home sweet home =)

teşekkür ettim canım. biz evı boyatırn kapıları da boyattık boyacı hallettı yanı herşeyi.

iyi dıleklerın ıcın cok teşekkurler cnm. tanımadıgın ınsanlardan boyle güzel şeyler duymak ınan kı cok guzelmiş. :KK16: sende evının fotograflarını koyda bızde bakalım evını döşeyınce. sanat halının o modelı ne kadar pekı canım? linki varsa yada resmı gonderebılır mıısn bende cıkıp bı bakıcam ankaraya gıdınce çarsıya.

teşekkür ederim:KK16::KK16:

rıca ederım ne demek. mesajına da cevap verıcem bırazdan:KK34:
biz yatagımızı ve gardırobumuzu başka bı yerde yaptıdık canım ama yatak başlıgımı klasik ve kumaş sectım bu yüzden countrye pek aykırı olmadı. tahta ıstemıyordum zaten. gardırobumuzun ust köşelerinde ıkı nakışı var fotoda pek bellı olmuo oda aykırı olmadı ama temızlık acısından kolay olacak dıye düşünüyorum benım ıcın. düz oldugu için sılıp gecıcem. onlarda country olsaydı baya pahalı olurdu. dedıgın gıbı mobılyacılarda bı country yatak odası 9-10 bın cıvarında o yuzden bende butcemıze gore hareket ettım. ama 8 bıne de bulabılırsın canım. ankaraya gelırsen sana mesajda verecegım yerlere de gıdersın oralara da bakarsın fikir olur senın için.

teşekkur ederım lodedgun :KK16: senın country aşıgı oldugunu bılıyorum allah sana da nasıp etsın inşallah. 9 bın sadece mobılyalar canım perde ıvır zıvır harıc.
Allah önce evlenmeyi nasip etsin ben artık geçtim yani countrysini çok gerginimde bu yüzden biraz teşekkür ederim canım :)

Allah önce evlenmeyi nasip etsin ben artık geçtim yani countrysini çok gerginimde bu yüzden biraz teşekkür ederim canım :)

sevdiğimiz insanla berabersek ve o bızım kıymetımızı bılıyorsa (bılmeli yoksa katlanmanın anlamı yok) o zaman her şeye katlanmalıyız canım gün gelecek bu sıkıntılı günlerde gececek emin ol...

Mobiyalarınz çok güzel , güzel günlerde kullanın .
Makyaj masanız ve komdinleriniz nereden acaba ve ne kadara aldınız?

çok beğendim. çok farklı bence çok zevkli maşallah Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin :) :nazar:

Mobiyalarınz çok güzel , güzel günlerde kullanın .
Makyaj masanız ve komdinleriniz nereden acaba ve ne kadara aldınız?

teşekkür ederim cnm. ankara sitelerde yaptırdık 1100 tl cnm

çok beğendim. çok farklı bence çok zevkli maşallah Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin :) :nazar:
teşekkür ettim allah herkese nasıp etsın inşallah

country tarzı evler çok hoşuma gidiyor . ama ben cesaret edermiydim bilemiyorum :) çünkü alacağınız tek bir dekoratif eşya bile tarzı bozabiliyor . sizin eviniz de çok güzel olmuş gerçekten .şeker gibi :) güle güle ağız tadıyla oturun inşallah

iyi dıleklerın ıcın cok teşekkurler cnm. tanımadıgın ınsanlardan boyle güzel şeyler duymak ınan kı cok guzelmiş. :KK16: sende evının fotograflarını koyda bızde bakalım evını döşeyınce. sanat halının o modelı ne kadar pekı canım? linki varsa yada resmı gonderebılır mıısn bende cıkıp bı bakıcam ankaraya gıdınce çarsıya.

Rica ederim ne demek :KK34: Benim ev daha döşenmedi ama döşendikten sonra elbette koymak isterim. Osmanlı tarzı klasik mi klasik ağır mı ağır bir salonum var. Altın sarısı ağır şamdanlar, koskocaman motifli tablolar, ağır koltuk takımlarım falan:KK16: çok kişinin tarzı olmayan ama benim hoşlandığım :KK1: neyse canım :) ben halının fotoğrafını ekleyemedim, link vermek yasak mı bilmiyorum. Sanat Hal sanat halının sitesinde, markiz gurubunda 5757 nolu halı. gerçek hali çok ama çok tatlı bir pembe. koyu değil, çok açıkda değil aynı zamanda kir kaldırır cinsten. metrekare fiyatlarıda yazıyor sanırım, ama pazarlıkla daha uyguna alabilirsin.:KK34:

country tarzı evler çok hoşuma gidiyor . ama ben cesaret edermiydim bilemiyorum :) çünkü alacağınız tek bir dekoratif eşya bile tarzı bozabiliyor . sizin eviniz de çok güzel olmuş gerçekten .şeker gibi :) güle güle ağız tadıyla oturun inşallah

teşekkür ederim. şöyleki zaten dekoratif eşyalarımı da english home ıkea gıbı yerlerden alıyorum canım onlarda countrye gayet uygun. hem bı kaç tanesı aykırı olabılır ama genel havası country olunca pek goze batmıyor hatta haha da hoş oluyor. mesela benım holüm de bı avızem var eskı tarz bır avıze country gıbı degıl pek ama onu begendım ve hemen aldım. yanı sende cesaretlı olmalısın. ınan kı eve gırınce ınsanın ıcı açılıyor:KK16::KK16::KK16::KK16:

