Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

kilondaki değişikliği hemen göremezsin
bekle bir hf daha

Slm buketcim, bu soyledigine cok sevindim, cunku nerdeyse 2. haftami bitiricem ama bi degisijklik yok verdigimden bir gram inmedim. Sanirim kitlenme durumundayim ama olsun devam edicem durcak durcak nereye kadar dimi????

kızlar metabolızmanızbenım gıbı yavassa sarımsak yutmaya bakın bence. bende guzel etkı yaptı.

cok sevindim yagmurcum ya sarimsak yaradi demek ben bir iki aksam yuttum ama baktim sabah hos olmayan koku yaratiyo biraktim. bi dwe su cayi deneyim bakayim....

Bakalim kac kilo verdin bende cok merak ediyorum....hihoyyyt

selam canım: )
15.ve benimde metobolizmam çok yavaş inşallah işe yarar bu diyet..:Saruboceq:

Benimde ayni miktar asgi yukari tatlim, yol uzun ve bazen cok uzun geciyor zaman birbirimizi birakmak yok motivasyon olmazsa bu isi basaramayiz yoksa kanimca
benim bu ikinci haftam ve sonuna yaklasiyorum kilo verdigim ilk hafta gibi gitmedi aynen duruyo....
Ve simdi buraya geldim yazilari okudum buketcigimi yagmurcugumu seni okudum bak gene bi eneji geldi

bu yolda yalniz olmadigimi bilmek bana guc veriyo ,, hepinize cok tesekkura.s.a.s.a.s.

Benimde ayni miktar asgi yukari tatlim, yol uzun ve bazen cok uzun geciyor zaman birbirimizi birakmak yok motivasyon olmazsa bu isi basaramayiz yoksa kanimca
benim bu ikinci haftam ve sonuna yaklasiyorum kilo verdigim ilk hafta gibi gitmedi aynen duruyo....
Ve simdi buraya geldim yazilari okudum buketcigimi yagmurcugumu seni okudum bak gene bi eneji geldi

bu yolda yalniz olmadigimi bilmek bana guc veriyo ,, hepinize cok tesekkura.s.a.s.a.s.

ah canım benim hep beeraber birbirimize motivasyon verelim cidden çok işe yarıyo..benim ilk haftam yarın dolmak üzere sadece bugün çok tatlı istedicanım baylcaktım kelogs yedim bi kase gerçi oda %1 yağ ama pişman olmadım diil :) bu arada ne kdr verdin cnm sen? we günde ne kdr spor yapıosn

Kızlar kusara bakmayın ara ara gırebılıyorum ufak bozmalarlada olsa ıyı gıdıyor 88 kıloyum Şuan umarım bÖyle devam eder

Yanı 2 haftada 3 kılo yavaŞ ama ıyı bence boyle devam etse hıÇ spor yok aÇıkÇası kılo vermem durunca spor yapıp metabolızmamı ŞaŞırtıp lılo vermeye calıŞaĞım ondan Şımdılık spor yapmıyorum

merhaba kizlar bu sabah spora gittim ve yaklasik 300 350 kal yaktim diyebilirim. cunku biraz agirlikta calistim. yarin ikinci haftanin son gunu bakalim belki tartilirim.... cok umitli degilim ama olsun az da olsa yavas yavas vericez....
gelince salatami yedim, su anda acim ama ustesinden gelinmiycek gibi degil...

buketcim biraz once cayi kaynattim harika bir kokusu var. simdi dinleniyo cubuk tarcin toz gibi kuvvetli kokmuyor sanki bana mi oyle geldi sence....

Yanİ 2 haftada 3 kİlo yavaŞ ama ıyı bence boyle devam etse hİÇ spor yok aÇıkÇası kİlo vermem durunca spor yapıp metabolİzmamı ŞaŞırtıp lİlo vermeye calıŞaĞım ondan Şİmdİlİk spor yapmıyorum

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis 3 kilo iyidir iyi.... ikinci hafta bende vermedim yavasliyo metabolizma

ah canım benim hep beeraber birbirimize motivasyon verelim cidden çok işe yarıyo..benim ilk haftam yarın dolmak üzere sadece bugün çok tatlı istedicanım baylcaktım kelogs yedim bi kase gerçi oda %1 yağ ama pişman olmadım diil :) bu arada ne kdr verdin cnm sen? we günde ne kdr spor yapıosn

Canim ben ilk hafta 2,5 kilo vermistim. ikinci hafta benimde yarin bitiyo pek vermis gibi gorunmuyorum yarin gorucez.

tatli istegi ilk hafta cok sorun olmadi aama bu hafta stoklari iyice tukettim sanirim bayagi bi tatli krizleri olduvalla meyve cayi elma filan atlatmaya calisiyorum arkadasim....

spor gecen hafta sadece birkere gidebildim, bu hafta bugun gittim ve yaklasik 30 saat kosu yapiyorum ve 20 dk da agirlik calisip yer egzersizi yapamaya calisiyorum.

