Hoşbeş Sayfası

Bana gore film cocugun icinde yasadiklari olabilir.o hayvanlar 2 . hikaye gibi simgesel de olabilir.kaplan cixuktu bence de .o hayatta insanliktan cikti vahsilesti.vejeteryan ama cig balik bile yedi.
Ay sen de nelere takiliyorsun kanmis lesmis.firtinalar temizlemistir iste.yaklasik 200 gun kalmisti galiba.

Aslicim cok sagol canim cok deteyli anlatmissin.kardesime gosterecegim bakalim.bizde o indiriyor filmleri cunku.

Mukaddes abla neredesin?:KK43:İnşallah bir sorun yoktur.

Huuu burdayım Aslı'cım . Dün sabahın köründe Armutluya gittik Mematiyle. Birazdan da hastaneye emar sonucumu almaya gidiyorum canım unutmadan hayırlara çıksın ,
bu gece rüyamda sen bana içi kitap klasör dolu kütaüphaneye benzer oda takımı yollamışsın bana ( ama kendini görmüyorum) abla bunlar sen de dursun daha sonra alırım diyorsun
içimden ne kadar çok kitabi varmış birde öyle güzel yerleştirmişsin ki ne kadar tertipli kızmış diyorum .

Bu arada Mehmet Ali Birand vefat ettmiş arkadaşlar az evvel duydum üzüldüm yahu kendine has üslübüyla haber sunuşunu severdim .
Ailesine baş sağlığı , Allah rahmet eylesn diyelim.

Filizcim merhaba bidanem hiç vaktim yok birazdan hastaneye gidiyorum dur unutmadan şunuda süleyim Cansel senin gittiğin filim için ''muhteşem bir filim' diye twitter atmış .
hahaaa kendisini yakınen takip ederim bilirsin:))))))))))))))

hadi cancağızım ben kaçtım . Çok öpüyorum. Görüşürüz.:)

Aslicim cok sagol canim cok deteyli anlatmissin.kardesime gosterecegim bakalim.bizde o indiriyor filmleri cunku.

Çok detaylı dimi.:KK1:Linkleri aldığım site problemliydi ben de taktım tabi.Onları gönderemeseydim bu gece uyuyamazdım.:KK1:

Huuu burdayım Aslı'cım . Dün sabahın köründe Armutluya gittik Mematiyle. Birazdan da hastaneye emar sonucumu almaya gidiyorum canım unutmadan hayırlara çıksın ,
bu gece rüyamda sen bana içi kitap klasör dolu kütaüphaneye benzer oda takımı yollamışsın bana ( ama kendini görmüyorum) abla bunlar sen de dursun daha sonra alırım diyorsun
içimden ne kadar çok kitabi varmış birde öyle güzel yerleştirmişsin ki ne kadar tertipli kızmış diyorum .

Bu arada Mehmet Ali Birand vefat ettmiş arkadaşlar az evvel duydum üzüldüm yahu kendine has üslübüyla haber sunuşunu severdim .
Ailesine baş sağlığı , Allah rahmet eylesn diyelim.

Abla hayırdır niye gittiniz Armutlu'ya.Memati enişte seni gezdiriyor ne güzel.

Beni mi gördün rüyanda.:KK17:Kütüphaneye benzer oda takımı nasıl oluyor ki.:26:Oda takımı mı,kütüphane mi?Övünmek gibi olmasın ama çok tertipliyimdir.:KK1:Simetri hastalığı var aşırı olmasa da.

Ben de üzüldüm adama ya.Valla daha yeni izleyip gülmüştük.Her haber sonrası yorum yapar ya.:KK50:Allah rahmet eylesin.

Filizcim merhaba bidanem hiç vaktim yok birazdan hastaneye gidiyorum dur unutmadan şunuda süleyim Cansel senin gittiğin filim için ''muhteşem bir filim' diye twitter atmış .
hahaaa kendisini yakınen takip ederim bilirsin:))))))))))))))

hadi cancağızım ben kaçtım . Çok öpüyorum. Görüşürüz.:)

Abla güzel haberlerle dön inşallah.:KK16:Demek Cansel'i takipliyorsun.Cansel beğendiyse tamam o film iyidir.Bu twitterdan hiç anlamam.Siz üyemisiniz kızlar?

Ankara'dan sonra gitse gitse İzmir'e gider bence. Sonra ülkesine döner diye düşünüyorum.

Hangi programdı acaba. L. Kırca o adamı vatan haini gözüyle görüyor.
Bence de gelmez buralara.

