home sweet home =)

güle güle aşkla sevgiyle otur canım pembeli olan herşeyi seviyorummmmmmmmmmmm:KK34::KK34:

güle güle oturun. Yeni yuvandan sağlık,mutluluk eskik olmasın.Cıvıl cıvıl olmuş evin beğendim.

Çok çok çok beğendim canım.41 kere maşallah.Çok güzel olmuş baktıkça içim açıldı inan.
Rabbim huzurla,mutlu ve sağlıklı günler geçirmeni nasip etsin inşallah.
Misler gibi ev.Rica etsem yatak odanı nereden aldığını öğrenebilir miyim ve sakıncası yoksa fiyatı?
Yatak odası almayı düşünüyorum ama evim küçük olduğundan dolayı sürgülü dolap almam gerekiyor.
Bulunduğum şehirde country tarzı yatak odaları sınırlı.Sanırım başka şehirden tercih edicem onada pek güvenemiyorum.
Nakliyede sıkıntı yaşarım diye.Ama çoook beğendim:nazar::KK52:

Pempe masa örtümüz ve beyaz büyük oval tepsimiz aynı :))) Tepsi çok kullanışlı :))

Güle güle oturun,çok beğendim..

Çok çok çok beğendim canım.41 kere maşallah.Çok güzel olmuş baktıkça içim açıldı inan.
Rabbim huzurla,mutlu ve sağlıklı günler geçirmeni nasip etsin inşallah.
Misler gibi ev.Rica etsem yatak odanı nereden aldığını öğrenebilir miyim ve sakıncası yoksa fiyatı?
Yatak odası almayı düşünüyorum ama evim küçük olduğundan dolayı sürgülü dolap almam gerekiyor.
Bulunduğum şehirde country tarzı yatak odaları sınırlı.Sanırım başka şehirden tercih edicem onada pek güvenemiyorum.
Nakliyede sıkıntı yaşarım diye.Ama çoook beğendim:nazar::KK52:

dileklerin ve duaların için cok teşekkur ederım. Allahım isteyen herkese nasip etsın bu mutlulugu inşallah. evım ankarada ben ıstanbula döndum evi döşeyip ama gel gor nasıl döndun dıye evden cıkmak istemedım hıc.

biz yatak ve oturma grubu hariç gordugun her parcayı ankara sitelerde ıkı ustaya yaptırdık. 2 komidin, makyaj masası, yemek masası, sandalyeler, tv unıtesi ve komidin hepsı beraer 5500 tl. yatak, baza, başlık 1200tl, gardırop ise 2200tl. ama biraz tanıdık falan araya gırdı. normalde bole fıyat verirler mi bılmıyorum cnm.
sürgülüden vazgecmiştım once ama en kullanışlı olanı surgululer bırde bembeyaz sıl gec cok guzel. gardırobum lazzoninin bi modeli oradan esınlenerek yaptırdım ve hiç de abes durdugunu düşünmüyorum country'e.

sende araştır ankaraya yakınsan gel bak bı ıncele cok guzel secenekeler var. istersen ustaların telerı de bende. şimdiden kolay gelsın cnm :KK16::KK16::KK16:

Pempe masa örtümüz ve beyaz büyük oval tepsimiz aynı :))) Tepsi çok kullanışlı :))

Güle güle oturun,çok beğendim..

allahım o masa ortusunu dıyorum kı ıyıkı almışım cok hoş duruyor. birde ıkeadan tepsı içine mılyonları alıp mutfaktan ayrılıyorum tek bır tepsıyle cok kullanışlı gercekten cnm sende gule ule kullan:KK12::KK12:

kızlar salonuma ve yek masamın altına ne renk halı almalıyım sızce bana bı fıkır verebılır mısınız:KK31:

Evine bayıldım mutlulukla otur inşallah..:KK16:
Çok beğendim yatak odanı ve yemek odanı özellikle.
Ben o mobilyacının adını öğrenebilir miyim lütfen?:KK17:

Evine bayıldım mutlulukla otur inşallah..:KK16:
Çok beğendim yatak odanı ve yemek odanı özellikle.
Ben o mobilyacının adını öğrenebilir miyim lütfen?:KK17:

amin canım inşallah.
inan yerın adını degıl adamın adını bılıyorum ibrahım usta :KK9::KK9:
sagol canım bende cok begenerek aldım daha guzellerı senın olur inşallah.
ama telını verebılırım mobılya konusunda yardımcı olur sana da:KK12:

herşey çok güzel canım bi sorum olucaktı iç kapıları siz mi boyadınız bende boyamayı düşünüyorumda

