Hoşbeş Sayfası

Aslı'cım ne kadar uyarlama da olsa orjinaliyle tıpa tıp aynı olabileceğini sanmıyorum. Bizimkiler illa ilave bir şey katarlar içine.
Gerçi ben filmin aslını da bilmiyorum ama gördüğüm kadarıyla uyarlamayı tam beceremiyor bizim yapımcılar.Benim kızlar Bir Aşk hikayesi ni Kore dizisinden uyarlama diye merakla izlemeye başladılar bir iki bölüm aynı sonrası tamamen değişik ilgisi yok dediler.Bırak yabancı uyarlamaları bizim güzelim romanlarımızı bile doğru dürüst yansıtamıyorlar . Halide Edip'in Kalp Ağrısını merakla beklerken bambaşka karın ağrsı ı çıktı karşımıza.:KK1:

Fragmandan çok acıklı olduğu belli. Ağlarım artık zırıl zırıl:KK43: Beren'in oyunculuğu çok beğenilmiş .
Bakalım birazdan gidiyoruz. Görücez.

Evet abla baştan uyarlama diyorlar sonra sapıtıyorlar.Ama film gördüğüm kadarıyla aynı.Çünkü bunun yapımcıları diğer roman yazarları gibi mezarda değil:)Kallp Ağrısı hangi diziydi.Kesin kaldırılmıştır.

Sana iyi seyirler abla.:KK19:

Son düzenleme:
Sitede para biriktirme başlıkları var.Onları okuya okuya ben de bu ay para biriktirip iki tane lira yaptım.:KK53:Artık boş harcamalar yapmıyorum.Çarşıya pek çıkmamaya çalışıyorum.Çünkü çıkınca illaki para harcanıyor.Rujumun dibi gelmeden almıyorum artık.Önceden olsa çoktan almıştım yenisini.Gerçekten çok gereksiz harcamalarım varmış.Almayınca da idare edilebiliyormuş.Çok cimri oldum çok.:KK53:

Hülya Avşar yaptı yine yapacağını.:KK9:Sözler dön dolaş aynı ama müzik çok ritmik hoşuma gitti.:KK1:

[video=youtube;djkyXM2hiig]http://www.youtube.com/watch?v=djkyXM2hiig[/video]

Son düzenleme:
ben de istiyorum o filme gitmek.
merhamet dizisi de hande altaylinin kahperengi kitabindan uyarlama ilk sezon birkac bolum birebirdi.sonra babur- sermet diye bir karakter koymuslar kitapta olmayan.tamamen farkli bir tarafa gitti dizi mafya sokmasalar olmaz zaten her diziye.

kizlar gunaydin.
duydunuz mu bizom Belginin annesi vefat etmis Ekim basinda :KK43: yeni okudum onun 'gunnuk' diye bir sayfasi var ya orada yazmis.mesaj attim.protez ameliyatlari olmus , 3 senedir pek yuruyemiyormus evde bile.uzun sure yatanlarda emboli dedikleri sey olur ya o olmus galiba.pihti atmis.kalbe mi beyne mi bilmiyorum ama.

kizlar gunaydin.
duydunuz mu bizom Belginin annesi vefat etmis Ekim basinda :KK43: yeni okudum onun 'gunnuk' diye bir sayfasi var ya orada yazmis.mesaj attim.protez ameliyatlari olmus , 3 senedir pek yuruyemiyormus evde bile.uzun sure yatanlarda emboli dedikleri sey olur ya o olmus galiba.pihti atmis.kalbe mi beyne mi bilmiyorum ama.

Günaydın Filiz'ciğim.

Ben de dün görüp mesaj attım.Çok üzüldüm gerçekten.Her ölüm çok acı ama anne acısı çok başkadır sanırım.Protez ameliyatı olmuş demek.Tüh ya.Kolay bir ameliyat dersin ama hiç öyle değil demekki.Birlikte çalıştığımız genç mimar bir arkadaşım vardı.Onun gibi olmuş sanki.Onun da trafik kazasında bacağı kırılmıştı.Bir ay yoğun bakımda yattı.Yoğun bakımdan çıktı,iyileşti diye sevinirken beynine pıhtı atıp öldü.Ne kötü günlerdi.Allah Belgin'e sabır versin.Allah rahmet eylesin annesine.

Ah çok üzüldüm, Belgin'in annesi ölmüş demek. Allah rahmet eylesin. Allah sabır versin.Ben de mesaj atayım bari faceten. Ah canım benim. Çok zor çok...

