Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

akşam tartılma cnm hergünde tartılma saborlı olbiraz herşey olabilir. tuvalete çıkamadıysan veya vücudun su tutmuş ılabilirr sıkma canını sakın. illa tartılıcaksan 5. gününde tartıl cnm bak benim 2 kilom gitti bile bugün 5. günüm :)) sende vericeksin kilocukları merak etmeee

Alcea cım cook tesekkur ederim darısı hepimizin basına :) ben ton balıgı yiyorum canım normal balık sevmedigim için bence sende ton balığı ye eger seviyorsan bostan yere kızartma yaparak yag almazsın vucuduna bu arada ben sebezelerin yerine bolca maydonoz yiyorum :))) daha ii oluyor hem vucuttaki suyuda atıo biraz kendine gore degisiklikler yapabilirsin bence ben ole yapıorum mesela mantarlı yumurta varya ayyy tadı cook kotu yaa normalde cook severim mantarı yumurtayı ama yagsız tuzsuz olunca hiç guzel olmuo benim yarın yumurta gunum bu sefer 2 tane hasilanmıs yumurta yicem bide 150gr mantar :içelim:Şeniz

mrb arkadaşlar ben de 5 günümdeyim şimdiden hissedebiliyorum göbek gitti ve vücudum acayip yumuşadı akşam 6 dan sonra yemiyorum ama şimdiden acıktım habire su içiyorum temmuz 15 e kadar 10 kilo vermeliyim en az

bebeto ne kadar şanslısın 18 kilo vermişsin müthiş bir sunuç inş diyorum ben de o kadar veririm artık mağazalara bakınca iç geçirmek istemiyorum

ben bu akşam azcık dondurma yedimmm onun dışında bozmadım (( misafirim vardı ondan yanii :mymeka:

günaydın kızlar ya ben mantar sevmiyorum bu diyette mantar yerine semiz otu pişirip yesem ve ayrıca ıhlamur yada meyve çayı varya onun yerinede beşi bir çayımı içşem olurmu

olur bence sudenaz. kendine göre uyarlarsın zaten diyetini.

bu arada.. sabah tartıldım.. 4.günümdeyim. 60.2 olmuşum... 60.9la başlamıştım.. millet nası 5 günde 2 kilo verio anlamıyorum. benim çok aşırı bi kilom yok o yuzden mi böle?

evet olu_gelin fazla kilon olmadığı için, bende 60.3 de takılı kaldım bugün 6. günüm bundan sonra gidicek kilolar benim içinde ağır ve zor olucak. eğer bu haftasonu bozmazsam ( ihtimal vermiyorum bozmıcama :)) daha bozmam heralde.

eveeet.. 5.günümdeyim.. eger tartıda bi değişiklik yoksa bırakıcaktım bu diyeti.. ama dünden beri100 gr vermişim.. 5.günde 60.1 kg e düştüm.. 60.9la başlamıştım..sanırım 1 haftada 1 kilo ancak verebilicem ben bu diyetle..bu haftayı tamamlayalım bakalım.

arkadaslar merhaba bende bu gün başladım bu diyeteee bakalım neler olacak 1 hafta sonunda gelecek hafta bu gün düğün varr da kaç kilo verirsem kardır:)

ben de burda okuduklarımdan sonra yarın başlamaya karar verdim.3 haftadır aç gezmeme rağmen tabi arada tatlı dpndurma kaçamaklarım oluyodu sadece 2 kilo verebildim15 günde acil kilo vermem lazım.şuan 61.4 kg ım.benim kilomdaki arkadaşlar ilk hafta kaç kg verebildiniz.bir de dip not bebeğim küçük olduğu için tempolu yürüyüş yapmam imkansız evde pilates yapabiliyorum sadece.

aramıza hoşgeldinn yasasın hollywood diyeti kardeşliği hihoyyyt arkadasım senin boyun kaç o çok önemli eğer boyum 1.55-1.65 civarındaysa ilk hafta 2- 3 kilo verebilirsin daha uzunsan daha vereceksindir..

aramıza hoşgeldinn yasasın hollywood diyeti kardeşliği hihoyyyt arkadasım senin boyun kaç o çok önemli eğer boyum 1.55-1.65 civarındaysa ilk hafta 2- 3 kilo verebilirsin daha uzunsan daha vereceksindir..

benim boyum 1.60. başladıgımda 60.9 kiloydum. 5günde sadece 800 gr verebildim. niye öyle oldu o zaman.

kızlar herkese selamla. her zaman mesajlarınızı okuyorum takip ediyorum ama çok yogun oldugum için cevap yazamıyırum. ama şunu söyleyeyim arkadaşlar azimmmmmmmm. istedikten sonra kesinlikle oluyor işi beyninizde bitirin tamam mı arkadaşlar. üzülmeyin kendinizi strese sokmayın. kendinize inanın tamamdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…