Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

anladim canim vallahi sen iyi vermissin ben 5 gunde 2,5 kilo versem sevincten ucarim. Ben cok agir kilo veriorum. Bende yag orani cok fazla degil 53 kiloyum ztn. Cok kilolu olanlar kisa surede daha fazla veriolarmis oyle duymustum

anladim canim vallahi sen iyi vermissin ben 5 gunde 2,5 kilo versem sevincten ucarim. Ben cok agir kilo veriorum. Bende yag orani cok fazla degil 53 kiloyum ztn. Cok kilolu olanlar kisa surede daha fazla veriolarmis oyle duymustum

evet dogru soyluyorsun bende duymustum yani cok okumustum 80 kilo bir kisi 60 kg bir kisinin ayni rejimle verdigi kilolar cok farkli tabiki 80 kilo olan insanin daha fazla verme sansi var ama 60 kilo olupta rejim yapsydim keske gerci ben 60 kilolardan geldim bu hale hamilelik dogum ve dogum sonrasi derken 2 senede oldum 85 kilo gerci simdi 78 kiloyum ama yani bir biraksam diyeti veya uzun sure dikkat etmesem 90 da cikarim ama neyse. Diyete devam pes etmek yok.;

arkadaşlar peki diyeti bıraktıktan sonra kilo almıyor musunuz? çünkü ne kadar dikkat edilse de diyetteyken alınandan daha çok kalori alınır ... yapmayı düşünüyorum ama geri kilo alma olayı kafamı kurcalıyor CADIARZU

bir de sabahın 6sında kalkıp işe gidiyorum. çok zorlar mı bu diyet beni bilmiyorumkismile

gunduz degılde gece zorlanıorum ben sabah 8,5-9 gıbı kalkıorum ama gece uykum gelmıo canım sıkılıo bıseyler yemek ıstıorum gece 11de uyumaya bır alısabılsem hersey cok gusel olcak

arkadaşlar bende başlamak istiyorum buna..2 hafta yapmıştım 2 yıl önce 4 kilo vermiştim..sonra araya hamilelik girdi.emzirme falan..aslında eski kilomunda altındayım ama kendimi daha rahat ve fit hissetmek için 4 kilo daha vermek istiyorum..5 te olabilir tabi..
ben bide çok zor veren biriyim...uğraşırım uğraşırım.diyet spor vs başkalrına göre çok geç veririrm metabolizmam yavaş çalışıyor..
ben bir zararını görmedim.pzar günü başlayacağım nasipse çünkü cmt günü bende misafirler olacak çok kablablık olcak ikramda çok olacak..oldumu tadına bakmak isterim..oda bozr diyeti..
o yüzden pazar başlayacağım..

Merhaba kizlar bugun de kaçamak yapmadim sadeceher oglen ve aksam yemeginde 1 dilim kizarmis keek ekmegi yedim ondan da birsey olmaz sanirim :)
Yarin 6. gunum 1 hafta bitiyor nerdeyse

selam ben yeni üye oldum bu diyeti yapmak istiyorum ama motive edilmeye ihtiyacım var. birlikte yapalım mı

olursun canim ins

ben bugün oglumun dogum günü pastasina yenildim malesef

ay sorma ya bende çeyrekten az fazla pıde ıle doner yedım COk uzgunum hep esımın yuzunden o zayıflamamı ıstemIo sureKLI sevdıgım seylerı getırıo dayanamadım bugun cok uzuldum sankı 2 gunluk ugras bosa gıtmıs gıbı oldu

ben pazar başlayacaktım ama kayınvalidem geliyor o gidince başlayacağım artık..

herkese merhabalar bende yarından itibren bu diyete başlıorum 3 gündür lahana çorbası ictim ama bu diyet daha mantıklı geldi 2 gün dayandıktan sora gerisi kolay arkadaslar hadi birbirimize yardım ederek verelim kiloları benım 8 kilo fazlam var banada yardım edin lütfennn....kaydirigubbakcemile

:gitmelumunekankayizsmile
BENDE yenı basladım bırbırımızle yazısarak daha cok motıve oluruz sanırım !kılo kac boy kac

boyum 1,55 kilo 89,5 yani yolum çok uzun ve sürekli oturarak calışıyorum ve eve gelincede hasta bakıyorum bu nedenle geceleri yazabilirim.

bu diyeti daha önce denemiştim ve 6.günün akşamı bozmak zorunda kalmıştım ama yinede spor yapmadan 3,5 kilo vermiştim

bu cumartasi yeniden başlıyorum..... başlangıç kilomu yazarım

dudi ve bende yeni baslıyoruz. sen de bize katıl ve gelişmeleri yazalım

kızlar bende katılcam hatta eşimi bile ikna edebilirim belki.
ama kayınvalidem gittikten sonra başlayacağım 1 hafta falan kalır herhalde.

:bbo::bbo:Merhaba
Ben 1.69 boyundayim eskiden 55 kiloydum yani cok guzel bir vucuda sahipdim.Kendimi iyi hissediyordum cunku cok fazla yemek yeme ihtiyaci hissetmiyordum.Bir ara kilom 67 yi buldu.Cikolataya ve tatliya dayanamayan ve superkli aseren bir insanim:)) yani hamile falan olmama gerek kalmiyor.Gece bile canim bir sey istiyebiliyor.
Diyeti basindan beri yani 1.sayfadan beri okuyorum.Yani takmis vaziyetteyim.Gordugum en guzel sey de herkesin birbrine destek olmasi.
Bu diyete baslayali 5 gun oldu su an 5.gundeyim.Ilk ikigunum superdi.Meyve suyu icmek daha kolaymis meger az yemektense.Biliyorum merak edilen kisim"ben basladigimda kac kiloydum"bende bilmiyorum tartim bozuktu.Duzeldi ve bu sabah tartildim 63.750 ciktim.benim tahminimce nerden baksam 65 veya 65.5 la basladim.Bunu surdan anlayabiliyorum cunku incelme hissediyorum kendimde azda olsa.Bunu gormek bile guzel.Su an tek problemim cikolata ve kurabiyelerle.Umarim yemem.
Umarim hepimiz istemedigimiz kilolardan kurtuluruz.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…