Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Bi de birşey sorcam kızlar.Elma diyeti diye birşey varmış.İşe yarıyor mu sizce??? Deneyeniniz var mı??? Diyetleri karıştırsam olmaz mı ki...Hafta içi elma diyeti,hafta sonu da hollywood diyetinin ilk 2 günü,yani hafta sonları meyve suyu günü yapıp hafta içi elma diyeti nasıl olur kızlar fikriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bi de birşey sorcam kızlar.Elma diyeti diye birşey varmış.İşe yarıyor mu sizce??? Deneyeniniz var mı??? Diyetleri karıştırsam olmaz mı ki...Hafta içi elma diyeti,hafta sonu da hollywood diyetinin ilk 2 günü,yani hafta sonları meyve suyu günü yapıp hafta içi elma diyeti nasıl olur kızlar fikriniz nedir?

Slm canim, elma diyetine bende baktim okudum felan ama acikcasi cesaret edemedim cunku otur kalk elma yiyorsun o kadar elma duskunu olmadigim icin yapamam diye dusundum. hatta elma sirkesi ile olan diyeti yapayim dedim ama iki gun filan ictim iiihh olmadi icemedim. Simdi niyetim ara verdigim bizim diyete donmek ama farkettiginiz gibi kac gundur basliycam diye yaziyorum, onuda kitleyemiyorum kendimi.

Ama tatlim, burdaki yazismalar insana cok destek veriyor. onda kesin seninle ayni fikirdeyim. Burda havalar cok sogudu ve buyuzden diyet yapmakta zorlasiyor. insan bi kat daha fazla usuyor.

Canim sen daha oncede diyet yaptin sanairim bayagi kilo vermissin, benimde kasimin 15ine kadar 10 kilo vermem lazim ama nasi yapicam bilmiyorum.

Diyetleri karistirma bence zaten ikiside dusuk kalorili diyetlerden bide kendine fucuduna hasar vermeyesin sekerim....

canım sağol desteğin için
dilerim her konuda istediğin olur
ben de cmt fitness a başlayacağım
cmt pz 2 gün
dietime de dikkat edeceğim
bugünlerde çok boşladım
ama ben ekmek param için
birsürü hastanın derdini çekerken
insanlar nasıl böyle haksız kazanç sağlıyorlar
kabullenemiyorum

Canim benim seninde um istediklerin olsun , hafta sonu finess olayi cok basarili, cok guzel fucudunu zindelestiriyor,
. ama ben daha oncede dedigim gibi kilom dusmuyor insallah sen kilo kaybedersin. optum seker opuyorumnanaktan

Slm canim, elma diyetine bende baktim okudum felan ama acikcasi cesaret edemedim cunku otur kalk elma yiyorsun o kadar elma duskunu olmadigim icin yapamam diye dusundum. hatta elma sirkesi ile olan diyeti yapayim dedim ama iki gun filan ictim iiihh olmadi icemedim. Simdi niyetim ara verdigim bizim diyete donmek ama farkettiginiz gibi kac gundur basliycam diye yaziyorum, onuda kitleyemiyorum kendimi.

Ama tatlim, burdaki yazismalar insana cok destek veriyor. onda kesin seninle ayni fikirdeyim. Burda havalar cok sogudu ve buyuzden diyet yapmakta zorlasiyor. insan bi kat daha fazla usuyor.

Canim sen daha oncede diyet yaptin sanairim bayagi kilo vermissin, benimde kasimin 15ine kadar 10 kilo vermem lazim ama nasi yapicam bilmiyorum.

Evet canım ben daha öncede yaptım 2 ayda bu kiloya geldim.Ama benim yaptığım özel bir diyet değildi sadece homidi gırtlak yemeyi kesince ve her yemekten azcık yiyerek bu kiloya düştüm :lepi: Ama takıldım bu kiloda,düşmüyor 70'in altına canım ya :çok üzgünüm: Çok haklısın valla havalarda soğudu insan aç kalınca daha çok üşüyor.Enerjim olmuyor bütün gün yatmak istiyorum.Ve kuzucum inanır mısın bende aynı senin gibi hissediyorum.Hislerimiz aynı,içimden hiç diyete falan başlamak gelmiyor bu sıralar :1no2: havalardan mıdır nedir bir karamsarlıktır bir boşvermişliktir gidiyor valla tık yok mirmirmirmir Ne yapacağız biz bu kilolarla bu ruh haliyle bilmiyorum yani...Benim de o tarihe kadar kilo vermem lazım canım hadi 10 kilo olmasa bile 5 kilo vermeye de razıyım kasımın 15'ine kadar :Saruboceq:

Diyetleri karistirma bence zaten ikiside dusuk kalorili diyetlerden bide kendine fucuduna hasar vermeyesin sekerim....

tamam canım benimmm ilgin ve alakan için sağol a.s. valla yapcaz artık birşeyler.hollywood diyetine başlamaya da cesaretim yok hiç bu aralar kafamçokkarıştı açlık zor yav cokacimcoook delikafadulden

GÜnaydın herkese,

bugÜn sabah ıtıbarı ıle hollywood dıyetıne baŞlamıŞ bulunuyorum.
Bu kez kesın kararlıyım, 75 kıloyum ve 65 kıloya ınmek ıstıyorum.
Nekadar sÜrerse sÜrsÜn 65 kılo oluncaya kadar hollywood dıyetındeyım.

