Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Merhaba arkadaşlar bu konu başlığı altındaki yazıları 2 gündür okuyorum.Hollywood diyetini 2 sene önce uygulamayı denemiştim ama 1 haftayı zor tamamlayıp bırakmıştım.Ama son 1 yılda çok kilo aldım.Tabi bunda Öss'ye hazırlanmamın payıda oldukça büyüktü :) Öss sonrası yazın çok bunalıma girmiştim.3 ay evden dışarıya hiç adımımı atmadım.Görüşmeyi isteyen tüm arkadaşlarımı reddediyorum.Çünkü kendimi berbat hissediyordum :KK43: 55 kilodan 82.1 kiloya fırlamak da kolay değil tabi tüm ruhsal surumumu etkiledi.Ama 2 ay öncesi canıma artık tak etti.Abur cuburu keserek 2 ayda (ağustos-eylül) 82.1den 74'e indim.Ve bu sitede okuduklarımdan sonra içimde büyük bir umut ışığı doğdu :) Sizin birbirinize destek olmanız çok hoşuma gitti ve bende bugün siteye üye olma kararı aldım ve oldum.Umarım beni de aranıza kabul eder ve bu zorlu yolculukta birbirimize destek vererek amacımıza ulaşmamız için el ele veririz :) Bu arada Hollywood Diyeti'ne de cumartesi günü başladım bugün 4.günüm ve 72.5 kiloyum :) Hepinizi kocaman öpüyorum cevaplarınızı bekliyorum a.s.

süper canım bak 4 günde bir yol katetmişssin bile...
Bende rejime burdaki yazıları okuyarak başladım çok yeni daha 8 gün oldu ve 3 kilo gitti bile..
yediklerine dikkat ederek ve biraz sporla üstesinden gelirsin..
Hepimizin derdi aynı arkandayızz :)

Sağol canım arkamda olduğunuzu bilmek güzel :1hug: Umarım biran önce veririz benim yaşlaşık 10 kilo gitti ve inş Hollywood Diyetiyle de bi 10 kilo daha gitse iyi olur :jeyyar: 55 olmam lazım ama şimdilik 60 olsam da yeter.Acaba aralık ayına kadar 10 kilo verebilir miyim CADIARZU
Ve birşey daha sorcam canım o kilo çizelgesini nasıl yapıonuz ??? :uhm:

sırf bu konu için üye oldum, yarından itibaren ben de başlıyorum, gelişmeleri size yazarım, 1 ay boyunca takip etmek gerektiğini biliyorum. bu tatil ayları bana hiç yaramadı, 5 kilo aldım, şuan 66ym , hedefim tabiiki de 50 :) hepimize kolay gelsin

alkisalkisalkis tebrik ediyorum arkadasim, haydi tam gaz onumuzdeki haftalardada ayni azmi bekliyorum. heyyo heyyo

canım ben 58 oldum
iş çok stressli bu aralar
sorma plates geç saate alınmış
gidemiyorum çok üzüldüm
evde koşu bandı ve cmt pz
fitness
sana da kolay gelsin
o sirkeyi içemem ben tadı çok kötü ama

Arkadaşlarrrr ben diyetin 5.günündeyim yalnız bugünden itibaren öğle menüsünü değiştirdim.Bir sorun olur mu acaba :uhm: Salata yiyince çok aşırı şekilde midem bulanıyor.Birde geçen gece kalp çarpıntısından uyuyamadım.O yüzden bugünden itibaren öğle öğünlerinde salata yerine 1 adet yeşil elma yemeye başladım.Bunun dışında diyeti bozup kaçamak yaptığım söylenemez.Acaba kötü mü yaptım ?

salata yerine meyve yemende sorun olacağını sanmıyorum...
bende diyete biraz ara verdim grip oldum çünkü :KK43: sanırım diyetle beraber vücudum güçsüz düştü
ayrıca aralık ayına kadar 10 kg tabıkı verebılırsın ama bıraz hızlı olmaz mı snde benım gıbı pestil olma soonra :bbo:
buket bende hafta içi evde eliptik bisiklet hafta sonuda ağırlık çalışıyorum herkez yavas yavas ıstedıgı kıloya gelıyo ne mutlu bizeeeee

Slm kizlar yeni katilan arkadaslar sizde hosgeldiniz. Valla hepinizn azmini tebrik ediyorum. cok guzel bi diyet zor iki gunu atlatinca gerisi geliyor zaten... motivasyonu birakmak yok hep destek tam destek devam kizlar ....opuyorumnanaktan

salata yerine meyve yemende sorun olacağını sanmıyorum...
bende diyete biraz ara verdim grip oldum çünkü :KK43: sanırım diyetle beraber vücudum güçsüz düştü
ayrıca aralık ayına kadar 10 kg tabıkı verebılırsın ama bıraz hızlı olmaz mı snde benım gıbı pestil olma soonra :bbo:
buket bende hafta içi evde eliptik bisiklet hafta sonuda ağırlık çalışıyorum herkez yavas yavas ıstedıgı kıloya gelıyo ne mutlu bizeeeee

Ayy geçmiş olsun canım dikkat et kendine hava değişimi yüzünden bu aralar herkes öyle valla.Eee doğal olarak da bu diyetle vücut direncimiz baya düşüyor.Elma konusunda cevap verip yardımcı olduğun için sağol canım :1hug: aralığa kadar 10 kilo hızlı mı ki :çok üzgünüm:

Slm kizlar yeni katilan arkadaslar sizde hosgeldiniz. Valla hepinizn azmini tebrik ediyorum. cok guzel bi diyet zor iki gunu atlatinca gerisi geliyor zaten... motivasyonu birakmak yok hep destek tam destek devam kizlar ....opuyorumnanaktan

