Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

bugün ilk gnüm :) akşam oldu nerdeyse yarınıda tammladınmı oldu bu iş :KK70: ama ben sporda ypıorum çok etkili olcak eminim ve akşamlarıda yürüyüş yapıorum..Haftda nekadar verdiğimi yazarm arkadaşlr :KK70:zemuszemus

sekerladyy mrb benımde bugun 2. gunumdu sımdıye kadar ıı gıttı hıc kacamaksız bugunde bıttı sayılırr:dance:ben daha fazla zorlanacagımı zannetmıstım ama o kadar zor gecmedıı...
sen sporda yapıyormussun benım 3 aylık cadı bı kızım war wakıt bulup yapamıyorum maalesef a.s onunla ugrasakta bı nevı spor ama :sm_cool:

bugunde bıttı sayılır az kaldııalkisalkisalkis yarın buyuk bı zewkle yemek yıycem:lepi:
sız nasıl gecırdınız bugunu?a.s.

bende 2 günlük detokstan sonra bugün kahvaltımı büyük bir zevkle yaptım :) ama öğlen okulda oldugum için salatamı yiyemedim eve gelince 1 elma ve bi kase sarı leblebi yedim aclıgımı bastırsın die aksam yemeginde de menünün dısında sadece 2 kaşık nohut yemeği yedim sanırım biraz fazla listenin dısına cıkmısım :KK43::KK43::KK43:

dogru sölüyosun bende brüksel lahanasını sevmiyorum gene yagsız sade limonlu yeşil salata yersek bişey yapmaz sanırım

selam arkadaslar bende pazartesi baslamistim tekrar ama 2. gunu aksamùi bozdum yarin tekrar basliyacagim bende 2 3 hafta once bu reriji yaptim hic zorlanmadim 3 kilo vermistim 2 3 hafta bozdum verdiklerimide geri aldim tekrar basliyamiyorum bir turlu zorlaniyorum 2. gunu birakiyorum ama insallah yarin tekrar baslarim ve bozmam. Bu arada sevgili adaguzeli yukarida yagsiz yesil salata yazmissin yagsiz kismina dikkat etmek istiyorum uzmanlar diyet yaparken yagi tamamen kesmenin dogru olmadigini 1 tatli kasigida yada cay kasigida olsa mutlaka kullanilmasi gerektigi soyleniyor cunki yag tamamen kesildiginde vucut kendisini korumaya aliyormus ve yag yakmak yada kilo vermek daha zorlasiyormus int ve televizyondan edindigim bilgiler bunlar kilo vermek adina kafayi yedigim icin cok arastirmistim :)

arkadaslar bende ilk 2 günü bitirdim yarın normal düzene gecicem ama brokoli ve brüksel lahanası yerine bol limonlu yeşil salata yiyebilirmiyim etkilermi kilo verişimi :??

Selam, Hollywod diyet listesini aşağıdaki YASAKLAR/SERBESTLERİ kullanarak modifiye edebilirsiniz... Yani brokoli, bürüksel lahanası yerine serbestlerde bulunan sebzeleri kullanabilirsiniz. Örneğin Mantar sevmiyorsanız iki yumurta ve domates ile menemen yapabilirsiniz. Mesala ben yoğurtsuz yaşayamam. Bu nedenle yemeklerin yanına bir iki kaşık mutlaka yağsız light yoğurt kullanıyorum. Sebzeleride serbest sebzelerden canımın istediğini seçerek değişik şeyler hazırlıyorum. Diğer türlü hep aynı (listedeki sebze menüsü yani) yenilirse diyet hem çekilmez olur, hemde değişik vitamin ve mineral almazsak vucud da müthiş bir defermasyon olur diye düşünüyorum..............

Bu arada ben brokoli, bürüksel lahanası, mantarı da seviyorum. Sebzenin hertürüne varım yani.....

Hollywood diyeti nin Yasakları
-Sebzeler: Patates, havuç, pirinç
- Meyveler: Muz, ananas
- İşlenmiş şeker
- İşlenmiş tüm beyaz un ürünleri, kek, bisküvi, beyaz ekmek, makarna
-Çikolatalar
- Bira
-Cornflakes
-Popcorn
- Bal
- Dondurma,Tatlı,Limonata, Kola

hollywood-diyetinin-serbestleri
Her Türlü balık ve et çeşitleri
-Sebzeler: Patlıcan, karnıbahar, enginar, fasulye, brokoli, bezelye, mantar, lahana, marul, yeşil biber, maydanoz, kuşkonmaz, ıspanak, tatlı patates, domates, salatalık, soğan
-Meyveler: Elma, , çilek, portakal armut, greyfurt, tatlı karpuz, kiraz, kiwi, limon, mandalina, mango, kavun, avokado, üzüm, şeftali
-Süt Ürünleri: Yağ, yoğurt, yumurta, peynir, süt, krema
-Doğal tahıllar
-Fındık
-Zeytinyağı
-Çikolata
-Meyvesuyu
-Kahve ve çay

