Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

arkadaslar bende bu diyeti uyguladım ama 3 gün ilk 2 gün cok iyiydi midem falan rahatlamıstı ama 3.günün aksamı cok acıktım ve ne bulduysam yedim nasıl aclıgımı bastırabilirm birde ne yapsam bu diyette devamlılık saglayabilirm (

sendemi bu diyeti yapıyorsun?yanlıs hatırlamıyorsam sadece et yiyerek zayıflıyordun.kilo verebildinmi ?bu arada sloganın süper mişdelikafadulden lopezlik yolunda ilerleme varmı:lepi:

var 5 kılo ama onu bıraktım sıkıldımohaoldumsmile ben çorba ve salata yıyorum öğlenlerı ara öğünler elma portakal vs vs işte ..kşamda corba sebze yemegı ama etsız yada salata yada k flekes die kafama göre azaltarak daha rahat verdim ama 2 gundur cozuttumbayanssulusmile bu diyetı yapmadım ama yapmak ısterım cunku sonuclar guzel baksana.ilk 2 gun nasıl doycam onu bılmıyomkafamçokkarıştı hazır meyva suyu olrsa yapabılırım belki.diğer sloganımda su şimdilik tombık hazırana ıgne iplık:lepi:

kızlar pazartei başlıyorum inşallah aranıza bende katıldım..5-8 arasında vermek istiyorum hemde acilen sıkıldım alla yaaa....
en azından nisanın 6 sına kadar 5 kilo versem..verebilirmiyimki..yanında yürüyüş ve elma sirkeside yapıcam..bide beşi bir yerde çay.

arkadaşlar bugun altıncı günüm. henüz tartılmadım. ama inceldiğimi hissediyorum. pazartesi sabah tartılacagım. sonucu merakla bekliyorum. bu diyetle daha önce 6 günde 3.5 kg vermiştim. karalıyım 7 güne tamamlayacagım. lütfen sana dileyin ve destek olun.........

selam adagüzeli,
devamlılık saglamada bende daha önce cok zorlanıyordum. sonra düşündüm, iş yerinde kendimi ac bıraktıgımda eve gelince ne varsa saldırıyorum. ben de cözümü salatalıkta buldum. iş yerinde öğle salata yiyemeyince salatalık yiyorum ve ayran soda falan iciyorum. eve gelince hemen salatalık yiyorum sonrada aksam menüsünü hazırlıyorum. hem diyet listesinin dısına cıkmamıs oluyorum hemde aclıgımı bastırdıgım icin evdeki yiyeceklere saldırmıyorum. ben simdilik cözümü böyle buldum.

caresiz degiliz. care biziz. basaracagız............:dance:

ohhh herkes güzel kilolar veriyor arkadaslar benim mayısın 2sine kadar 74 kilodAN 60 kiloya inmem lazım bu diyetle mümkün mü bu birde demek acıkınca salatalık falan yiyebiliyoruz bende öle yapıyım bari soda falan iciyim cok saolun hepiniz :):)

benimde hazirana kadar 30 kg vermem lazım. inat edersek zayıflaarız. ben daha önce diyet ve yürüyüsle 3 ayda 25 kg verdim. ama yanlış diyetti. midemi kücültmek yerine büyütmüsüm. sonra tekrar aldım. bu kez ebediyen zayıf kalacagım. kararlıyım:smiley-cool:

kızlar süpersiniz yaa...sekerlady 4 günde 2.5 mucize resmen bana göre:)) kolay kolay verememde..
boyun kilon kaç canım..verme onunlada çok ilgili..

a.s.mrb arkadaslar herkese ıı aksamlarr yaa bana 2 gundur gelen gıden sureklı bı ıkram halındeyım e tabı benım dıyette bırazcık bozuldu ama bu sabah bı tartıldım kı 78.8 olmusum:teytey:79.3 tum dıyetın bozulmasına ragmen wermısım coookkk mutluyumm:dance:sekerladdy buarada senıde tebrık edrım cnm ıns. hep boyle dewam edersın alkisalkisalkis benım hedefımde nısan sonunda 65 olmak ıns. tabı hepımıze kolay gelsın bayanssulusmile:enbuyukkk:

ohhh gitsin kilolar:)) bende tekrar baslıcam ama su 2 günlük meyve suyu olayını yapmak zoruma geliyor ona üsenmesem yarın baslıcam hemen

