Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

4. günde bittiiii hadi bakalımm bırakmıciim bırakmamalıyımmm kaydirigubbakcemile5

benimde 3. gün bitti kendimi süper hissediyorum mutluluk sacıyorum etrafıma hepinizi seviyorum arkadaşlar =)))

nihayetinde 2.günü sona erdirdim.. hafif bi baş ağrısı var o kadar. açlık hissetmedim. zaten normalde yemek yemeyi sevmeyen bi insanım.. sabah tartılıcam. yazarım gelişmeleri.

günaydin arkadaslar, evet begüm geldik 5.güne, dün ufak bi kacamak disinda hersey yolundaydi :) evet haklisin neziham bende kendimi cok mutlu hissediyorum vede enerjik. Dün omletle doyucagimi hic düsünmüyordum, ama doydum :1shok: o kadar lezzetli degildi, belki ondandir :roflol:

kıslar bu diyette bugun 17. günüm ve 8 kilo gitmis durumda :))))) cook mutluyum bakalım 1 ay tamamlandıktan sonra neler olcak cook mutluyum :)))) darısı sizin basınıza

tebriklerr jinmjj süpersinn alkisalkisalkis

ben kahve dışında gerşekten hiç kaçamak yapmıyorum ama dün dışarda olduğum için akşam 6 ya kadar bişey yiyemedim ( biraz düzen bozuldu dün ama bugün evdeyimmm. bide haftaya regl olucam ben yaa şimdi kilo vermem durursa çok fena çöküntü yaşayabilirimm naapsamki

begümcüm regl olucaksın die bırakma ewet basküle çıktığında kilo vermemiş olursun hatta fazla bile çıkabilirsin bunu bilmen gerek ama regl bittiğinde tartılırsan kilonun gittiğini görüceksin bende öle oldum =))))yeter ki sen bunun geçici bi dönem olduğunu ve vericeğine inan gerisi boş eğlen çoş hihoyyyt

evet bende yarin regl olucagim, siskinlik basladi bile simdiden. moralimizi bozmayalim, azimle devam kaydirigubbakcemile5

pekii şimdi pazartesi tekrar meyvasuyuna dönüyorum ya acaba ilk gün pirinç lapasımı yapsam ödem için nasıl olur acaba kızlarrr

enerji icecegi ictim, diyetime kötü etki yaparmi sizce?

yapmaz alcea merak etme :) ufak degisiklikler bu diyeti etkilemio kendi tecrubelerime dayanarak diorum bunu mesela ben once diyet planını yanlıs okumustum ve her gun 2 dilim ekmek yedim sabah kahvaltılarında :))) sonra bi baktımki ole degilmis he heee :) ama inan bana hiç bir etkisi olmadı olumsuz yönde simdi bende 3. haftamdayım yani 17. günümde su 1 ay bir gecsin cook merak ediorum kac kilo vericem delikafadulden

hic tartilmadin mi? arada benimde degisikliklerim oluyor yerimseniben

Tabikide tartıldım 8 kilo vermisim alkisalkisalkis:teytey::dance:

woooooow delikafadulden süper yaaaa, böyle duyunca hic birakasim gelmiyor diyeti, acayip motive ediyor beni. tebrikler ve darisin basima.

Bu aksam izgara balik var menümde, izgarada degilde az yagda kizartsam olur mu? vede brokoli degilde baska bi sebze yesem?

bişry sorcam meyve suyu yerine meyve yesek olurmu ben çalışıyrm
birde ayran içiliyormu ilk 2 günde?

:)) yiine dışarı çıkmam gerekti şimdik geldim ama öğlen salatamı yedim busefer. Bu akşam menüde balık var ama ben yapamıcam onun yerine yine bir parça tavukla kabak yicem yaa bişiy olurmuki acep a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…