Herkese merhaba.:KK16:

Şimdi sizlerden duydum çok üzüldüm.:KK43: Allah sabır versin Belgin'e . Canım ya kim bilir ne kadar perişan olmuştur.
Yaşı da daha gençtir sanırım. Erken gelen her ölüm çok acıdır ama anne gbi hiç biri yakıp kavurmaz insanı.:KK43:
Allah rahmet eylesin nur içinde yatsın anacığı.:KK43:

Facede Belgin'e baş sağlığı mesajı yazarken içim coştu, bağıra bağıra ağladım. Acı be, acı. Allahım, keşke ölüm hiç olmasaydı:KK50:

Ah çok üzüldüm, Belgin'in annesi ölmüş demek. Allah rahmet eylesin. Allah sabır versin.Ben de mesaj atayım bari faceten. Ah canım benim. Çok zor çok...

Ben de çok üzüldüm Selen'cim:KK43: Gerçekten çok zor :KK43: Bende mesaj yazayım faceden.

Herkese merhaba.:KK16:

Şimdi sizlerden duydum çok üzüldüm.:KK43: Allah sabır versin Belgin'e . Canım ya kim bilir ne kadar perişan olmuştur.
Yaşı da daha gençtir sanırım. Erken gelen her ölüm çok acıdır ama anne gbi hiç biri yakıp kavurmaz insanı.:KK43:
Allah rahmet eylesin nur içinde yatsın anacığı.:KK43:

Annesini görmüştüm.Biraz kiloluydu ama çok da yaşı olduğunu sanmıyorum abla.Anne acısı bu kolay değil.Düşüncesi bile insanı perişan ediyor ki Belgin en büyüğünü yaşıyor.

Facede Belgin'e baş sağlığı mesajı yazarken içim coştu, bağıra bağıra ağladım. Acı be, acı. Allahım, keşke ölüm hiç olmasaydı:KK50:

Evet Selen'ciğim keşke ölüm hiç olmasaydı.Ya da yabancılar gibi daha kolay atlatsaydık ölümü.Sanki onlar daha kolay kabulleniyorlar.Biz çok duysal ve aile kavramına çok bağlı olduğumuz için atlatmasına da zor oluyor.Gerçi hiç atlatılamıyor ki.Hep bir yanın eksik kalıyor:KK43:

Bu da burada meşhur olan nokulumuz.Annem çok güzel yapar.

YcrBL.jpg
Komşu bize bunu Samsun Lokumu dite getiriyor.

Aslı, bizdeki klasik mobilyalara benzeyenini bulmuşsun. Sehpalar olur eski, bacakları kız figürlü, aslan figürlü. Estetik oymalı. $Rococo_Bed_Set_Vintage_Wooden_Bed_Antique_Reproduction_Furniture_French_Provincial_Bed_Room_Euro.jpg

Mukaddesim, kızın paraları güle güle yisin.

Son düzenleme:
kizlar gunaydin.
Ah, yazık olmuş. Allah sabırlar versin. Bir mesaj atayım.

Kızlar, bıktınız, usandınız ama ben yine hastalandım. Daha doğrusu Temmuz başından beri geçemeyen enfeksiyonum tekrarladı. Cuma günü ateş, titreme. Acile gittik. İğne verdi 3 gün. Ardından da 1000 mg antibiyotik. İçiyoruz bakalım. İnşallah bu sefer geçer. Yedirdiler bize antibiyotikli etleri, antibiyotikler etki etmez oldu. :KK43:

Merhaba Kızlar.Geçmiş olsun Emelim. Canım benim, niye böyle oldun sen?
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Nice yıllara...

dun Benim Dunyam filmine gittim.evet agladim hem de basindan sonuna.bir insan hem kor hem sagir hem dilsiz nasil yasar ki diyorsun .sevgisini nasil anlatir,karsindakinin sana olan duygularini nasil anlarsin cok zor be.gercek hayat hikayesinden yapilmis.orjinalini bilmem ama Beren Saat iyiydi ama kucuk kiz bence esas ovguyu hakeden .filmin ilk yarisinda kucuk kizi izliyoruz.Yol Arkadasim diye dizi vardi ozge ozberkin kizini oynamisti.daha o zamandan belliydi o kiz.
bugunde Bursada dunyanin en buyuk canli portresi yapildi.Ataturk portresi.5990 kisi ile.ben de vardim orada.Guines rekorlar kitabina girdik.cok gururlandom cok duygulandim.sabah 7:30 uyandim 8:30 da alan gittim.11 de sirayla iceri almaya basladilar.12: 30 da iceri girdim.14:30 portre tamamlandi.yarim saat sureyle rekor kirildi.16:00 disari ciktik ve ben hic ama hic yorulmadim.yer almaktan dolayi cok gurur duydum.