Selamlar bende başladım bu diyete hayırlısı bakalım..İsmim Ezgi 20 yaşında üni öğrencisiyim.
Bugün 1. gün
3 portakalı sıktım az önce hemencecik içtim suyunu vitaminleri kaçmasın bi yerlere diye :)
Boğazlarım kötü öksürüyorum bir şey yiyecek halde değilim sabah kendimi bu halde görünce hemen Hollywood Diyeti yapmalıyım dedim hazır iştahımda yokken :)
Bugünüm taze sıkılmış meyve suları içerek ve dinlenerek ve bilgisayar başında geçecek kısacası :)
Ama şimdilik bir kuaför ziyareti yapmam lazım malumunuz kadınsal durumlar :)
Görüşmek üzere,diyeti yapan herkese başarılar.
.

a.s.mrb neira hosgeldın aramıza hepımız bıan once kurtulucaz bu kılolardan kolay gelsın sanada hayırlı olsun bakalımmvereliniortak

slm adaguzelı senınde benım gıbı wermen gereken 14 kılon war demekkı hepımıze kolay gelsınn:enbuyukkk:ıns. ıstedıgımız surede ıstedıgımız kıloya dusebılırız arkadaslarr:Saruboceq:esımle cok buyuk ıddıaya gırdım temmuza kadar 65 olucam dıyee fisfisfiskesın wermem lazım yanıı aslında benım hedefım nısan sonu tabı ona bıraz bu sureyı uzattım caktırmayınn:roflol:

incilideniz sen 3 ayda 25 kıloyu hangı dıyetle wermıstın cok ıı bence 3 ayda 25 kılo super kaydirigubbakcemile5

selam kızlar bende dün bütün alışverişimi yaptım
brokoli,mantar,brüksel lahanası balık tavuk,meyve suyu hepsini aldım..yarın bismiilah diyorum..3 hafta uygulamak istiyorum sıkılmazsam ve sonuç iyi olursa.
1 hafta hiç bozmadan bi deneyeyimde..

incilideniz sen 3 ayda 25 kıloyu hangı dıyetle wermıstın cok ıı bence 3 ayda 25 kılo super kaydirigubbakcemile5

selam,
ben montiac diyeti ile vermistim. yiyecekleri ayrım yaparak besleniyorsun. özet olarak karbonhidrat ile proteini ayırıyorsun. ve diyetin özelligi istedigin kadar yiyorsun. sınır yok yani... ama tüm yaşamın boyunca yapman gereken bir diyet. cünkü yaşam tarzını böyle kurup devam ettirmelisin. ama türk mutfagında imkansız. lahmacun, ciğ köfte ve icli köfte vs. kol gezdigi Antep de hele imkansız.. sonuc cok yemeye alışkın bir mide kaldı ve geri dönen kilolar.....

günaydın arkadaşlar bugün başladım..regl öncesiyim umarım fazla yansımaz..
desteklerinizi bekliyorumm..

harika vermişsin..inşaşllah durmaz..aslında benim verilecek çok kilom yok ama kendimi iyi hissetmiyorum giydiklerimi yakıştımıyorum..

1.73 boyum var 64 kilo oldum bir ara 62 ydim bu ara gelenim gidenim ikram çok oldu bende dur demedim sonuç 2 kilo..hemen önlemini alayım dedim..
yürüyüşe başladım 3 gündür..bugünde diyet ve sandaloz sakızına..1 ayda 4-5 kilo versem de kurtulsam

canım benm boy 1,60 kilo 74 ile başlladm bu diyete. bugn bi hafta doldu 4 kilo verdim zemuszemus
ama ben yürüyş ve mekik çekiorum şuan 70 kiloyum :) yani hafatada 4 kilo ayda 16 kilo :lepi:

şekerladyy seni tebrik ediyorum.:teytey: bende 1 haftayı tamamladım ve yanlızca 2,5 kg gitti:çok üzgünüm: ama hata benim. cumartesi pazar misafir vardı ve bende ikramlardan tadınca böyle olduklava: bu hafta tekrar başladım. umarım hafta sonu misafir falan gelmez..........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…