verilen kiloların büyük bölümü yag kitlesi olması için; tam bir hafta yapamazsan deneme, başka diyete bak. 7 gün dolmazsa kilolar geri dönüyor, yaşadım bunu. Eger 7 günü doldurursan sorun çıkmıyor.
en az 1 ay diyetimi tekrarlayacağımturkbayragi. Zaten 1 ayın sonunda beden artık kiloyu sabitliyor.Hollywood diyeti nin Yasakları
-Sebzeler: Patates, havuç, pirinç
- Meyveler: Muz, ananas
- İşlenmiş şeker
- İşlenmiş tüm beyaz un ürünleri, kek, bisküvi, beyaz ekmek, makarna
-Çikolatalar
- Bira
-Cornflakes
-Popcorn
- Bal
- Dondurma,Tatlı,Limonata, Kola

hollywood-diyetinin-serbestleri
Her Türlü balık ve et çeşitleri
-Sebzeler: Patlıcan, karnıbahar, enginar, fasulye, brokoli, bezelye, mantar, lahana, marul, yeşil biber, maydanoz, kuşkonmaz, ıspanak, tatlı patates, domates, salatalık, soğan
-Meyveler: Elma, , çilek, portakal armut, greyfurt, tatlı karpuz, kiraz, kiwi, limon, mandalina, mango, kavun, avokado, üzüm, şeftali
-Süt Ürünleri: Yağ, yoğurt, yumurta, peynir, süt, krema
-Doğal tahıllar
-Fındık
-Zeytinyağı
-Çikolata
-Meyvesuyu
-Kahve ve çay
Canım ben bu diyetle kilo verdim halende devam ediyorum.Ben bir sakıncasını görmedim tam aksine verdiğim kiloların büyük bölümü yag kitlesi oldu. tam bir hafta yapamazsan deneme, başka diyete bak. 7 gün dolmazsa kilolar geri dönüyor, yaşadım bunu. Eger 7 günü doldurursan sorun çıkmıyor.
en az 1 ay diyetimi tekrar yapıcagım. Zaten 1 ayın sonunda beden artık kiloyu sabitliyor.

adaguzelı mrb bence yesıl salata etkılemez kılo wermenı tabı lısteden cıkmamak daha ıı ama olabılır dıye dusunuyorumm ben hatta bende oyle yapabılırımm ıı zayıflamalar kaydirigubbakcemile3

sevgili melek bence liste dışına çıkmamak gerekiyor haklısın ama listede brokoli varsa ve sende sevmiyorsan serbest sebzelerden başka birini seçerek diyeti daha zevkli hale getirebilirsin. Zaten 1 ay yaparsan kilo sabitleniyor. Eğer çeşitlilik sağlamazsak bıkkınlık gelir. Mesala brokoli yerine bazan ıspanak kullanıyorum, bazen bürüksel lahanası yerine de pırasa kullanıyorum.

Eğer kafamda sürekli diyetteyim takıntısı olursa başaramıyorum. Bu nedenle çeşit yaratıyorum. Birde canım diyet listesinde olmayan veya yasaklarda olan birşeyi çekiyorsa ben bundan çok yemiştim tadını biliyorum ve çok yediğim içinde şimdi:teytey: bende yağ halinde hala duruyorlar, önce bunları eriteyimde sonra tekrar tadına bakarım diyorum....

sevgili bebeto ben burejime başladım ama ilk 2 gün dayanamadım tansiyonum düştü kaldıramadım ama rejimin geri kalanına devam ediyorum fakat arada çok az da olsa ayran içiyorum sorun olurmu siz sanırım denemişsiniz ve sonuç almışsınız acaba ilk 2 günü yapmadanda bi işe yararmı ?çünkü çok kiloluyum ve vermek zorundayım 24 yaşında 96kiloyum teşekkürler.

bebetto uzun süredir yazmıyor sanırım bebek bekliyor. ama yağsız yoğurt ve ayran kullanırsan hiç sorun olmaz canım. ben denedim ve çok araştırdım. yağsız yoğurt ve ayran listede var zaten elinizdeki liste örnek liste. diyetin serbestlerini kullanarak diyeti çeşitlendirebiliriz ve sağlıklı zayıflayabiliriz.......kolay gelsin....kaydirigubbakcemile3

a.s.mrb kızlarr benım 3. gunumdu bugun sabah kalktım tadını cıkara cıkara kahvaltımı yaptım ev ıslerımı yaptım 1 tatlı kasıgı zeytınyagı ıle yaptıgım salatamı yedım 5 bardak suyum ıctım buarada 1 fincanda 5 ı bıyerde cayı ıctım bugun basladım onada su ana kadar super kaydirigubbakcemile3 gayet ıı gıdıyoo buarada dayanamadım tartıldım weeeeee 81.5 kılo ıle salı gunu basladıgm dıyetıme 79.2 ıle dewam edıyorum 2 gunde 2 kılo :teytey: alkisalkisalkis coookk mutluyumm:lepi: ınsallah sonuna kadar boyle dewam eder hepınıze kolayy gelsınn...