Sen hic spor yapiyormsun canim?

arkadaslar ben bu diyeti iki ay boyunca 3 haftalik yapdim yani bir hafta yapdim bir hafta listeyi kafama göre degisdirdim ama iki gün meyve suyu günümü hep yapdim ve toplam 8 kilo civarinda verdim tatli canim cok istediginde özelikle regl dönemlerimde ben elmayi haslayip üzerine bi tutam hindistan cevizi ve tarcin serperek lezzetli hemde düsük kalorili tatli hazirladim tavsiye ederim hem tatli ihtiyaciniz gitmis oluyo hemde listenin pek disina cikmamis oluyosunuz kaydirigubbakcemile5

Canim ben ilk hafta 2,5 kilo vermistim. ikinci hafta benimde yarin bitiyo pek vermis gibi gorunmuyorum yarin gorucez.

tatli istegi ilk hafta cok sorun olmadi aama bu hafta stoklari iyice tukettim sanirim bayagi bi tatli krizleri olduvalla meyve cayi elma filan atlatmaya calisiyorum arkadasim....

spor gecen hafta sadece birkere gidebildim, bu hafta bugun gittim ve yaklasik 30 saat kosu yapiyorum ve 20 dk da agirlik calisip yer egzersizi yapamaya calisiyorum.

Sen hic spor yapiyormsun canim?

2.haftada yavaşlaması normal bence böyle yavaşlayıp hızlanmalar olur :) inşallah vermişsindir canım.ah o tatlı istekleri hep başıma onlar sorun açıyo bigün çıldırıcam :) bende yapıyorum canım sporsuz olmaz zaten..30 dk yürüyorum,15 dk egzersiz yapıyorum.ilerleyen zamanlarda bnu 1 saate çıkarmayı düşünüyorum ama bende biraz baş ağrısı falan olduğu için 45 dakikadan fazlası birazcık zorluyo.benimde yarın ilk hafta bitiyo işte umarım bende 2 kilo falan vermişimdir..:Saruboceq:

insallah verimissindir arkadasim. bakalim ya yarin sabah yada carsamba sabahi tartilayim neler goruceem.... haftaya regl olucam simdiden basladi siskinlik bir iki gune kalmaz tatli krizleride takip edder:1no2::1no2:

neyse sporla bununda ustesinden geliriz dimi arkadasim:uhm:

arkadaslar ben bu diyeti iki ay boyunca 3 haftalik yapdim yani bir hafta yapdim bir hafta listeyi kafama göre degisdirdim ama iki gün meyve suyu günümü hep yapdim ve toplam 8 kilo civarinda verdim tatli canim cok istediginde özelikle regl dönemlerimde ben elmayi haslayip üzerine bi tutam hindistan cevizi ve tarcin serperek lezzetli hemde düsük kalorili tatli hazirladim tavsiye ederim hem tatli ihtiyaciniz gitmis oluyo hemde listenin pek disina cikmamis oluyosunuz kaydirigubbakcemile5

Slm arkadasim, vaybe 8 kilo ilk haftalrda hic vermedigin oluyormuydu peki merak ettim.

merhaba kizlar bu sabah spora gittim ve yaklasik 300 350 kal yaktim diyebilirim. cunku biraz agirlikta calistim. yarin ikinci haftanin son gunu bakalim belki tartilirim.... cok umitli degilim ama olsun az da olsa yavas yavas vericez....
gelince salatami yedim, su anda acim ama ustesinden gelinmiycek gibi degil...

buketcim biraz once cayi kaynattim harika bir kokusu var. simdi dinleniyo cubuk tarcin toz gibi kuvvetli kokmuyor sanki bana mi oyle geldi sence....

yok çok kuvvetli kokmuyor
ama karabiber ve tarçın harika bir koku yaratıyor
mutfak bile çok güzel koktu
ben bittikçe yapıp içiyorum
içinde şeker yok mayhoş bir elma tadı
sıvı almak için bile içilir canım:içelim:

insallah verimissindir arkadasim. bakalim ya yarin sabah yada carsamba sabahi tartilayim neler goruceem.... haftaya regl olucam simdiden basladi siskinlik bir iki gune kalmaz tatli krizleride takip edder:1no2::1no2:

inşallah vermişsindir
ben daha önce 66 kilodan 54 e düştüm 3 ayda
ama bu tatilde :kızgın:dikkat etmedim
2 kongre vardı güneyde eeee açık büfe
bir de normal tatil yaptık
2 ayda 60 oldum ama azimliyim

tabi canım istedikten sonra herşey olur başarıcaz a.s

Biraz onceki siskinlik biraz daha normale dondu kabak mi gaz yapti ki. bu aksam kabagi izgarada pisirdim ve ustune yagsiz yogurt doktum sarimsakli biliyorum biraz listenin disinda ama kabak ta oyle yavan yavan yenmiyo ki

bnde burdan görerek basladı diyete fakat 2.günün aksamı bi dilim etimek yedim şimdi boşunamı gitti diyet:sm_confused:

bikerede ben brokolinin üstüne 1 kaşık yoğurt koymuştum brokolide hiç öyle yenmiyo :S ama ikinci hafta şimdi işte bu hafta hiç öyle şeyler yapmayı düşnmüyorum ne yazıyosa o hhehehe

X