Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

ya kizlar bu arada az önce girdm eve ve evim hala haslanmis brokoli kokuyo!! bütün cam pencere de acikti sabahtan beri!! nasil gecicek bu koku? tavsiyesi olan var mi?

ya kizlar bu arada az önce girdm eve ve evim hala haslanmis brokoli kokuyo!! bütün cam pencere de acikti sabahtan beri!! nasil gecicek bu koku? tavsiyesi olan var mi?
ufak bi tencerede camasır yumusatıcısı kaynat tatlım. o her kokuyu alır

kizlar bu sabah ben biraz kötü oldm. dün biraz abartmisim sanirim sporu bir dilim kepek ekmegi arasina 2 dilim peynir roka ve havuc koydum onu yedim sonra geri uyudum. simdi uyandim sabah kahvaltisini ve ögle yemegini bir arada yapcam ve salataya bir de yumurta eklicem. sanirim arada saglikli kacamaklar yapcam ben yaaa.. bu arada sabah tartldim 50.3300 gr daha gitmis
sizin nasil gidio??

aç gidiyo yarın kahvaltı var dayanmam gerek uff. hedef 48 kg :)

benimde çok zor geçiyo şuan canım okadar çikolata istiyoki çıldırcam ve sadece3.gündeyim

kızlar canım asırı hamburgee istiyo ya ufffff :'( :\
yaa bugün benim de canim hamburger cektii heryerden hamburger pizza patates kokulari geliodu bide tatli istegim hic gecmio zaten ama aksam balik ve brokoli vardi menüde oturdum onlari yedim.. bide bgn bi cafe latte ictim ihihihi

yaa bugün benim de canim hamburger cektii heryerden hamburger pizza patates kokulari geliodu bide tatli istegim hic gecmio zaten ama aksam balik ve brokoli vardi menüde oturdum onlari yedim.. bide bgn bi cafe latte ictim ihihihi
afyet olsun cicim kilo durumunda varmı degisiklik

bugun 3. gun kuzum. suan kahvaltıyı hazırlıyorum. 1 yumurta,domates,peynir,salatalık oglen icinyon balıklı yesil salata uygunmudur sence? bu arada ben tartılmaya kprkuyorum

bugun 3. gun kuzum. suan kahvaltıyı hazırlıyorum. 1 yumurta,domates,peynir,salatalık oglen icinyon balıklı yesil salata uygunmudur sence? bu arada ben tartılmaya kprkuyorum
benimde 4.günüm bitek akşam bozucam yumurta yemeyerek
bendeki tartı bozuk o yüzden tartılmadan gidiyorum bende bence korkuyosan bi kaç gün sonra tartıl , çıkan sayıda böyle tatlı bi süpriz olur

benimde 4.günüm bitek akşam bozucam yumurta yemeyerek
bendeki tartı bozuk o yüzden tartılmadan gidiyorum bende bence korkuyosan bi kaç gün sonra tartıl , çıkan sayıda böyle tatlı bi süpriz olur
ben cok zor kilo veriyorum ya umarım bu sefer verebilirim.. bosa gitmesin emeklerimiz hepimizin

her oglen yesil salata yiyomusun? ben yarn salata yerine tuzsuz ayran iceyim dedim nasıl fikir sence d
aynen direkt uyuyorum diyete. ne varsa onu yiyorum ama eger cok halsiz düsersem saglikli kacamaklar yapiyorum (bi yumurta veya bi dilim kepek ekmegi arasi peynir roka falan. ayran da olabilir bence sonucta kilo yapan bisey degil hatta yogurt saglikli baya ve tok tutuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…