Habertürkte bir programdı.Ama var ya çok heyecanlıydı.Bakalım dedim ne zaman birbirlerinin üzerine atlıyorlar.:KK1:Niye vatan haini görüyor ki.:44:

Kızlar sizin fikirlerinizi almak istiyorum.Filmlerimiz masanın üstünde birinci resimdeki gibi duruyor.Patron da dosyalayalım bölüm bölüm adlandıralım öyle dursun diyor.Ben dosyalı halini hiç beğenmedim.Patrona da olur istersen yaparım dedim zam pazarlığındayken.:KK9:Çocuk da bir sürü dosya almış.:KK14:Ama ben hiççç beğenmedim.Hem kim uğraşacak o kadar filmle.Sizce hangisi daha kolay olur filmlere bakma açısından.

1358424529986.jpg

1358424612585.jpg

Can Tanrıyar şarkıcı olmuş.:KK14:Sabah klibi seyredince hoşuma gitmişti ama yok fazla kafiyeliymiş.Petek Dinçöz'e yazmış galiba.:KK1:

Demek Cansel'i takipliyorsun.Cansel beğendiyse tamam o film iyidir.Bu twitterdan hiç anlamam.Siz üyemisiniz kızlar?
Cansel'le, Filiztoş benden daha mı iyi biliyo beaaaaa. http://c1301.hizliresim.com/15/k/j1jvp.gif Hadi ülen. http://c1301.hizliresim.com/15/k/j1jy7.gif(Niye bu sitenin simgeleri yok. Fakir site burası)

Mukaddesim, hani sonuçları nittin? Haber et.

M.Ali Birand'a ağladım, durdum. Basit bir işlem diye gitmiş hastaneye. Allah rahmet eylesin. Hayat bomboş. Her seferinde de aynı şeyi söyleyoz, ama yapacaklarımızdan da geri kalmıyoz.

Günaydın.:KK16:

Bugün temizlik günüm.Hiç sevmiyorum bugünü.:KK19:

Sabah yoğurt yedim aç aç.Ayşe Özyılmazel böyle zayıflamış.Ben de bir hafta deneyeyim dedim.:KK1:Yoğurt göbek yağlarını eritiyor zaten.

Emel birşey sordum fikrini yazmamışsın.:KK19: Siteyi sevmediniz mi?Bende çıkıyor simgeler.Ben bayılıyorum bu siteye.

Bana kolay gelsin gidiyorum.:KK43:

Son düzenleme:
Aslicim bence ilk resimdeki daha iyi.eline alip evirip cevirmek baskasina bakip tekrar bir oncekine donmek daha pratik.o dosyalari cevir cevir aradigini bulmak zor.hele gectigin filme tekrar donmek icin habire sayfa cevir dur.zor yani dosya hali.
Emeeeel :))) bol bol baltsli adamcik sana.cansel begendiyse guzeldir adam sinemaci.ben desen pmrumu adadim film izlemeye :)) biz dediysek guzeldir:))

Mehmet A. Biranda ben de uzuldum.Can Dundarin kitabini okudum bir de İzzet Capanin programinda karisi ile konuk olmustu.cok tatliydilar.zaten kitaptan sonra uzulmustum cicuklugunfa yasadiklarina.

İnsanlar cok acimasiz seyler yazmislar arkasindan.gecmiste soyledikleri icin.gunumuzde geldigimiz npktaya bakilinca adamin soyledikleri yaptigi roportajlar kotuluk anlaminda onemini yitiriyor.( bilmem anlatabildim mi)

Günaydınlarr.

Filiz bence de diğeri daha güzel.Ama işte insan her diyenin lafına gidince,kendi fikirleri olmayınca saçmalıyor.Ama benim dediğim olacak tabiki.:KK14:

Mehmet Ali Birand değişik bir adamdı.Kötü bir haberi sunarken gülümseyecek kadar da tuhaftı.Ölümü basit bir ameliyattan olunca şaşırdık üzüldük tabiki.İnternette ne yorumlar dönüyor.Bunlar insan mı diyesim geliyor bazen.Cahillik çok kötü işte. Ben de geçen gün bir söyleşisini seyredip çok kızmıştım.Adamı sevmeyebilirsin,fikirleri hoşuna gitmeyebilir ama ölmüş gitmiş bir adamın ardından bu kadar ağır konuşmak da insanların eğitimsizliklerinden başka birşey değil.

