Hoşbeş Sayfası

Aslı, yemek yarışmasının oy kullanmaca sayfasını da ver. Gene gezdim gezdim bulamadım. Ne beceriksizim ben ayöl.

Dün bütün gün diş ağrısı çektim, sabahın köründe dişçi koltuğundaydım. Üstteki kanal tedavili üç dişimin kökünde kist var, onlar ağrı yapıyormuş. Çok fenaydım canım öyle acıdı, bir de kendimi öyle sıkmışım ki, bir ara doktor konuşuyor, bana birşeyler söylüyor, ben duymuyorum bile. Kulaklarım uğulduyor, gözlerim karardı, tansiyonum düşmüş, bayılıyordum neredeyse. Kolonya, su, zor kendime getirdiler.:KK53:

Selen'im neymiş çilen be kardesim dolmadı gitti. :KK43: Ne olacak şimdi o kistler ameliyatla mı alınacakmış.
vah vahhh işin hiç kolay değil . Allah yardımcın olsun canım bitsin artık bu işkence diyecem de biteceği de yok gibi doktoruna mı düşemedin nedir.

Sitede yıl sonunda enler seçiliyor.Beni de en canayakın,dostane kk üyesinde aday göstermişler.:KK53:Şaşırdım görünce.Bir de oyun bölümünde gösterilmişim ama onda bir yanlışlık var.Çünkü ben hiç oyun oynamam.

Niye şaşırdın Aslı'cım sıcak espirili ve dost canlı oluşun gözden kaçmamış demek ki .
Site seni aday göstermekle isabetli seçim yapmış bence.

Oyumu da verdim çok şükür şimdi sıra yemekte .

Emel'im Aslı geçen sayfalarda yemek linkini vermiş bir daha sorarsanız vermem demişti :KK47:
Bende şimdi tekrar sormaya korkuyim :KK1:onun içün tıpış tıpş geri sayfalara.:KK1:

Son düzenleme:
Bunun son sayfasına gidinceymiş oy vermece yeri. Kızlara duyurulur. Nevreste önde gidiyor.

Bunda iddaalı değilim:)Aday gösterilmek bile mutlu etti beni.

Aslı, yemek yarışmasının oy kullanmaca sayfasını da ver. Gene gezdim gezdim bulamadım. Ne beceriksizim ben ayöl.

:KK19:

Niye şaşırdın Aslı'cım sıcak espirili ve dost canlı oluşun gözden kaçmamış demek ki .
Site seni aday göstermekle isabetli seçim yapmış bence.

Oyumu da verdim çok şükür şimdi sıra yemekte .

Emel'im Aslı geçen sayfalarda yemek linkini vermiş bir daha sorarsanız vermem demişti :KK47:
Bende şimdi tekrar sormaya korkuyim :KK1:onun içün tıpış tıpş geri sayfalara.:KK1:

Teşekkür ederim abla.:KK16:

Link için aynen böyle diyorum.:KK19:

Burada fırtına yağmur var.Zor attım kendimi dükkana.
cold.gif

Patronumu sordu biri kaç gün gelmeyecek diye.Yarın öbür gün gelir dedim.İzin ver adama bir hafta dedi.Yok ya dedim,zaten çıkmış bankalarda uğraşıyor.Bu çıkmış gerdekten çıkmış gibi oldu dimi.:KK60::KK60::KK60:Ayyy çok ayıp ettim ya.
sofapz8.gif

Selen'im neymiş çilen be kardesim dolmadı gitti. :KK43: Ne olacak şimdi o kistler ameliyatla mı alınacakmış.
vah vahhh işin hiç kolay değil . Allah yardımcın olsun canım bitsin artık bu işkence diyecem de biteceği de yok gibi doktoruna mı düşemedin nedir.

Mukaddes abla, ben 17 yaşımdan beri böyle diş doktorlarında uğraşıyorum. Kaçıncı doktor bu. Yani doktoruna düşememek değil. Benim dişler, dişetleri, diş kökleri hepsi berbat, napsın doktorlar? Uğraşıp duruyorlar.

Patronumu sordu biri kaç gün gelmeyecek diye.Yarın öbür gün gelir dedim.İzin ver adama bir hafta dedi.Yok ya dedim,zaten çıkmış bankalarda uğraşıyor.Bu çıkmış gerdekten çıkmış gibi oldu dimi.:KK60::KK60::KK60:Ayyy çok ayıp ettim ya.
sofapz8.gif

Aslıcım, Türkçemiz pek lastikli.:KK1: Boşver aldırma.

Amin, sağolasın Mukaddes abla.
Hava yine çok soğuk. Ben kış mevsimini hiç sevmiyorum Allah'ın gücüne gitmesin. Hareketsiz, halsiz oluyorum. Hareketsizlikten iyice sıkıntı basıyor. İyi hissetmiyorum yani kısaca:KK50:

Selen'im içimden geldi.Buyur senin için canım.:KK16:

Bazen dayanmaktır sevmek; hayat nereden
vurursa vursun ayakta durabilmek…
Bazen yaşamaktır sevmek; soluksuz ciğer gibi sevgisiz kalbin duracağını bilmek…
Bazen ağırdır sevmek; sevdiğine layık olabilmek…
Ve bazen hayattır sevmek; birini çok uzaktayken bile, yüreğinde taşıyabilmek '

Özdemir ASAF

X