Evin çok tatlı döşenmiş, aşkla huzurla oturun inşallah :KK16: yeni ev, yeni eşyalar, heycanla beklemek:KK16: bunlar çok güzel şeyler, bizde yeni yeni diziyoruz eşyalarımızı:nazar: salon için halı sormuşsun, country tarzı döşendiği için çok klasik çizgileri olan halılar olmaz. evinizin genelinde beyaz ve pembe var. bizde beyaz pembe tonlarında modern kesim bir halı çok aradık. bu senekiler hep beyaz, gri tonları ve vizon renkleri. Sanat halının markiz serisinde pembe beyaz bir halı var, biz ondan aldık. Rengi gerçekten o kadar tatlı ki... Sende bir bakabilirsin :KK34:

Çok teşekkür ederim cevap verdiğin için canım.Ankarada oturmuyorum maalesef ama orda oturmuş olsaydım muhakkak ustanıza başvururdum.Başka şehire yapması pek muhtemel gözükmüyor sanırım.Sadece yatak odası 12 ye mal edilebilirken sen bir çok şeyi yaptırabilmişsin canım.
Güle güle huzurla otur inşallah.Normal mobilyacılarda tek yatak odaları country çok pahalı mıdır?
en çok 8 000 tl ye kadar düşünebilirim.Ama oralarda ne kadardır bilmiyorum.
Ama sırf bu cauntry tarzı için gözümü karartım gelicem güzel ankaranıza inşallah.:KK9:

herşey çok güzel canım bi sorum olucaktı iç kapıları siz mi boyadınız bende boyamayı düşünüyorumda

teşekkür ettim canım. biz evı boyatırn kapıları da boyattık boyacı hallettı yanı herşeyi.

Evin çok tatlı döşenmiş, aşkla huzurla oturun inşallah :KK16: yeni ev, yeni eşyalar, heycanla beklemek:KK16: bunlar çok güzel şeyler, bizde yeni yeni diziyoruz eşyalarımızı:nazar: salon için halı sormuşsun, country tarzı döşendiği için çok klasik çizgileri olan halılar olmaz. evinizin genelinde beyaz ve pembe var. bizde beyaz pembe tonlarında modern kesim bir halı çok aradık. bu senekiler hep beyaz, gri tonları ve vizon renkleri. Sanat halının markiz serisinde pembe beyaz bir halı var, biz ondan aldık. Rengi gerçekten o kadar tatlı ki... Sende bir bakabilirsin :KK34:

iyi dıleklerın ıcın cok teşekkurler cnm. tanımadıgın ınsanlardan boyle güzel şeyler duymak ınan kı cok guzelmiş. :KK16: sende evının fotograflarını koyda bızde bakalım evını döşeyınce. sanat halının o modelı ne kadar pekı canım? linki varsa yada resmı gonderebılır mıısn bende cıkıp bı bakıcam ankaraya gıdınce çarsıya.

Çok şık ve iç açıcı bir ev

teşekkür ederim:KK16::KK16:

Çok teşekkür ederim cevap verdiğin için canım.Ankarada oturmuyorum maalesef ama orda oturmuş olsaydım muhakkak ustanıza başvururdum.Başka şehire yapması pek muhtemel gözükmüyor sanırım.Sadece yatak odası 12 ye mal edilebilirken sen bir çok şeyi yaptırabilmişsin canım.
Güle güle huzurla otur inşallah.Normal mobilyacılarda tek yatak odaları country çok pahalı mıdır?
en çok 8 000 tl ye kadar düşünebilirim.Ama oralarda ne kadardır bilmiyorum.
Ama sırf bu cauntry tarzı için gözümü karartım gelicem güzel ankaranıza inşallah.:KK9:

rıca ederım ne demek. mesajına da cevap verıcem bırazdan:KK34:
biz yatagımızı ve gardırobumuzu başka bı yerde yaptıdık canım ama yatak başlıgımı klasik ve kumaş sectım bu yüzden countrye pek aykırı olmadı. tahta ıstemıyordum zaten. gardırobumuzun ust köşelerinde ıkı nakışı var fotoda pek bellı olmuo oda aykırı olmadı ama temızlık acısından kolay olacak dıye düşünüyorum benım ıcın. düz oldugu için sılıp gecıcem. onlarda country olsaydı baya pahalı olurdu. dedıgın gıbı mobılyacılarda bı country yatak odası 9-10 bın cıvarında o yuzden bende butcemıze gore hareket ettım. ama 8 bıne de bulabılırsın canım. ankaraya gelırsen sana mesajda verecegım yerlere de gıdersın oralara da bakarsın fikir olur senın için.

Maşallah çok güzel bir ev :nazar::KK16:
Mobilyaları ne kadara mal oldu _?
teşekkur ederım lodedgun :KK16: senın country aşıgı oldugunu bılıyorum allah sana da nasıp etsın inşallah. 9 bın sadece mobılyalar canım perde ıvır zıvır harıc.

X