Herkese günaydın.:KK16:

Emel'im sesin çıkmayınca tahmin etmiştim hasta olabileceğini.Çok geçmiş olsun canım .:KK16:
İç bakalım inşallah bu sefer kökünden siler atar . Öf antibiotiğide hiç sevmem.:KK19:

dun Benim Dunyam filmine gittim.evet agladim hem de basindan sonuna.bir insan hem kor hem sagir hem dilsiz nasil yasar ki diyorsun .sevgisini nasil anlatir,karsindakinin sana olan duygularini nasil anlarsin cok zor be.gercek hayat hikayesinden yapilmis.orjinalini bilmem ama Beren Saat iyiydi ama kucuk kiz bence esas ovguyu hakeden .filmin ilk yarisinda kucuk kizi izliyoruz.Yol Arkadasim diye dizi vardi ozge ozberkin kizini oynamisti.daha o zamandan belliydi o kiz.
bugunde Bursada dunyanin en buyuk canli portresi yapildi.Ataturk portresi.5990 kisi ile.ben de vardim orada.Guines rekorlar kitabina girdik.cok gururlandom cok duygulandim.sabah 7:30 uyandim 8:30 da alan gittim.11 de sirayla iceri almaya basladilar.12: 30 da iceri girdim.14:30 portre tamamlandi.yarim saat sureyle rekor kirildi.16:00 disari ciktik ve ben hic ama hic yorulmadim.yer almaktan dolayi cok gurur duydum.

Ben de Filiz'cim :KK43: birlikte gittiğim herkes de çok ağladı.Gerçi ağlatmaktan çok tam bir başarı, azmin öyküsüydü .Beren'de bunu çok güzel yansıtmış gerçekten bu kadar mı güzel oynanır dedirtti bana .Beren'nin küçüklüğünü oynayan küçük kız ilk bölümün kahramanıydı bence de .

Dün haberlerde gördüm . Tüylerim ayakta gurur duydum izlerken . Fikir muhteşem çok iyi düşünülmüş .
Demek sen de bu güzel anlamlı rekora imza attın . Çok iyi yapmışsın canım.
Emeği geçen herkesin yüreğine sağlık.:KK16:

Komşu bize bunu Samsun Lokumu dite getiriyor.

Aslı, bizdeki klasik mobilyalara benzeyenini bulmuşsun. Sehpalar olur eski, bacakları kız figürlü, aslan figürlü. Estetik oymalı. Eki Görüntüle 842913

Mukaddesim, kızın paraları güle güle yisin.

Lokum ne yahu.Nokul onun adı.Size lokum diye yutturmuş:)

Bizim üçlü sehbalarımız vardı o bacaklardan.Şimdi modaymış sanırım onlar.

Ah, yazık olmuş. Allah sabırlar versin. Bir mesaj atayım.

Kızlar, bıktınız, usandınız ama ben yine hastalandım. Daha doğrusu Temmuz başından beri geçemeyen enfeksiyonum tekrarladı. Cuma günü ateş, titreme. Acile gittik. İğne verdi 3 gün. Ardından da 1000 mg antibiyotik. İçiyoruz bakalım. İnşallah bu sefer geçer. Yedirdiler bize antibiyotikli etleri, antibiyotikler etki etmez oldu. :KK43:

Geçmiş olsun canım.Rejim yapıyorsun ya bünyen zayıfladı belki de.Antibiyotik içmeden de geçmiyor bazı hastalıklar.Dikkat et kendine.:KK19:

Merhaba Kızlar.Geçmiş olsun Emelim. Canım benim, niye böyle oldun sen?
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Nice yıllara...

Dün yemek yapmaktan giremedim buraya.Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.En Büyük TÜRKİYE

Filiz rekorlar kitabına girdin ne güzel.Atatürk portresinde olman da ayrı bir gurur.Tebrik ederim canım.:KK19:

Ben de Filiz'cim :KK43: birlikte gittiğim herkes de çok ağladı.Gerçi ağlatmaktan çok tam bir başarı, azmin öyküsüydü .Beren'de bunu çok güzel yansıtmış gerçekten bu kadar mı güzel oynanır dedirtti bana .Beren'nin küçüklüğünü oynayan küçük kız ilk bölümün kahramanıydı bence de .

Dün haberlerde gördüm . Tüylerim ayakta gurur duydum izlerken . Fikir muhteşem çok iyi düşünülmüş .
Demek sen de bu güzel anlamlı rekora imza attın . Çok iyi yapmışsın canım.
Emeği geçen herkesin yüreğine sağlık.:KK16:

Abla sen filme giderken Mukaddes abla çok ağlacak dedim içimden:)

Son düzenleme:
Bir nescafe içeyim dedim üç nescafe heba ettim.:KK37:Birincisinde suyu ısıttım sanıp soğuk su koydum.İkincisinde bardağa küçük bir sinek kondu.İçindeki nescafeyi peçeteye döktüm bardağı yıkamak için.Geri bardağa dökerken peçete elimden kaydı yere döküldü.Ama üçüncüde başardım:)

X