Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

bnde burdan görerek basladı diyete fakat 2.günün aksamı bi dilim etimek yedim şimdi boşunamı gitti diyet:sm_confused:

Slm canim, yok bosa gitmis sayilmaz bence zaten zor dayaniyo insan. arada emin ol hepimizin kucukte olsa kacaklar oluyor :icecream::icecream::icecream:

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis heyt be iste budur tebrikler canim, tam gaz devam harikasin ..... :lepi:

evet canım aynen benim gibi metobolzması gayet yavaş çalışan birinin bu kdar kısa sürede 3 kilo vermesi mucize ben verdiysem herkes verir hiç bırakmayalımmm tam gaz devammm :sm_cool:

ama ben iki kasik makarna yedim hemde kiymali ay dayanamiyom ufufuuuufffffflmaz:

ne kadar beynimi durdursamda su anda baliktan sonra acayip tatli istiyo canim a....

Buketcim senin su cay ise yararmi acaba seker istegimi kesmek icin..... yada neyapayim tum onerilere acigim tatli istiyom ben

ay kiyamam ya sende acsin dimi simdilik meyve cayi ile durdurdum gibi ama durmazsam kelogs ikinci adresim olucak tesekkur canim opuyorumnanaktan

bide gelicek hafta regl olucam bu yzden bir kuyu gibi su toplamaya basladim bile bakalim neler olucakkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar hıc spor yapmayan bırı olarak ben bu hafta paso spor yaptım. belden ve gögüsten 2 cm ıncelmişim.her ögunden sonra sarımsak yutuyorum metebolızma mukemmel çalışıyor ınanın. ve bır karısım uyguluyorum dıyrdum artık onunda ışe yaradıgını düşünüyorum ve onu yazmaya karar verdım. maydanoz saplarını 1 litre suyun içinde 10 dakıka kaynatıyorum. kaynatırken içine 1 tatlı kasıgı kekık ve 1 tatlı kasıgı nane ılave edıyorum. içine de 1 lımon sıkıyorum. tadı gercekten harıka oluyor. bunu gun ıcınde ıcıyorum.

ha bu arada arkadaslar 75.2ydım en son şimdi ise 73.2yım. ama ınceldım gercekten özellıkle sıkan pantalonumdan anlıyorum bunu.

inş.cok saol.evt bn 1 aydır diyet yapıoyordum zaten iice sabrım tasmaya basladı hakim olamıyorum kendime 5 kilo verdim hala gitmeyen bi beş kilom var öss ye hazırlanıyorum bu yüzden geceleri geç yatıorum haliyle acıkıyorum ve tatlı bişeyler çekio canım sürekli önerileriniz varsa hafif biseyler tok tutcak falan beklıorum

real99 arkadasım en guzelı maydanoz bence. bıde galeta felan yıyebılırsın arkadasım tok tutar en azından

acıktıgın zamnalarda yagsız yogurdun ıcınde bır dılım kızarmış kepek ekmegını ufalayıp yıyebılırsın ben genelde mıdem kazınınca öyle yapıyorum.

tmm tesekkür ederim senın verdiğin maydonoz suyu kakarışım var ya onu da deniyimmi?ne işe yarıo

canım ben herkese bunu öneriyorum ama cidden bu çok işe yarıyo ve kalorisi yok yani %1 yağ.light süt ve bi kase kelogs eminimki tatlı ihtiyacını fazlasıyla görüp çok tok tutucaktır..

