Hoşbeş Sayfası

Unutmadan söyleyeyim bizim internette yine sıkıntı var olur ya gelemezsem bir ihmalin olmadığını ,
özellikle belirtmek isterim sevgili köylülerim..:KK16:

Aynen Aslı'cım tedaviye olumlu yanıt vermesi umutlandırdı beni de.
Demek İstanbul'a sevk edilmiş. Hakkında hayırlısı olsun .Burada her şey çok daha iyi olur inş.

Şu kritik dönemi bir atlatabilseydi abla:KK43:İnşallah daha iyi olur İstanbul'da.

Unutmadan söyleyeyim bizim internette yine sıkıntı var olur ya gelemezsem bir ihmalin olmadığını ,
özellikle belirtmek isterim sevgili köylülerim..:KK16:

Özletme kendini.Çabuk yaptırmaya bak abla öyle bir durumda.:KK34:

Ablacığım selam.:KK19:

Selam Aslı'cım:))

Beş tane muz mu?:KK53:Maşallahı var Memati eniştemin.:KK1:Ama adam napsın kendini halsiz hissetmiş.:KK9:Bazen ben de öyle yaparım.Çok ihtiyacım varmış gibi benim iyi beslenmem lazım B-12 eksik diyorum evdekiler gülüyor.:KK1:

Evet canım yanında da çukulata ha bunlar akabinde ve datayında yemeğin üzerine.
ha haa bişey yapmasın zaten ancak yesin içsin uyusun.:KK1:

ha haaa ''benim iyi beslenmem lazım ''sözü hiç yabancı değil:KK34:

demiştim di mi çok benzer yanınız var diye :KK1::KK1:

Son düzenleme:
Özletme kendini.Çabuk yaptırmaya bak abla öyle bir durumda.:KK34:

Yavrum ttneti arayıp kayda aldırdık kendimizi bakalım ne olacak sabahtan yoktu keyfi yerine yeni geldi.
Sabah mimar kızımın işi vardı baktı yok sinirlenip çekti gitti i okula. Öyle bir ihtiyacç oldu ki artık ekmek su gibi mübarek.

Evet canım yanında da çukulata ha bunlar akabinde ve datayında yemeğin üzerine.
ha haa bişey yapmasın zaten ancak yesin içsin uyusun.:KK1:

ha haaa ''benim iyi beslenmem lazım ''sözü hiç yabancı değil:KK34:

demiştim di mi çok benzer yanınız var diye :KK1::KK1:

Abla adam koskoca müteahhit daha ne yapsın.Yatsın uyusun bırak.:KK1:Sonum inşallah beş muza kadar gitmez.:KK9:

Yavrum ttneti arayıp kayda aldırdık kendimizi bakalım ne olacak sabahtan yoktu keyfi yerine yeni geldi.
Sabah mimar kızımın işi vardı baktı yok sinirlenip çekti gitti i okula. Öyle bir ihtiyacç oldu ki artık ekmek su gibi mübarek.

Evet abla ya artık netsin duramıyoruz.Ben de öyleyim.İzim günlerimde giremezsem sanki dünyada çok önemli şeyler oldu da haberim yok gibi hissediyorum.Televizyonlar geriden geliyor malum:)

Aslı'cım bir önceki mesajında 'selamelam Aslıcım 'demeği unutmuşum sonradan yazayım dedim baktım yazılmamış.
Sitede bir usulsüzlük mü var yine.:KK1:

Aslı'cım bir önceki mesajında 'selamelam Aslıcım 'demeği unutmuşum sonradan yazayım dedim baktım yazılmamış.
Sitede bir usulsüzlük mü var yine.:KK1:

Olsun abla.Aldım selamı merak etme.Şu an değişen birşey yok ama olur arada öyle.

Abla adam koskoca müteahhit daha ne yapsın.Yatsın uyusun bırak.:KK1:Sonum inşallah beş muza kadar gitmez.:KK9:

ha haa bende diyorum yatsın uyusun ..herhalde o kadar dublex yapacak bize.:KK1: Sıfır deniz kenarı ..
Yaza biterse taşınıcaz inşallah.

ha haa bende diyorum yatsın uyusun ..herhalde o kadar dublex yapacak bize.:KK1: Sıfır deniz kenarı ..
Yaza biterse taşınıcaz inşallah.

Ohh süper.İnşallah biter ve güzel günlerde oturursunuz.:KK19:

Ohh süper.İnşallah biter ve güzel günlerde oturursunuz.:KK19:

Sağol canım inşallah.:KK16:

Demin senin pilavına yorum yazarken internet gitti yine.
Şunu hayırlısıyla yazaym da içimde kalmasın Aslı'cım.:KK1:

Son düzenleme:
Sağol canım inşallah.:KK16:

Demin senin pilavına yorum yazarken internet gitti yine.
Şunu hayırlısıyla yazaym da içimde kalmasın Aslı'cım.:KK1:

Tamam abla okudum yorumunu.:KK19:

X