hamile kadının kesiti, veya yüzdeki bütün eti cımbızla yolmuş adam, sırf kılcal damarları bırakmış. Damarlardan bir yüz. Yüzdeki dolaşımını görüyorsun damarların. Bebeğin anne karnındaki gelişiminin, ceninden itibaren her aşaması. Ahan da şurada http://www.facebook.com/bodyworldsturkiye?fref=ts

Filiztoşum, senin Pİ'ye yarın gidicim inşallah.

Son düzenleme:
Aldir aldir aldir muko abla arkandayiz :) hakketen hafiflersin.arkadasimin annesinin de kac senedir yokmus kadin daha 48 filan.
Emelcim git filme insallah begenirsin.sonra da eksi sozluk yorumlarini oku ama.
Aslicim o filme cok istemistim ama gidememistim.indiricem ben de.siz sarki ve filmi nereden indiriyorsunuz? Ozelden at istersen.

Len Filiztoşum, gittim filme. Resmen hayal kırıklığı yaşadım. Senden sonra yorumlara da baktım, millet de beğenmiş, ama bana göre hiçbir özelliği olmayan bir flmdi. 3 boyutlu izledik güya, çoğu sahne 3 boyutlu değildi. Halbüsem, jurassic park'ı 2 boyutlu izlemiştim, muhteşemdi. Hayvan katliamından başka bişey yok. (dil çıkaran adam) O hayvanlar gerçekten öldü mü acep, yoksa bilgisayarla mı yapılmış. Zavallı zebra, zavallı portakal, zavallı sırtlan.

Son düzenleme:
Aslında ilginçmiş ama birden görünce ürktüm.Gittin mi sen?Sadece orada mı sergilenecekmiş acaba?Buraya da gelse gider bakardık neymiş ne değilmiş diye.

Aslicim o filme cok istemistim ama gidememistim.indiricem ben de.siz sarki ve filmi nereden indiriyorsunuz? Ozelden at istersen.

Filiz bu film bizde bir senedir var ama vcd'si daha bu hafta çıktı.Biz orjinalleri de alıyoruz.Çok geç çıkıyor bazı filmler.Pek muhterem film severler film film diye başımızın etini yiyince indiriyoruz işte böyle.Yani sırf istekten ötürü.

Akşam Fatih Altaylı'da Levent Kırca vardı.Ortam o kadar gerildi ki dedim şimdi Fatih Altaylı Levent Kırca'ya dalacak.Adamı cahillikle suçladı,lanlı lunlu konuştu adamla,şarkı söyledi.Yaşlandıkça bunadı galiba.Reklam arası veriyoruz diyince dedim adama dalacaklar.Reklam dönüşü de Levent Kırca yoktu zaten.

Mukaddes abla neredesin?İnşallah bir sorun yoktur.

Yok yahu o kadar mi begenmedin emel bence cok iyiydi.sen hangi sonun gercek oldugunu dusundun ?

Aldim mesajini aslicim tesekkurler.

Sen o sergiye gitte katliami gor bakalim emel hanim :)))

Filiz hayvan katliamı mı var filmde.Tam da Emel'e göreymiş.Bakın işte ben hep bunu söylerim.Müşteriler film tavsiye et diyorlar.Benim beğendiğimi sen beğenmeyebilirsin,senin beğendiğini de ben beğenmeyebilirim.(Seyretmiyorum o ayrı.)İnsanın kişiliği ve ruh hali de film beğenisinde çok etkili bence.Garanti olmayan filmleri tavsiye etmiyorum hiç.Ama ben bu filme bakmıştım baya beğenilmiş.Emel hayvanları katlettikleri için beğenmedi heralde.

Aslında ilginçmiş ama birden görünce ürktüm.Gittin mi sen?Sadece orada mı sergilenecekmiş acaba?Buraya da gelse gider bakardık neymiş ne değilmiş diye.
Ankara'dan sonra gitse gitse İzmir'e gider bence. Sonra ülkesine döner diye düşünüyorum.

Hangi programdı acaba. L. Kırca o adamı vatan haini gözüyle görüyor.

Son düzenleme:
Yok yahu o kadar mi begenmedin emel bence cok iyiydi.sen hangi sonun gercek oldugunu dusundun ?

Aldim mesajini aslicim tesekkurler.

Sen o sergiye gitte katliami gor bakalim emel hanim :)))
Filiztoşum, 2. mi doğru dedim bir ara. Daha akla yatkın. Ben, okyanusta ne kadar kaldığını da anlamadım. En uzun kalan oymuş. Bir de zebra öldü, maymun öldü, sırtlan öldü. Ortada ne kan kaldı, ne leş. Pi, aslanın yanına yanaşamazken, kim attı leşleri denize, tekneyi kim temizledi. Görsel bazı şeyler dışında birşey yok, 3 boyutluyu da becerememişler. Bir de koyu camlı gözlük verdi sinema. Doğal renklerini de göremedik zati. Giden olursa boyutsuz izlesin. Hiç kayıp değil.

O sergi katliam değil, bilime hizmet. Öldükten sonrası için bedenlerini bağışlamış adamlar. Tıp öğrencileri des görüyor. (dil çıkaran adam)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…