Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Merhaba ;
Bugün hem sitenize yeni üye oldum hemde bu diyette ilk günüm
ben bir çok gez rejime başlayıp bırakmış biri olarak burda nasıl yardımlaştığınzı görmek bana yardımcı olacak sanırım bende sizden destek bekliyorum ..
Umarım hepimiz istediğimiz kiloya ulaşırız

Arkadaşlar ben metabolizma hızlandırıcı bir çay yapıyorum
belki yararı olur çok da güzel kokuyor
4 tane yeşil elma
2 limon
2 çubuk karanfil,
tane karabiber
kaynatıp süzüyorum içiyorum
ama tarifi belki de bu siteden aldım öyleyse
özür dilerim
çünkü hatırlamıyorum
sevgiler

arkadaşlar 6dan sonra meyve yesek msela üzüm veya elma bişey olurmu şekere çok ihtiyaç duyuyorum yemedende olmuo meyveyle gideriorm bazen üzüm bzen elma :S

Canimsin cokoprens olayinda katkim olduysa cooook sevindim. ben yuzme icin bi arastirma yaptim 30 dk. serbet still ye\zersen en az 300 kalori .
iyi bir rakkam.

plates olayi cok super burda benim gittigim yerde pilates sinifi var aletli degil acaba ise yararmi....CADIARZU

senağlamasenağlamasenağlamaKizlarrrrrrrrrrrrrrrr ben dun aksam diyeti cooooooooookkkkkk bozdum moralim sifirin altinda agliycam valla

Buket yagmur kataro ben ne yapcam ,, bakin anlatayim...
gayet iyi niyetli sabah kahvaltimi yaptim. oglen de ok oda lisenin disina cikmadim....
Ama aksam olunca ve yemege davetli olunca tamamen koptu elimden geldigince az yemege calistim ama bozuldu ya aqaa cok agliyasim vr inanamazsiniz

Buketcim bucay ise yariyorsa soyle tatlim metobolizmayi hizlandircak hatta turboya gecircek birseyler lazim ahahahaaaaaaaaaaacok mutsuzum:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

hera92 bakinoglu hosgeldiniz kizlar,,,
hepimiz zayifliycaz diye ugrasiyoruz, ama gordugunuz gibi bugune dek samadan devam eden ben bir davette mahvoldum....

tabiki yilniycam ayni hizla devam hatta belki bugun sadece su ve meyve suyumu icsem dun aksami sifirlamak icin himmmm nedersiniz her fikre acigim....

Buketcim meyve olayinda ben cok aclik hissettigimde yesil elmayi tercih ediyorum. kucuk porsiyon yediginde cok sorun olcagini zannetmiyorum canim.......

pardon hera92 sen yazmissin meyve yemeyi karistirdim yazarken kusura bakma....
ben yedigimde dedigim gibi arkadasim yesil elma yiyorum oda bi tane.....

çok işe yarar ben de aletsiz yaptım
4-5 ay belediyenin salonunda
vücudunu çok güzel şekillendiriyor

Pilates siniflarinin saatlerine bakayim , uyucakmi bana....

Aslinda ben encok su cayi yapmak istiyorum akla cok yatkin geliyor. malzemelri yarin alirsam unutmadan bisey sorayim, suyu ne kadar koyuyorsun belli bi olcusu varmi??? kaynatma suren ne kadar? tesekkurler arkadasim....

pardon hera92 sen yazmissin meyve yemeyi karistirdim yazarken kusura bakma....
ben yedigimde dedigim gibi arkadasim yesil elma yiyorum oda bi tane.....

anladım canım çok teşekkür ederim bende yedim diye pişman oluyodum ama napym tatlısız olmuyo bi şekilde çkarmam gerekio :1no2:

Kizlar hepinize bi sorum var? Dun aksamki bozmayi saymazsak yani gecen hafta hic sasmadan ayni diyeti uyguladim ve soylenen kadar kilo vermedim. Acaba metobolizmam mi yavas yoksa bir yerde yanlis mi yapiyorum himmm?yasakkelime

göz kararı koydum
2 lt ye yakın çay çıktı
kaynnadığını görünce biraz kısıkta tutup kapattım
dilerim faydalı olur bu sabah tartıldım 60 kiloyum

Kizlar hepinize bi sorum var? Dun aksamki bozmayi saymazsak yani gecen hafta hic sasmadan ayni diyeti uyguladim ve soylenen kadar kilo vermedim. Acaba metobolizmam mi yavas yoksa bir yerde yanlis mi yapiyorum himmm?yasakkelime

kilondaki değişikliği hemen göremezsin
bekle bir hf daha

kızlar metabolızmanızbenım gıbı yavassa sarımsak yutmaya bakın bence. bende guzel etkı yaptı.

dıyetım guzel gıdıyo ama kaçamaklarla:) kılo verdımmı bılmıyorum bırazcık daha tartılmayı dusunmuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…