Hoşbeş Sayfası

Sitede yıl sonunda enler seçiliyor.Beni de en canayakın,dostane kk üyesinde aday göstermişler.:KK53:Şaşırdım görünce.Bir de oyun bölümünde gösterilmişim ama onda bir yanlışlık var.Çünkü ben hiç oyun oynamam.

Emel kim geldi yine misafir?

Tostu ben yaptım yahu.Bu ara bende de büyük bir yeme potansiyeli var.İrade sıfır bu aralar.:18:Ben de sinir oluyorum yiyip kilo almayanlara.:KK19:Evde etiketi üstünde duran dört pantolonum var.Az zayıflarsam giyerim diye aldım ama ne mümkün.:KK53:

Aslı, önce eski komşularımız, sonra yeni komşularımız geldi. Sırada çok daha eski komşularımız var. Neyse ki biri fiziğe başlıyormuş, biraz mola olacak bize. Bir de benim iş arkadaşlarımdan gelecek olanlar var. Birinin annesi öldü. Şimdilik ses yok bakalım. Gelsinler, seviyorum misafiri de strese giriyorum ne yapıcam diye. Bir de bizde kediler olduğu için onun da stresi oluyor. Yok, gelen huylanacak diye kedileri odaya kapat, yok tuvaletlerini banyodan kaldır. Hayvanları da strese sokuyorum. kendim de strese giriyorum. Yoksa sevdiklerimi ağırlamaktan mutlu oluyorum.

Dediğin gibi giyemediğim o kadar çok pantolon vs. var ki. Kıyıp veremiyorum da kimseye. Çıkmaz ayın son perşembesine ideal kiloma inersem, giyecem inşallah.

Son düzenleme:
Emelim, ayın 11'inde son kontrol yapılacak, ondan sonra implantlar sökülecek. Sonrası da geçmeli kısmi protez. Yani takma dişe merhaba diyeceğim çok yakında:KK53:
Selenim, sağlık olsun. Ne yapacaksın. denedin olmadı işte. zaman içinde daha yeni yöntemler çıkar. Sağlık olsun.

Aslı, yazık sağa.

Eee Aslı, oy vermece yerini göstermedin hala. Cana yakın köylü. :KK16:

Son düzenleme:
Aslı, önce eski komşularımız, sonra yeni komşularımız geldi. Sırada çok daha eski komşularımız var. Neyse ki biri fiziğe başlıyormuş, biraz mola olacak bize. Bir de benim iş arkadaşlarımdan gelecek olanlar var. Birinin annesi öldü. Şimdilik ses yok bakalım. Gelsinler, seviyorum misafiri de strese giriyorum ne yapıcam diye. Bir de bizde kediler olduğu için onun da stresi oluyor. Yok, gelen huylanacak diye kedileri odaya kapat, yok tuvaletlerini banyodan kaldır. Hayvanları da strese sokuyorum. kendim de strese giriyorum. Yoksa sevdiklerimi ağırlamaktan mutlu oluyorum.

Dediğin gibi giyemediğim o kadar çok pantolon vs. var ki. Kıyıp veremiyorum da kimseye. Çıkmaz ayın son perşembesine ideal kiloma inersem, giyecem inşallah.

Niye hepsi birden geldi şimdi bunların.:111:Ev aldınız desem eviniz yeni değil.Teker teker gelsinler.Kış geldi ya herkes sıcak bir ev arıyor.Yazın kimseyi bulamazsın ama.:KK53:

Ben de çıkmaz ayın son perşembesini bekliyorum:)

Bugün bütün müşterileri boğmak istiyorum sabahın köründe bütün para verdikleri için.:84:

Dün akşam düğündeydim.Çok renkli bir düğündü.:KK53:İki tane gelin vardı düğünde.:KK52:Elti gelini kıskanmış gelinlik gibi bir elbise almış,duvaklı falan.Dersin sanki gelin o.:KK53:Benim düğünümde bana öyle bir terbiyesizlik yapılsa başka bir elbise bulamadın mı diye epey bir münakaşa ederdim galiba.Öbür elti de siyah beyaz bir başörtüsü yapmış kapalı gelinler yaptırır ya.Salona girerken kapıda bunu gördüm aaa gelin gelmiş dedim.Onu da gelin sandım.:KK1:Damat da hiç oynamayı bilmiyor zavallımı ordan burdan çekiştirip durdular.:KK9:Gelinde pek oynaktı aksine.Tebrik edeceğiz bir yerine oturmadı.:KK19:Damat oturuyor gelin oynama peşinde.Damat umurunda değil.Bekle bekle iki dakika oturdu da koşturup tebrik ettik.:KK19:

Filiz oku oku çık sen.:KK19:

Dün iki tane türbanlı kız geldi.İstedikleri film Striptiz Klübü.:KK53:Ama erkeklerin yaptığı.:KK60:Bir tane de seksle ilgili bir film vardı onu sordular.Çok rahatlar bakıyorum da.:KK14:

Bayılıyorum bu tiplemeye.:KK1:

[video=youtube;RRwUv0w9IIQ]https://www.youtube.com/watch?v=RRwUv0w9IIQ[/video]

Bu da çok iyiydi.

[video=youtube;EtY4_LqUrpA]https://www.youtube.com/watch?v=EtY4_LqUrpA[/video]

Dün bütün gün diş ağrısı çektim, sabahın köründe dişçi koltuğundaydım. Üstteki kanal tedavili üç dişimin kökünde kist var, onlar ağrı yapıyormuş. Çok fenaydım canım öyle acıdı, bir de kendimi öyle sıkmışım ki, bir ara doktor konuşuyor, bana birşeyler söylüyor, ben duymuyorum bile. Kulaklarım uğulduyor, gözlerim karardı, tansiyonum düşmüş, bayılıyordum neredeyse. Kolonya, su, zor kendime getirdiler.:KK53:

Dün bütün gün diş ağrısı çektim, sabahın köründe dişçi koltuğundaydım. Üstteki kanal tedavili üç dişimin kökünde kist var, onlar ağrı yapıyormuş. Çok fenaydım canım öyle acıdı, bir de kendimi öyle sıkmışım ki, bir ara doktor konuşuyor, bana birşeyler söylüyor, ben duymuyorum bile. Kulaklarım uğulduyor, gözlerim karardı, tansiyonum düşmüş, bayılıyordum neredeyse. Kolonya, su, zor kendime getirdiler.:KK53:

Üfff Selen ya nedir bu çektiğin:KK43:Dişte kisti ilk defa duyuyorum.Nasıl alınacak şimdi o kistler.Geçmiş olsun canım.Doktor da korkmuştur.

Asli senden de bir sey kacmiyor :) acelem varken bakip cikiyorum ne yapayim arkadasim :KK66:

Üff Selenim ya, sen anlattıkça benim başımdaymış gibi oluyorum. Öyle üzülüyorum ki. Bir urtulaydın şu diş sıkıntısından. Valla ben ohhh diyecem. Allah şifalar versin. Çabucak düzelir sıkıntıların, sonuç istediğinden de iyi olur inşallah. Hep birlikte AMİN deyin köylüler. Evrene mesaj yollayıp duruyorlar ya. Biz de Allah'a mesaj yollayalım.

X