Haklısın canım :)
:KK34:

Rica ederim ne demek :KK34: Benim ev daha döşenmedi ama döşendikten sonra elbette koymak isterim. Osmanlı tarzı klasik mi klasik ağır mı ağır bir salonum var. Altın sarısı ağır şamdanlar, koskocaman motifli tablolar, ağır koltuk takımlarım falan:KK16: çok kişinin tarzı olmayan ama benim hoşlandığım :KK1: neyse canım :) ben halının fotoğrafını ekleyemedim, link vermek yasak mı bilmiyorum. Sanat Hal sanat halının sitesinde, markiz gurubunda 5757 nolu halı. gerçek hali çok ama çok tatlı bir pembe. koyu değil, çok açıkda değil aynı zamanda kir kaldırır cinsten. metrekare fiyatlarıda yazıyor sanırım, ama pazarlıkla daha uyguna alabilirsin.:KK34:

şimdi baktım fıyatlarda gayet uygunmuş not aldım bı yere. kalıtelı mı pekı canım ? ben angora halının sormuştum 450 lıradan başlıyordu. ama bu baya uyguna geldı bana şimdi. :26:

şimdi baktım fıyatlarda gayet uygunmuş not aldım bı yere. kalıtelı mı pekı canım ? ben angora halının sormuştum 450 lıradan başlıyordu. ama bu baya uyguna geldı bana şimdi. :26:

%100 akrilikmiş. desen olan beyaz kısımları ipekli. hafif sedefli gibi duruyor. daha sermek nasip olmadı:KK1: ama saç,kıl, tüy yapışmaz, ezilme olmaz dedi satıcı. zaten deforme olursa fabrikaya gönderiyoruz tekrar dedi, garantili halı. birde akrilik halıların temizliği yün halılara göre daha kolaymış (ve ilmek sıklığı az olan halılar daha kolay temizleniyormuş). angoradaki eğer yün halıysa belki ondan pahalıdır. ama aldığımız yerde koyunlunun halıları da vardı, satıcı çok iyi bir halı aldınız, bunlar koyunlu ama kullanım olarak belki daha bile iyi dedi. açıkcası sanat halı, daha önce ne kullananı duydum nede biz kullandık. rengini çok beğendim, aldım :) salonuma yün halı almak zorunda kaldım, çünkü koltuklarıma uygun renkte halı bulamadım, bulduğumuz halılarda %100 yündü. temizliğinin kolaylığı açısından akriliği tercih ederdim, akrilik bulsam akrilik alırdım.

merhaba cnm evine bayıldım rüya gibi içinde sevdiğin adamla birlikte oldun mu daha da güzelleşiyor o ev yuva oluyor:KK16:
sakın masanın altına halı alma yazık yemek falan dökülür zaten çok eskide kaldı evin heryerine halı sermek sadece koltukların olduğu bölüne küçük bişi alsan yeter hatta koltukların altına girmese bile olur:KK34: ben angora aldım çok memnunum kampanyasına denk gelmiştim 470 tl halıyı 375e almıştım yine pahalı ama istediğimi almış oldum:KK9:

çok tatlı bir yuvan olmuş arkadaşım.. :nazar: mutlulukla huzurla oturun inş. seneyede bebek gelir inş. :emir_bebek: :KK9:

merhaba :KK3:
gerçekte nasıldır bilmiyorum fakat daha küçük ve sade mobilyalar, lükens olmayan ayaklar daha çok yakışıyor gibi country tarza, bu haliyle de gayet güzel olmuş. bence ucuza da getirmişsiniz :KK9: biz bir yatak odasında 6 binden aşağı bulamamıştık.
benim de tabi ki sormak istediğim ürünler var :KK52: banyodaki ferforjenizi ve duşakabinin hemen yanındaki paspaslarınızı nerden ve ne kadara aldınız?
Rabbim bu şeker evde tatlı tatlı yaşamanızı nasip etsin :KK16:

%100 akrilikmiş. desen olan beyaz kısımları ipekli. hafif sedefli gibi duruyor. daha sermek nasip olmadı:KK1: ama saç,kıl, tüy yapışmaz, ezilme olmaz dedi satıcı. zaten deforme olursa fabrikaya gönderiyoruz tekrar dedi, garantili halı. birde akrilik halıların temizliği yün halılara göre daha kolaymış (ve ilmek sıklığı az olan halılar daha kolay temizleniyormuş). angoradaki eğer yün halıysa belki ondan pahalıdır. ama aldığımız yerde koyunlunun halıları da vardı, satıcı çok iyi bir halı aldınız, bunlar koyunlu ama kullanım olarak belki daha bile iyi dedi. açıkcası sanat halı, daha önce ne kullananı duydum nede biz kullandık. rengini çok beğendim, aldım :) salonuma yün halı almak zorunda kaldım, çünkü koltuklarıma uygun renkte halı bulamadım, bulduğumuz halılarda %100 yündü. temizliğinin kolaylığı açısından akriliği tercih ederdim, akrilik bulsam akrilik alırdım.

anladım canım artık düğünden sonra bu konuya yoğunlaşıcam şimdi bayram 1. düğün sonra 2. düğün balayı agustos ayında ben yokum buralarda :) ama ınankı cok teşekkur ederım yazdıkların cok yardımcı olacak bana sana da şimdiden hayırlı ugurlu olsun :KK16::KK16::KK16:

merhaba cnm evine bayıldım rüya gibi içinde sevdiğin adamla birlikte oldun mu daha da güzelleşiyor o ev yuva oluyor:KK16:
sakın masanın altına halı alma yazık yemek falan dökülür zaten çok eskide kaldı evin heryerine halı sermek sadece koltukların olduğu bölüne küçük bişi alsan yeter hatta koltukların altına girmese bile olur:KK34: ben angora aldım çok memnunum kampanyasına denk gelmiştim 470 tl halıyı 375e almıştım yine pahalı ama istediğimi almış oldum:KK9:

aynen ole canım düğünüm bıtsede evımde zaman gecırsem dıye can atıyorum :KK16::KK16: bende onu düşünüyordum yemek masasının altına halı alsam mı dıye. ama her düşündüğümde vazgeçtım senın dedıgın gıbı annemler her yere halı sererler ayakları üşüyor dıye bende nefret edıyorum her yer halı halı halı :KK50::KK50: o yuzden sadece oturdugumuz kısıma alıcam o kadar. bende sordm angora halı gercekten çok kalıtelıydı 450 tl dedı. ınşallah bende kampanyasına denk getırebılırım cok teşekkurler yorumların için de :KK16::KK16:

çok tatlı bir yuvan olmuş arkadaşım.. :nazar: mutlulukla huzurla oturun inş. seneyede bebek gelir inş. :emir_bebek: :KK9:

teşekkur ederım cnm şimdilik bebek düşünmüyoruz cunku baya borcumuz var bıde benım işe gırmem lazım. ondan sonra ınş. ama Allah nasip ederse olur tabıkı neden olmasın :KK9:

merhaba :KK3:
gerçekte nasıldır bilmiyorum fakat daha küçük ve sade mobilyalar, lükens olmayan ayaklar daha çok yakışıyor gibi country tarza, bu haliyle de gayet güzel olmuş. bence ucuza da getirmişsiniz :KK9: biz bir yatak odasında 6 binden aşağı bulamamıştık.
benim de tabi ki sormak istediğim ürünler var :KK52: banyodaki ferforjenizi ve duşakabinin hemen yanındaki paspaslarınızı nerden ve ne kadara aldınız?
Rabbim bu şeker evde tatlı tatlı yaşamanızı nasip etsin :KK16:

canım benım daha sade mobılyalar konusunda haklısın ama lükens ayaklar var country de. zaten country olmasa da ben düz ayaklı mobılyaları sevmıyorum bana cok küt ve gözume hoş gorunmuyor. o yuzden bıraz da boyle mobılyalar tercıh ettım. sadece farkında olmadan herşeyımı güllü almışım güleri çok sevdıgım için :KK9::KK9::KK9: ama bunlarda degiştırılmeyecek şeyler degıl. eger ılerde sıkılırsam yatak odamın fonunu cıkarırım o zaman bıraz da sade olabılır. onun dışında evet baya ucuza hallettık sayılır ama herşeyı mobılyacıda almadık. koltuklarım ıkeadan, yatagım bı yatakcıdan ole yanı... banyodakı ferforje english home ane aldım canım hemde yarı fıyatına galıba 16 falandı. paspaslarım da pendıkte bı ceyızcıden sürekl gıdıp gelıodum aklım ondaydı ama fıyatı 75 tlydı. bende ne gerek var falan dıyodum. bı gun bı baktım ındırıme gırmışler 50 tl ye aldım çıktım :KK16::KK16:

çok güzel çok sıcak bi ev olmuş :) güle güle huzurla oturun inşallah

X