Benı yanlız bırakmayın lÜtfen.

Slm Neslihan hosgeldin. a.s. ve herkese tekrardan selamlar, valla ne oldu bilmiyorum bi firsat bulup yazamiyorum. bu hafta bende bugun birinci gun olmak itibariyle hollywood olayina tekrar basladim. bir haftalik yapmayi dusunuyorum. gelicek hafta tekrar spora donersem bu diyetle spor yapmak zor oluyor. Bakalim 3 haftalik bir aradan sonra tekrar kilo kaybi oluvak mi yada olucaksa ne kadar olucak.....

KIzlar nedesiniz? buket shaddy bakinoglu huhhuhuh zeyno felan bayagidir yok zaten

ozlemisim buralari...:1hug:

Merhaba kızlar
burdayım katılım bayağ düşmüş görmeyelii.
rejim filan hak getire valla ama bugün yeniden başladım hollywood dıyetıne..
neden bu kadar ıradesızım ya :KK43:
bı hamburger bı cıkolataya soz gecıremıyorum uffffffff

Merhaba hedefim63, bakinoğlu,

Ben de kendimi bu diyette yanlız kaldığımı hissetmiştim, sizin burda olmanız çok iyi oldu.
Şuan işyerindeyim ve başağrısından ölmek üzereyim.
Öğleni ettik, akşamı da ederiz inşallah.

GÜnaydıııııııııııııııııııın kızlar,

dÜn sıtede sorun vardı galıba hıÇ gıremedım,
dıyetımın bugÜn 3. GÜnÜ ve kesıntısız devam edıyorum.

Sız ne durumdasınız, bırbırımıze destek olalım.

Slm kizlar, evet neslihancim haklisin bugun ilk defa girebiliyorum siteye bend anlamadim. sabah denedim olmadi benim broadband de bi sorun var diye dusundum. simdide cok agir gelisti neler oldu acaba????
neyse benim 3.gunum bugun sabah kahvaltimi sadece iki dilim peynir ve domatesle yaptim. cunku dun sadece meyve suyu iciyordum yani oyle olmasi lazimdi aksam ustune kadar bi sekilde gitti ama sonra yarim dilim ( yarimdan biraz fazla olabilir:KK43:( ) borek sonra da bir dilim sade pizza nasil olduysa ellerimin arsinda kayboldu. o yuzden bu sabah hafif kahvalti daha iyi olur diye dusundum. oglende salatami yedim ustune bi teneke tuna actim yagsiz tabiki, salatanin kalorisi 110 du. tunada 113 gubu birsey toplam 223 almis oldum. iste boyle bunlara ragmen kilo kaybedersem dha ne isterim ki dimi ama :KK66:)

Merhaba kızlar
burdayım katılım bayağ düşmüş görmeyelii.
rejim filan hak getire valla ama bugün yeniden başladım hollywood dıyetıne..
neden bu kadar ıradesızım ya :KK43:
bı hamburger bı cıkolataya soz gecıremıyorum uffffffff

Canimsin yaaa cukuya bende dur diyemiyorum ama %70 kakolu olan dark cukulari tercih ediyorum.

hadi gayret arkadasim cok zor gidiyo ama sonuclari gordukce insani acayip guclendiriyo....

pazartesı bende aranızdayım kızlar su an bılgılerın cıktılarını alıyorum toplayıp pazartesı gorusmek uzere :KK66:

yolunda canım ya
bugün öğleden sonra izinliydik eşim eve pizza söylemiş ve ben yedim
haftasonları fitness yapıyorum
ama ben de çikolataya dayanamıyorum herkese başarılar

:roflol::roflol: Slm canim, niye guluyorum biliyor musun, benzer pizza olayi benimde basima geldi. ohhh hersey yolunda 4. gunu kazasiz belasiz atlaticam derken arkadaslarla pizza restourant a gidildi guya diyet pizza diye birsey varmis ben onu yedim ama yani iste guluyorum aglanicak halime valla.....

ama simdi kararliyim aksam yemegi yemiycem, meyve caylariyla aksami kapatmayi dusunuyorum. fitness bu hafta cok yogun oldugum icin gidemedim artik pazartesi ye kaldi.

GÜnaydın herkese,

herkes dıyetı bozmuŞ galıba bende dahıl
4. GÜnÜmde ÖĞleden sonra ne yazıkkı tatıl olduĞu ıÇın dıŞarıya Çıktık
ve ben ÖĞleden sonra 1 sosıslı sandvıÇ ve cola'yı gÖtÜrerek dıyetı bozdum.
Pazartesı tekrar baŞlıyorum fakat pazartesıye kadar da kaÇırmadan devam edeceĞım.

ıŞyerınde daha dÜzenlı yapabılıyorum, hep bırlıkte lÜtfen, destek olalım bırbırımıze.

slm sekerler....
Valla neslihancim, 4.gun bozma gunu gibi oldu. Bu gun cok sukur yolunda gidiyor hersey. Ama feci de karnim acikiyor belirtmeden de geccemiycem.
Yaa nasi gidicek bu kilolarrrrrr?????

X