MELEK_ECRIN ve sekerladyy her ikinizide tebrik ediyorum. Ben de dördüncü günü KACAMAKSIZ tamamladım. ama tartılmadım.Pazartesini bekliyorum. cunki zor kilo veriyorum şimdi tartılıp kilo vermedigimi görünce kilitlenebilirim....

merhaba arkadaslar birkaç kilo fazlam vardı sağlıklı kilo vermek için az yiyim dedim bugün baslayım yarın baslayım derken birkaç kilo daha aldım.karar verdim sıkı bir diyete gireyim önce elma diyeti düşündüm şimdide sizin topic gözüme çarptı sanki bu elmaya göre daha sağlıklı gibi geldi.siz ne dersiniz ?yalnız ilk 2 gün biraz kafamı karıstırdı kendinizi halsiz hissediyormusunuz?birde istediğiniz meyveyimi içiyorsunuz?yardımcı olursanız sevinirim kızlar.

merhaba arkadaslar birkaç kilo fazlam vardı sağlıklı kilo vermek için az yiyim dedim bugün baslayım yarın baslayım derken birkaç kilo daha aldım.karar verdim sıkı bir diyete gireyim önce elma diyeti düşündüm şimdide sizin topic gözüme çarptı sanki bu elmaya göre daha sağlıklı gibi geldi.siz ne dersiniz ?yalnız ilk 2 gün biraz kafamı karıstırdı kendinizi halsiz hissediyormusunuz?birde istediğiniz meyveyimi içiyorsunuz?yardımcı olursanız sevinirim kızlar.

a.s.mrb mavıs81 benım bugun 4. gunum 2 kılo werdım bıle:teytey::teytey: cok ıı bı dıyet bence ılk 2 gun hıc zorlanmıyosun cnm en azından ben hıc zorlanmadım ben hazır sekersız meywe suyu ıctım 3. gunden ıtıbarende 5 i 1 yerde cayı ıcıyorum gunde 2 kez kolay gelsın sanada ıı zayıflamalarr vereliniortak

tesekkürler canım yarın baslayim diyorum bende .umarım verebilirim 1 ayda kaç kilo gider acaba bir fikrin varmı?8-10 kilo vereyim diyorum.bide evdeki meyveleri sıksam olur herhalde portakal mandalina elma falan.günde ortalama kaç bardak içiliyor arkadasım?

düşündümde evdeki meyveleri karıstırıp sıksam bir sişeye doldursam aksama kadar onu biraz biraz içsem nasıl olur.yoksa ayrı ayrı sıkıp taze taze içsem dahamı doğru olur?

tesekkürler canım yarın baslayim diyorum bende .umarım verebilirim 1 ayda kaç kilo gider acaba bir fikrin varmı?8-10 kilo vereyim diyorum.bide evdeki meyveleri sıksam olur herhalde portakal mandalina elma falan.günde ortalama kaç bardak içiliyor arkadasım?

werırsın mavıs81 1 ayda 8-10 kılo rahat rahat werırsın tabı dıyete uyarsan dıyorum ya benım bugun 4. gunum 2 kılo werdım bıle werdıgım sey yag degıl muhtemelen su ama...tabı meywe suyunu kendın hazırlasan daha ıı sekersız hem taze taze:1rolleyes:benım malesef oyle bı sansım yok yapamıyorum kızımla ugrasırken vakıy bulamıyorumm acıkcasıı:1no2:kolay gelsın sana mavıs81 umarım ıstedıgın kıloya ulasırsın kısa zamandahihoyyythepımız werırız ıns:Saruboceq:

ben gunde 10 bardak su 10 bardak meywesuyu ıcmıstım mavıs81 normaldır herhalde acıktıgımı hıssettıkce gıttım meywe suyu ıctımm:içelim:

benimde kızım var ama o uyurken hazırlamaya çalısırım artık sağol canım sanada kolay gelsin

merhaba arkadaslar bende bu diyete baslamak istedim ama olmadi pazartesi baslamak istiorum ins guzel kilo verenler olmus tebrikler hepinize bol bol kilo vermeler:teytey:

sonuclar süper kızlar tebrık ederim

sendemi bu diyeti yapıyorsun?yanlıs hatırlamıyorsam sadece et yiyerek zayıflıyordun.kilo verebildinmi ?bu arada sloganın süper mişdelikafadulden lopezlik yolunda ilerleme varmı:lepi:

X