Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

ayy dayanamadım bende tartıldım bu sabahh 60.3 çıktımmmm alkisalkisalkis
ben kendimi 4 hafta yapmalıyım diye şartlamıyorum yaa ne kadar yapabilirsem diyorum ama rahat gidiyorum şimdilik bakalım

ben bi hafta dolmadan tartılma tarftarı değilim begümede söledim hırsınız gider motivasyon düşer ne gerek var tartılmaya sonra aklınız karışıcak =)))

haftalık tartılmayı kendinize adet haline getirin...alcea 4 günde 1 kilo vermişsin ama kaçırmışsında bu gayet ii bence verdiklerinizle mutlu olun kilo vermekten çok inceldiğinize inanamayacaksınız ben kendinize eziyet etmemenizi rejimi yaparken sağlıklı olduğunuzun farkına varın sebze yiyerek kan dolaşımızı düzenlediğinizi hareketliliğinizi ve kendinize olan güveninizi düşünüp mutlu olun =)) siz farketmeden gidicek kilolar bana güvenin a.s.

ayy dayanamadım bende tartıldım bu sabahh 60.3 çıktımmmm alkisalkisalkis
ben kendimi 4 hafta yapmalıyım diye şartlamıyorum yaa ne kadar yapabilirsem diyorum ama rahat gidiyorum şimdilik bakalım

aferin be. 2 kilo verdin ha. Tebrikler. Kaç günde verdin?

ayni sekil bende, sabahlari nescafe icmeden ayilamam. Sekersiz ve sütsüz icmelisin. Bir sakinca yok o zaman.

Neziham evet haklisin, azimli bir sekilde devam etmeliyim, bu kilolardan kurtulalim artik :teytey:

bende pazartesi başlamıştım işte. ilk gidenler vücutdaki ödem falandır heralde ama olsun kendimi çok iyi hissediyorummm :) nescafe yasak bu diyetde ama bende hergün bir defa içiyorum tatlandırıcıyla :) onun dışında nerdeyse birebir uyuyorum diyete

begüm senin BMI cok normal aslinda, genel olarak mi kilo vermek istiyorsun, yoksa böögesel mi?

ben normal kilomun üzerine çıktım çok ve kıyafetlermin hiçbiri olmuyor eski bedenime dönmek istiyorum çok faazlam yok gibi görünsede vücut yapımdan dolayı daha fazla görünüyorum ne yazık ki o yüzdennn en az 4 kilo daha gitmeliii

öglen yemegimi, yani salatami yedim. simdi taa birdaha aksami bekleyecegim :) bu aksam mantarli omlet var. Siz nasil yapiyorsunuz mantarli omleti?

mantarları doğra cnm yumurtayla karıştır istersen biraz baharat koy tuz koymasan iyi olur sonra yağsız tavaya dök mmm misgibi olur bayılırım ben :)) bende bu akşam onu yapıcammm

mantarları doğra cnm yumurtayla karıştır istersen biraz baharat koy tuz koymasan iyi olur sonra yağsız tavaya dök mmm misgibi olur bayılırım ben :)) bende bu akşam onu yapıcammm

evet baharat iyi fikir, yogun yumurta kokunca sevmiyorum ben. baska hic birsey yiyemeyiz yaninda degilmi?

dün 60.9dum bugun 60.4 oldum=)) heh heh heh heh=)) saat5de yürüycem 30-40 dakika falan.. sonra da mekik.

yaa öğlen yemem gereken salatayı ancak yiyebiliyorum yaaa off dışarıda işim vardı hiçbişeyde yemedim bu saate kadar off

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…