Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

ya 2. günüm bitmek üzere ama bir paket light bisküv yedim 126 kaloriydi inşallah 1 sey yapmaz

yapmaz yapmaz merak etme :1hug: ayy ben de 3. günümü bitirceemm sporumu da yaptım bugünn,buraya yazmak da ayrı motive ediyo, diyet günlüğü gibi, her gün takip ediyorum, motivemi arttırıyo valla :dance: yarın annemin doğum günü yaa nası kaytarcammm bilmiyorummm delikafadulden

caninmi cekti :)))allah seni emiikaydirigubbakcemile3
kisa notlar yazayim diyetimle ilgili.

- ekmek yok
-makarna yok
-hamur isi yok
-kola yok
-seker yok
-günde en fazla 1000 kalori tükettim
-aksam 6 dan sonra bisi yemedim
-karbonhidrat ve proteinli besinleri bir arada tüketmedim

diyetime 4-5 ay ara verdim asir yemek yedim.. 3 kg falan geri aldim sadece.
simdi yine diyetteyim

hollywood diyetini birakinca ne olur bilmiyorum ama saglikli bir diyet yaptigin taktirde kilolari geri almazsin

Evet bende yarından itibaren kendimi zorlamaya çalışcam su konusunda :çok üzgünüm: tabi canım 8 kilo bile büyük değişim ah aralığa kadar 8 kilo bile gitse razıyım delikafadulden evet herkes mutlu olacağı kiloya düşsün ve öyle kalsın kaydirigubbakcemile5

evet kızlarrrrrrrrrrrr bugün diyette 8.günümün sonu :teytey: ve koca 1 haftanın sonunda tam 4 kilo vermişim :dance: önümüzdeki haftadan da umutluyum :lepi: 2.haftamda 2 kilo versem bile razıyım :Saruboceq: hadi canlarım hepimizden ümitliyim birbirimize destek olarak bu yaza fit gircez öpüyorum sizleri :enbuyukkk:

yaa kızlar çok hastayım valla meyve suyum da bitti akşama hiçbir şeyim yok senağlama sabahı nasıl etcem bilmiyorum :çok üzgünüm:

kızlarrrrrrrrrr herkes nerde ya :uhm: bu diyeti şu anda uygulayan yada devam ettiren kimse yok muuuu???

benim gibi herkes diyeti bıraktı mı
benim evim soyuldu
diet falan kalmadı sinirden çikolataya saldırdım

benim evim soyuldu

hadi yaaa inanmıyorum üzüldüm valla yaa.Soyanların elleri kırılsın inşallaahhhh klava:
ne diyeyim ben olsam bende sinirden herşeye saldırırdım herhalde diyet için sağlam sinir gerekiyor çok geçmiş olsun :teselli:

Bende kimse yapmadığı için motive olamadım bıraktım 2.haftada senağlama Offf off bu kilolar hiç gitmicek mi yaa senağlama 123bebetooo nedesinnnn senağlama senin yazılarınla gaza gelip kk'ya üye oldum ben mafoldumben

aynen bende griptim evdeydım dıyet fılan kalmadı
halbukı ne kadar motıve baslamıstım
buketcım sanada cok gecmıs olsun...
hadı moral destek bıseyler yapalım

cumartesiyi başlama günüm olarak belirledim
içimdeki burukluğu atamıyorum
aldıkları değil de eve yabancı birinin girmesi düşüncesi beni çok üzdü
hedefim 63 nerdesinnnnnnnnnn

benim evim soyuldu

Canimmmmm neler oldu bu birkac gunde hay allahim, cok gecmis olsun tatlim. iyiki sen evde degilmissin. Tek tesellim b olabilir ancak cunku diger hissettiklerinin hepsinde cok haklisin, bir yabancinin insanin ozeline futursuzca kustahca girmesi kadar moral bozucu ne olabilir ki?
Bu arada diyet mi dusunur insan....
Tekrar dan cok gecmis olsun canim. Insllah en kisa zamanda atlatirsin. Cumartesi baslayamasanda bence uzme kendini, bir kac gun gec olsa hic bisey olmaz.