Hoşbulduk canımmm a.s. Evet birbirimize destek ola ola ilerlicez bu yolda :enbuyukkk: yalnız nedense bana 2 gün meyve suyu günleri çok kolay geliyor diğer günler hiç geçmiyor :çok üzgünüm: Ve yarın diyetimin 6.günü :lepi: meyve suyu gününe az kaldı yihuu çok sevinçliyim :içelim:

Ayy geçmiş olsun canım dikkat et kendine hava değişimi yüzünden bu aralar herkes öyle valla.Eee doğal olarak da bu diyetle vücut direncimiz baya düşüyor.Elma konusunda cevap verip yardımcı olduğun için sağol canım :1hug: aralığa kadar 10 kilo hızlı mı ki :çok üzgünüm:

yok canim olurmu.
2 ayda 10 kilo vermek bence gayet normal.
bende araliga kadar hedefime ulasmak istiyorum.

hollywood diyetini ben denedim ama herseferinde ilk günden biraktim.
yapan herkesi tebrik ediyorum.

ama bu gibi crash diyetlerden sonra 2-3 gün normal yiyin.
vücut az yemeye alisinca daha az yakiyor.

ayyy aSkiTo kilo çizelgen ne kdr güzel görünüyo öyleeee :teytey: neler yaptın ve ne kadar sürede verdin seenn , ay çok canım çektiii ben de istiyorummmm :asigim:
bugün benm birinci günümdü, güzel gitti sadece sabah poğaça yedm yaa :eek: ama sabah olduğu için gn içinde nasılsa yakmışımdır diyerekten sorun etmedim pek , yarın da bi geçsin de sonrası kolay olcakmış gibi geliyo, bi de bu meyve suyu içilen günler dışındaki 5 günde uzay yürüyüşü spor aletiyle 45 dk çalşmayı dşünüyorum umarım herşey çok güzel olurrr, hepimiz içiiinnnn :1hug:

yok canim olurmu.
2 ayda 10 kilo vermek bence gayet normal.
bende araliga kadar hedefime ulasmak istiyorum.

hollywood diyetini ben denedim ama herseferinde ilk günden biraktim.
yapan herkesi tebrik ediyorum.

ama bu gibi crash diyetlerden sonra 2-3 gün normal yiyin.
vücut az yemeye alisinca daha az yakiyor.

Cevap verdiğin için sağol canım benimm Şeniz Sen gayet iyi vermişsin ya :1shok: Bu diyeti yapmadıysan nasıl verdin acaba çok merak ettim ama tebrik ediyorum valla seni büyük başarı alkisalkisalkis Şey bir de bu diyeti bırakınca normal sağlıklı beslenmemize dönünce (yani abartmadan normal yemeklerden 2-3 kaşık falan yencek şekilde) ve abur cubur tüketmemek kaidesiyle beslenirsek günlük kalori alımı bir miktar da olsa artcağından kilo alır mıyız tekrar? Birde benim büyük bir sorunum var kızlar ben hiç su içemiyorum zorlarsam anca günde 2 bardak o kadar :KK43: fazlası olmuyor midem kalkıyor neden ki :KK43: belki ondan da kilo veremiyorum senağlama yardım edin lütfen desteğinize,bilgilerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var :KK43:

Su konusu önemli canım kendini zorlamaya çalış biraz benımde onumde lt lık sıse var hergun 3 tane ıcıyorum ama sadece işte elimin altındayken içebiliyorum evde dışarıda hiç içesim gelmiyoorr...2 ayda kiloda aslında biraz kilona göre değişiyo diyebilirz 90 kilo biri ile 60 kilo birinin kilo verme hızı bir olmuyor..bızde iş yerinde iki arkadaş başladık ben ilk hafta 3 kilo verdim diğeri 1 kilo verdi...sonuçta 10 kg değil 8 kg bile versen büyük değişim...o yüzden hiç canını sıkma 2 ay olmasın 2.5 ay olsun ama herkez mutlu olacağıı kiloya düşsün..

kadinlarkulubu.com
/diyet-gruplari/
-kilo-cizelgesi-nasil-yapilir-
ayrıca burda kilo çizelgesi nasıl yapılır bulabilirsiniz

ya canlarim ben iki haftadir normal yemege donmustum ama simdi tekrar baslasam hollywood diyetine bi dort kilo daha verebilirmiyim acaba?

aslında daha ıyı bıle olabılır vucut okadar zekı bır mekanızmakı hemen dıyette oldugunu anlıyor kandırmaca yapmıs olabılırsın :roflol:

ya canlarim ben iki haftadir normal yemege donmustum ama simdi tekrar baslasam hollywood diyetine bi dort kilo daha verebilirmiyim acaba?

inşallah verirsin
diğer arkadaş doğru söylemiş
vücudu şaşırtıp kıtlık psikolojisinden çıkarabilirsin
öptüm

ya ben de 2. günümdeyim ama başım çok ağrıdı walla burada yazılanları gördükten sonra kilo werme azmi gelmemesi elde değil ya inşallah weririm çok istiyorum... 2 yıl öce 12 kg werdim 1,5yıl kilomu korudum sonra mal gibi werdiğim kg lerin hepsini geri aldım. kıyafetlerimin hiç biri olmuyor yenisini özellikle almıyorum ki bu kg me alışmayalım. ahhh ahhhhh bu diyet inşallah yarar

ya 2. günüm bitmek üzere ama bir paket light bisküv yedim 126 kaloriydi inşallah 1 sey yapmaz

X