Slm arkadasim, vaybe 8 kilo ilk haftalrda hic vermedigin oluyormuydu peki merak ettim.

ben bu diyetle tanismadan önce zaten diyet dönemimdeydim canim ve kendi listemle yapdigim diyette duraklama zamanimdaydim oyüzden farkli bisey deniyim dedim ve bu diyeti buldum ilk uyguladigimda 2.5 kilo verdim ve hic zorlanmadim ve anladigim kadariyla kiloyu verdiren aslinda ilk iki gün meyve suyu günleri cünkü ben iki günde 3 bucuk kilo verdim(sadece ilk uyguladigimda verdim daha sonraki haftalar 1bucuk2 kilo gitti ) ve diyet sonunda tarti 2.5 kiloyu gösterdi yani 2gün 3.bucuk kilo sonrada bir hafta düzenli yedigim icin bir kilo koymus üstüne ve verdigim kilo 2.bucuk oldu sonraki hafta yine ilk iki günü meyve suyu icdim ayni o sekilde sonra kendim diyet planimi uyguladim sonra tekrar bu diyeti uyguladim ve bu sürec 1 bucuk 2 ay sürdü ve her uyguladigimda en az 1 . 1bucuk kesin verdim ve tartidan cok görüntüdede belli oldu ve ben bu diyeti ev doktoruma sorarak yapmisdim cidden cok kilo vermek isteyen herkeze öneriyorum cünkü sac dökümlesi tirnaklarda gücsüzlük yüzünüzün cökmesi gibi sorunlar olmuyo sadece ilk iki gün zor onuda yeterli vitaminlari alirsaniz basarirsiniz zemuszemusumarim yardimci olabilmisimdir canim

evet canim, vucuttaki goruntu kiloyla sanki dogru orantili gitmiyor. goruntude daha cok vermissin gibi gorunuyo ama terazi onu soylemiyor belkide diyorum yapilan sporla bir tonlasmada oluyor buyuzden olabilir....

zaten ben aha ikinci haftayi bugun bitirdim yarin meyve suyuna donucem, uzun vadede dusunmek lazim ben hemen sonuc gormek istiyorum ya hemen birazdaha insin istiyorum biraz sabirsisizm sanirim....

Canim sen hala diyete devam ediyormusun?

canim seni cok iyi anliyorum bende cok sabirsizdim ya ilk dönemlerde. ben yaklasik 6 aydir diyet yapiyorum daha dogrusu saglikli besleniyorum toplam 27 kilo verdim 97 le basladim simdi 71 kiloyum ins 10 kilo daha verip sonlandirmayi düsünüyorum :kedi: yanliz bu 6ayin bana kattigi cok fazla sey var 27 kilo bedende acayip belli oluyo 46 bedenden 40 bedene düsmek inanilmaz morel veriyo ve insan vaybe degmis ac kalmama diyo :)a.ssabir et sabirli olursan yapmaman icin hic bi neden olmaz ve ayda 4-5 kiloyla yetinmesini bil daha fazlasi mutlu eder tabikide ama ayda 4 kiloda hic fena diyil ben simdi kilo vermem durdugu icin elma diyetine basladim yapan arkadaslar bir haftada 3ila 5 kiloaya kadar vermisler deniycem ise yararsa bende paylasirim canim:sm_cool: sanada sabir diliyorum ve bir an önce istedigin kiloya ulasmani diliyorumzemuszemus

Canim, oncelikle yazdiklarini iki uc kere okudum sana cok tesekkur ederim. Hepsini insan teorik olarak biliyor ama tecrube yasamis bir agizdan dinlemek acikcasi cok daha olumlu etkiliyor.

cok kilo vermisin insallah bu yeni elma diyetindede basrili olursun. Bende kk de gezerken rastladim okudum acayip kilo verenler var ama tek elma yiyerek beceremem ben :bbo:
Yani simdi oyle geliyo sen bi dene bakalim arkadasim senin 6 aylik bir tecrube var arada zaten durmayi hizlandiracak sok diyetler lazim diyor dr'lr tabi kisa sureli...opuyorum seni ama arada bizim bolumede ugra ozletme kendini a.s.

Kizlar guya tartilmiycaktim ama bu sabah dayana madim ve sonuc eh iste cunku 80 kilo olabilmisim sonunda. neyse bugun 3. haftam ve meyvesuyu na basladim. Bakalim nasil gidick

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…