Bende gecen haftadan beri bir firsat bulup yazamadim. Ama hep aklimdasiniz. hee bide basliycam dedim gene bu haftda bitti diyete baslayamadim. yani hollywood diyetine normal yani diyet yiyorum. ve spora gitmeye calisiyorum. tabi kilo kaybetmedim acayip bi sey ya anlamiyorum bir turlu...kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Slm kizlar, ya motivasyon olmadan cok haklisiniz gitmiyor bu diyet. hele birde havalar soguyunca meyve suyu gunleri beni dahada korkutuyor. ben tekrar baslamak istiyorum ama haftada 3 gun spora gidiyorum ve yaklasik 600 kal yakiyorum simdi boyle bir diyetle yapsam kolumu kaldiracak halim olmaz , ama su sekidede kilo kaybi cok yavas oluyor ne yapmaliyim kafam gercekten cok karisti.

mesela bugun yediklerimi soyliyem,
sabah yarim yagli peynir iki dilim, domates bir cay kasigi recel ve sekersiz cay
oglen max 200 kalorilik sushi
aksam da mercimek corbasi orta boy bir kasede( kalorisini bilmiyorum) yag orani azdi.
gun icinde biraz dark cukulata ve iki biskuit
Bugun spora gidemedim ama dun gittigimde yukarda soyledigim kadar yakmistim.
neyse anlyicaginiz gecen haftayla birlikte iki hafta olucak v ebusekilde bir kilo kaybi olmadi.uhu uhu uhhuu
Cidden cok uzuluyorum. cunku bir ay cinde enaz 70 kilo olmam lazim. biu benim icin cok onemli...
ne yapmaliyim sizce ??????

Hadiyin kizlar bir kac arkadasin yazilarini okudum valla cok guzel kilo verenler var aranizda tebriklerimi gonderiyorum. ben okudukca sizlerin yazilarini motivasyonum gene gelmeye basladi, hadi bi gayret yapalim biseyler noolur?.....

Hadiyin kizlar bir kac arkadasin yazilarini okudum valla cok guzel kilo verenler var aranizda tebriklerimi gonderiyorum. ben okudukca sizlerin yazilarini motivasyonum gene gelmeye basladi, hadi bi gayret yapalim biseyler noolur?.....

canım sağol desteğin için
dilerim her konuda istediğin olur
ben de cmt fitness a başlayacağım
cmt pz 2 gün
dietime de dikkat edeceğim
bugünlerde çok boşladım
ama ben ekmek param için
birsürü hastanın derdini çekerken
insanlar nasıl böyle haksız kazanç sağlıyorlar
kabullenemiyorum

herkese desteklerinden dolayı
teşekkür ederim
dilerim hepiniz çok çabuk verirsiniz
kilolarınızı

Merhaba kızlaaar burda olmanıza sevindim gerçekten.Günlerdir baya boştu burası sizsiz çekilmiyor valla.Bakinoglu geçmiş olsun canım.Havalar bozdu dikkat et kendine.Kızlar ben bu hollywood diyetini bırakınca 1 kilo geri aldım.Şu an 71'im yani offf mafoldumben .Nedenini de anlamıyorum hiç.Yiyeceklere saldırmadım çünkü.Sabahları 1 dilim kepek ekmeği dışında gün içinde karbonhidrat almıyorum.Ekstra şeker kullanmıyorum.Yağı da hiç kullanmıyorum sayılır.Bir tek zeytinyağı o da abartmadan.Ama yine de veremiyorum kızlar valla moralim çok bozuk.Sinirlerim altüst oldu.Pizza,çikolata gibi şeylere saldırmamak için kendimi nasıl frenliyorum bilemezsiniz mafoldumben Nolur yardım edin canlarımm destek olalım birbirimize vereliniortak

Sağol canım
Adım begüm bu arada :)
Evet hadi bigayret hepimize hollywood diyeti olmasa bile bu kilolardan kurtlmamız lazım
bugünden itibaren bende dikkat etmeye başladım yeniden gribimde geçmeye başladım güya hedefim aralık başıydı şimdi en azından yılbaşına kadar 60 altına düşerim umarım

Memnun oldum begümcüm bende duygu :1hug: Yaaa kızlar kızın banaaa.2 ayın ilk kaçamağını yaptım bugün dayanamadım.Sabah diyet kahvaltımı yaptım kepek ekmeği,salatalık,domates,peynirle.Ama öğlen dışarı çıktığımızda McDonalds'dan ızgara tavuklu hamburger menüsünü yedim mafoldumben kendime çok kızıyorum 800 kalori indi mideye senağlama Ceza verdim kendime yarın sabaha kadar hiçbirşey yemicem ve akşam yürüyüşe gitcem klava: Yaa zaten 1 kilo almıştım bende salaklık şimdi kimbilir ne kadar daha yükselcek mafoldumben Yarın da meyve suyu gününe başlıyorum.Hafta sonlarını meyve suyu günü yapcam.Hafta içi de çok sıkı olmasa da abur cubur ve fasfood kaçamağı yapmadan yılbaşına kadar diyetimi sürdürcem inş :Saruboceq: ılk hedefim 1 ayda 65'e inmek.Ondan sonra da 55 :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…