Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Bugun yine tartildim 6.gundeyim.Dun dayanamadim kurabiye muz ve 2 dilim yagli ekmek yedim.Baya yedim yani.Ama saat 16.00dan itibaren bisey yemedim bol su ictim.Ve keske yemeseydim onlari dedim.Cunku benimle ayni anda baslayan,su an 6.gununde olup 2.750kg veren bir arkadasimla konustum.Acikcasi onun adina cok sevindim ama keske yemeseydim dun onlari dedim ve uzuldum.Sadece diete uyarak verdi bu kiloyu.Bende bu sabah tartildim 63.250 olmusum.Dun 63.750ydim.Cok mutluyumm..Devam ediyorum

kızlar ben de bugun basladım. 91 kilo ile baslamış oldum. kivi, nar, elma, armut ve portak sıkım karıştırdım. çok güzel bir kokteyl oldu. bana sans dileyin....

Kizlar benimde dun son gunumdu 3 kilo vermisim bu hafta cok mutluyum :h
) bugun tekrar baslicaktim iceceklere yalniz basliyamadim :) yarin baslasam ama sadece birgun icsem nolur acaba ?

Kizlar benimde dun son gunumdu 3 kilo vermisim bu hafta cok mutluyum :h
) bugun tekrar baslicaktim iceceklere yalniz basliyamadim :) yarin baslasam ama sadece birgun icsem nolur acaba ?

bence 2 gün icmekteyarar var. güzel bir detoks. ayrıca tebrik ederim. umarım bende bozmadan tamamlayabilirim. verilen kilonun alınmaması icin bir ay yapılması gerekiyormuş---vereliniortak

bence 2 gün icmekteyarar var. güzel bir detoks. ayrıca tebrik ederim. umarım bende bozmadan tamamlayabilirim. verilen kilonun alınmaması icin bir ay yapılması gerekiyormuş---vereliniortak

Haklisin cnm bu hafta dikkat ederim artik.. Haftaya tekrar baslarim

yeliz 1 haftada 3kilo süper bence

bende kocamı ikna ettim..daha doğrusu o kiilo vermek istiyorum 10 kilo vermek istiyorum dedi..bende holywod diyeti yapalım dedim ikan ettim
kayınvalidem gitsin başlayacağız inşallah.

ben dayagı hak ettim. ilk gün mükemeldi. bu gun ikinci gündü. misafirim vardı. pasta börek patlamış mısır derken bittim ben... neden irademe hakim olamıyorum ya ben cok kötüyüm........

benimde 5 kilo vermem lzmmm ama nasıl bi türlü diyete başlayamıyorum

bende başlayıp, ikinci gün yani bugün pasta böreğe yenik düştüm. ama vazgeçmiyorum yarın yeniden meyva suyu ile başlıyorum. birlikte deneyelim. sen de yarın başla istersen..:teselli:

Arkaasim 4 kilo verdi gectigimiz hafta.Ben bozdugum icin haftasonu.63.250 den 63.900 a ciktim.Yine devam ediyorum bu hafta 61 olmaliyim.

ben de bugün basladım suana kadar iyi gitti. bu kez sonuna kadar gidebilmeyi umuyorum. bana sans dileyin lütfen

HERKESE MRB BENDE YARIN HOLLYWOOD DIYETINE BASLIYORUM 3 AYLIK BI KIZIM :ecrin_bebek:WAR AMA EMZIREMEDIGIM ICIN DIYET YAPMAMDA BI SORUN YOK YAPIP SU DOGUM KILOLARIMI WERMEM GEREKIYOO BUTUN SAYFALARI OKUDUM YAPIPTA BASARILI OLAMAYAN HEMEN HEMEN KIMSE YOKK
BENDE YARIN SABAH BASLIYORUM HEPIMIZE KOLAY GELSIN ARKADASLAR :içelim:

arkadaslarrr bugun dıyete basladımm 81 kıloyla basladımm hedefım 65 yanı 16 kılo wermeye ıhtıyacım warr benneyaptımki şu dogum kılolarımdan kurtulmak ıstıyorumm artıkk hadı bırbırımıze destek olarakk kurtulalım su kılolardann:enbuyukkk:

bende yeni başladım. bugün ikinci günüm ve şuana kadar iyi gitti. bende destek isteyenlerdenim. beraber yapabiliriz.......turkbayragi

arkadaslar bende ilk 2 günü bitirdim yarın normal düzene gecicem ama brokoli ve brüksel lahanası yerine bol limonlu yeşil salata yiyebilirmiyim etkilermi kilo verişimi :??

incilideniz sen benden 1 gun ondesın kızlarr benımde bugun ılk gunumdu sımdıye kadar ııyıydı bakalımm 6 bardak su we 6 bardak meywe suyu ıctım bu saate kadar
yarını da atlatırsam sonrası kolay gecıcek sankı ama onemlı olan yarını atlatmakk:dance:
hepımıze kolay gelsın kızlarr ha gayret hadı werelım su kıloları hep beraber:teytey:

arkadaslar bende ilk 2 günü bitirdim yarın normal düzene gecicem ama brokoli ve brüksel lahanası yerine bol limonlu yeşil salata yiyebilirmiyim etkilermi kilo verişimi :??

adagüzeli tabi listeden cıkamasak daha ıı olurr ama yesıl salata etkılemez bence kılo wermenı hatta soyledıgın ıı oldu bende brokolıyı falan sewmıyorum nasıl yapıcam dıye dusunuyordum sen bılırsın ama bence olumsuz bısey yapmaz sonucta yesıl salata oğle menusunde war alkisalkisalkis kolay gelsın buarada ıı zayıflamalarr vereliniortak

adaguzelı mrb bence yesıl salata etkılemez kılo wermenı tabı lısteden cıkmamak daha ıı ama olabılır dıye dusunuyorumm ben hatta bende oyle yapabılırımm ıı zayıflamalar kaydirigubbakcemile3

salıdan salıya tartılıcam haftada 1 kez we sımdıden cok merak edıyorum gercekten ıstedıgım sekılde kılo werebılcek mıyım dıyee ınsallah hepımız ıstedıgımız kılolara kawusuruz :Saruboceq:

adaguzelı mrb bence yesıl salata etkılemez kılo wermenı tabı lısteden cıkmamak daha ıı ama olabılır dıye dusunuyorumm ben hatta bende oyle yapabılırımm ıı zayıflamalar kaydirigubbakcemile3

dogru sölüyosun bende brüksel lahanasını sevmiyorum gene yagsız sade limonlu yeşil salata yersek bişey yapmaz sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…