Son düzenleme:
Mukaddes abla uğramadı ya.Sonuç ne çıktı acaba?:26:

Bundan birkaç ay önce çamaşır makinemiz bozulmuştu.Tamire gelen servisten de memnun kalmayıp şikayet etmiştim netten.:KK14:Devamlı benden film alan ve sevdiğim bir müşterim vardı.Konu açıldı ne iş yaptığına dair.Ben şu servisin müdürüyüm demesin mi?:KK53:Meğer müşterimi şikayet etmişim.:KK52:

Mukaddes abla uğramadı ya.Sonuç ne çıktı acaba?:26:

( Herkese merhabalar=)))

Yavrum ancak gelebildim. perşembe emar sonucunu alıp doktora çıktım baktım yerinde yeller esiyo ekreteri iki hafta sonra burda olacak dedi.
Dün de ikinci gittiğim doktora gittim . Sınırda bir kistiniz var kesin çözüm isterseniz bu alınır yok uğraşırım derseniz ikinci bir emara kadar ilaç veririm belki küçültebiliriz çümkü kistiniz sert değil dedi bende küçülme ihtimali var mı dedim bunu şimdiden söylemek doğru olmaz takipte anlayabiliriz ancak dedi. Ha şimdi bende bi umut belirdi tabi .Şansımı denemekte fayda var diye düşünüyorum. Ama asıl benim kesici doktor ne diyecek . Beklemedeyim şu an anlıyacağınız.

Bundan birkaç ay önce çamaşır makinemiz bozulmuştu.Tamire gelen servisten de memnun kalmayıp şikayet etmiştim netten.:KK14:Devamlı benden film alan ve sevdiğim bir müşterim vardı.Konu açıldı ne iş yaptığına dair.Ben şu servisin müdürüyüm demesin mi?:KK53:Meğer müşterimi şikayet etmişim.:KK52:

Hahaaa olur böyle vakalar yavrucuğum:))

Kızlar sizin fikirlerinizi almak istiyorum.Filmlerimiz masanın üstünde birinci resimdeki gibi duruyor.Patron da dosyalayalım bölüm bölüm adlandıralım öyle dursun diyor.Ben dosyalı halini hiç beğenmedim.Patrona da olur istersen yaparım dedim zam pazarlığındayken.:KK9:Çocuk da bir sürü dosya almış.:KK14:Ama ben hiççç beğenmedim.Hem kim uğraşacak o kadar filmle.Sizce hangisi daha kolay olur filmlere bakma açısından.

Aslıcım bence böylesi ( kih kihh çerçevelisi ay aklıma bi fıkra geldi de))) daha iyi olur filimleri bulma bakımından hiç aramadan şıp diye bulup çıkartırsın sana kolaylık olur
ama bunları düzene sokmak zor tabi yine de sen bilirsin .

Cansel'le, Filiztoş benden daha mı iyi biliyo beaaaaa. http://c1301.hizliresim.com/15/k/j1jvp.gif Hadi ülen. http://c1301.hizliresim.com/15/k/j1jy7.gif(Niye bu sitenin simgeleri yok. Fakir site burası)

Mukaddesim, hani sonuçları nittin? Haber et.

M.Ali Birand'a ağladım, durdum. Basit bir işlem diye gitmiş hastaneye. Allah rahmet eylesin. Hayat bomboş. Her seferinde de aynı şeyi söyleyoz, ama yapacaklarımızdan da geri kalmıyoz.

aa aaa Aşkolsun Emel'im Cansel'e sözle bi sataşma hissediyorum :)))hem Cancik herşeyin en iyisi bilir bikerem:))))
yivrum Aslı'ya yazdım doktorla ilgili birzahmet okursun şimdi tekrar aynışeyleri yazıp sıkıcı olmayayım.
Sorma bende çok ağladım Birand'a .Hele ameliyata giderken yaptığı veda konuşması ..

He ya simgeler nirde bende bulamadım kendümü anlamsız ifadesiz hissediyom yahuuuuuuu:))))))))))

( Herkese merhabalar=)))

Yavrum ancak gelebildim. perşembe emar sonucunu alıp doktora çıktım baktım yerinde yeller esiyo ekreteri iki hafta sonra burda olacak dedi.
Dün de ikinci gittiğim doktora gittim . Sınırda bir kistiniz var kesin çözüm isterseniz bu alınır yok uğraşırım derseniz ikinci bir emara kadar ilaç veririm belki küçültebiliriz çümkü kistiniz sert değil dedi bende küçülme ihtimali var mı dedim bunu şimdiden söylemek doğru olmaz takipte anlayabiliriz ancak dedi. Ha şimdi bende bi umut belirdi tabi .Şansımı denemekte fayda var diye düşünüyorum. Ama asıl benim kesici doktor ne diyecek . Beklemedeyim şu an anlıyacağınız.

Ablacığım hoşgeldin.:KK16:Hay Allah senin bu doktorun niye yerinde durmuyorki hiç.:KK47:Ama bak diğer doktor umutlu konuşmuş.Bence denemekte yarar var.Sen soğasn suyuna da devam et derim ama ilaçla olmaz.Bu doktorlara da ameliyat demek ne kolay geliyor.Bazıları sırf para için ameliyat diyormuş.Burda bir hastane var.Her gidene ameliyat diyor.Ben umutluyum,ya küçülecek ya küçülecek o kist.:KK76:

X