home sweet home =)

kızlar yorum yapanlar bakanlar begenenler begenmeyenler ne olursunuz maşallah dıyerek başlayın...

kaç gunden berı midem bulanıyor ve başım cok fena dönuyor. ne yapacagımı sasırdım.
bende nazar vardır belkı dıye son care olarak buraya bunu da yazmak ıstedım belkı bı faydası dokunur...
herkesden allah razı olsun. düğünüme bı kaç gun kala artık yataktan kalkmak ıstıyorum cok teşekkur ederım herkese...

tek kelimeyle harika masal gibi olmuş eviniz iyi günlerde güle güle oturun:nazar::KK16:

merhabalar:KK66:
eviniz genel anlamda çok güzel cici MAŞALLAH:KK66: Size bir sorum olacak gardrop alındı mı yaptırıldı mı ?? boyutu size yetiyor mu?? yoksa daha büyük olsaydı keşke dediğiniz oluyor mu tam aradığım dolap görünce heyecanlandım tam aradığım sadelikte.. birde fiyatı hakkında bilgi verirseniz sevinirim...
huzurla oturmanız deileği ile:KK66:
sevgiler....

Country tarzında bir ev döşemişsiniz çokta şirin olmuş.
Ama sizinde beim gibi aksesuar eksiğiniz var.
Bence koltuklarınızın bulunduğu duvara içinde pempebelr yeşiller bulunan bi tablo, koltuklarınıada renkli kırlentler eklerseniz odanıza renk katmş olursunuz.
Huzurla oturun, mobilya seçimleriniz çok şık.

merhabalar:KK66:
eviniz genel anlamda çok güzel cici MAŞALLAH:KK66: Size bir sorum olacak gardrop alındı mı yaptırıldı mı ?? boyutu size yetiyor mu?? yoksa daha büyük olsaydı keşke dediğiniz oluyor mu tam aradığım dolap görünce heyecanlandım tam aradığım sadelikte.. birde fiyatı hakkında bilgi verirseniz sevinirim...
huzurla oturmanız deileği ile:KK66:
sevgiler....
teşekkurler herseyden once.neredeyse ıkı sene olacak yazdıgınız ama ben yıne de yazayım dedım. dedıgınız gıbı dolabımı yaptırdım. 2200 tl tuttu ama cok memnunum ama tabbıkı suanda sıgamıyorum evımde kucuk dolapta dar gelmeye basladı.

Country tarzında bir ev döşemişsiniz çokta şirin olmuş.
Ama sizinde beim gibi aksesuar eksiğiniz var.
Bence koltuklarınızın bulunduğu duvara içinde pempebelr yeşiller bulunan bi tablo, koltuklarınıada renkli kırlentler eklerseniz odanıza renk katmş olursunuz.
Huzurla oturun, mobilya seçimleriniz çok şık.
teşekkur ederım fotograflar daha evlenmeden once evı döşedıgımızde çekmiştık ama sımdı hem duvarımı hemde koltuklarımı süsledim :KK73:

kızlar yorum yapanlar bakanlar begenenler begenmeyenler ne olursunuz maşallah dıyerek başlayın...

kaç gunden berı midem bulanıyor ve başım cok fena dönuyor. ne yapacagımı sasırdım.
bende nazar vardır belkı dıye son care olarak buraya bunu da yazmak ıstedım belkı bı faydası dokunur...
herkesden allah razı olsun. düğünüme bı kaç gun kala artık yataktan kalkmak ıstıyorum cok teşekkur ederım herkese...

güle güle oturun.ama nazar değecek kadar bir durum yok rahat olun bence. üşütmüşsünüzdür

Canım sağol şuanda bu evde degiliz ama eşyaların çoğu ayni :KK66:

X