Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

kilit sende 80
ben de 60
sabır bu da geçecek

slm kizlar bu sabah kahvaltimi yaptim ve sanki cok yemiisim gibi bir sucluluk duygusu geliyo. midem mi kucukdu acep merak ediyorum ay ben cok mutlu olurum o zaman ....

arkadaslarım hepınıze ıyı bayramlar ınşallah sevdıklerınızle cok mutlu bır bayram gecırrısınız.

MERHABA HERKESE
60 SINIRINI AŞTIM
ARTIK 59 UM
1 KİLO İYİDİR HİÇ YOKTAN
İYİ BAYRAMLARa.s.

MERHABA HERKESE
60 SINIRINI AŞTIM
ARTIK 59 UM
1 KİLO İYİDİR HİÇ YOKTAN
İYİ BAYRAMLARa.s.

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

iste budur arkadasim en sonunda kirdin kilidi ve guzel bir bayram hediyesi oldu....
Darisi benim basima :Saruboceq::Saruboceq:

Iyi bayramlar tatlim sanada opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Slm herkese ve hayirli bayramlar olsun
Zor biliyorum bayramda nasil koruycaz bilmiyorum o guzel yemekler ve tatlilar karsisinda ama en azindan daynmaya calisicam kizlar gayret benneyaptımki

slm kizlar, ben tartilmiycam bu hafta dun diyet bozuldu tabiki yemekler ve tatlilar karsisinda ama bu sabah kaldigim yerden devam....

sizlerde durumlar nasil?

slm kizlar, ben tartilmiycam bu hafta dun diyet bozuldu tabiki yemekler ve tatlilar karsisinda ama bu sabah kaldigim yerden devam....

sizlerde durumlar nasil?

aynı şekilde canım tüm gün
durdum durdum
dün gece saatlerinde içimdeki çikolata canavarı
gelen bir paket madleni açtı
yaaaaa işte böyle
çikolatadan kaçış yok

aynı şekilde canım tüm gün
durdum durdum
dün gece saatlerinde içimdeki çikolata canavarı
gelen bir paket madleni açtı
yaaaaa işte böyle
çikolatadan kaçış yok

:çok üzgünüm::çok üzgünüm: aglamak istiyorum bugun gene iyi gidiyorum toparladim derken 3 biskuit ve bir pkt cips gordugun gibi arkadasim bu bir kac gun regl kazazedesi olucam galiba insallah boyle kalir....

:çok üzgünüm::çok üzgünüm: aglamak istiyorum bugun gene iyi gidiyorum toparladim derken 3 biskuit ve bir pkt cips gordugun gibi arkadasim bu bir kac gun regl kazazedesi olucam galiba insallah boyle kalir....

hiçççççç üzülme bayram bitsin toparlarız
canını sıkma şekerim ne yapalım
ben de yine yedim çikolataları
tartılamıyorum korkudan
yarın geçsin normale döneriz

ya bu diyet gerçekten işe yarıyor mu??snra almayalım werdiklerimizi......1 ayda 10 kilo wersem yeter bana

Slm happydeniz hosgeldin ,bence butun diyetlerde diyeti uygulayip sonra ayni sekilde yemeye devam edilirse yine ayni kiloya gelinir kanimca. Ama bizim burda yaptigimiz biraz sert bir diyetle mideyi kucultmeye calisiyoruz. bakalim ne kadar basarili oluruz bilmiyorum deniyoruz....

Ama bizimle devam etmek istersen hosgeldin sefageldin arkadasimyerimseniben

hiçççççç üzülme bayram bitsin toparlarız
canını sıkma şekerim ne yapalım
ben de yine yedim çikolataları
tartılamıyorum korkudan
yarın geçsin normale döneriz

Evet canim haklisin, sende uzme kendini tatllim. yarin benim icin detox gunum yani meyve suyu gunu.
bisey sormark istiyorum canim bu diyete ne kadar sure devam ediliyor bi bilgin varmi? iyi yapalim derken kotu yapmayalim vucutumuzu:uhm: hasarlamayalim yaniii.....

bu diyete devam etmiyorum ben
sadece yediklerime dikkat edip spor yapıyorum şu anda
ama kaçırdığım zamanlar detoks olarak meyvasuyu günlerini yapıyorum
bu diyet uzun dönemde çok sağlıklı değil
kanımca 3 haftadan uzun yapılmamalı
kilo vermenin esası
aldığın kaloriyi azalt
yaktığın kaloriyi arttır
sihirli bir formül veya diet yoktur
sadece kaloriyi azalt
sporla yaktığın kaloriyi arttır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…