Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

İştah kapatmak için lahana suyunu keşfettim dün akşam.. Her akşam içicem bir de detoks gününde meyve ile birlikte lahana suyu içicem bakalım sonuç ne olucak bu hafta..

Geçmiş olsun canım dikkat et kendine..
Teşekkür ederim canım valla bide kapıları penceleri kapatıp uyuyordum anneme dedim heralde diyetle yeterli kadar beslenmeyin vücut güçsz düşüyor o yüzden de şifayı kapmal kolay oluyor dedim :) napalım canım bunada çok şükür :)

bende bugün başladım meyvesuyumu içiyorum :) okulum oldugu için meyve suyu gunlerımı haftasonuna sakladım daha önce yaptıgımda vermiştim ama nefsıme yenılıp bıraktım sımdı yenıden basladım ve gercekten güzel kılolar vermek iistiyorum :) her hafta ne yaptınız nekadar verdiniz yazarsanız cok sevinirim :)

İyi Akşamlarrr...
Bugünün raporu
Sabah: 2 dilim dil peyniri, 1 fincan yağ yakıcı çay :)
Öğle: bir sey yemedim
Akşam: 1 tabak kabak yemeği,2 kepek ekmeğinden peynirli sandiviç
EVET GERİYE KALAN... 17 GÜN İNŞALLAH... :)

Kuzu bayram da giriyo araya.. .mecuren bayram da olsa dikkat edicez artık..
Ben bugün ırakayım dedim ama sizleri görünce gaza geldim yine.. Hadi bakalım 1 ayı tamamlıyalım dimii...
Kaldı 15 GÜN...

Selam kizlar ben bu hafta devam edip bayramda bırakıyorum 1 ayim 3 günle dolmamis olacak ama bayram sonrası artık dikkat ederek devam edicem yemeyi ogrendigimizi dusunuyorum:))

Selamlaarrr :) ben de dün basladim bu diyete. bugün 2. günüm. 53 kilo ile basladim. boyum 158 cm.
ikinci günün sonlarina geldim ama gayet iyi hissediyorum. diyeti harfiyen uyguluyorum ve aynen devam edicem. yalniz bu diyette kahve ve sigara yasakmis.. maaalesef kahve ve sigaramdan vazgecmem :O ama kahveyi günde bir yada 2 bardak sütsüz sekersiz iciorum. sorun olacagini pek sanmiyorum aslinda.. yarin tatli tatli kahvalti yapacagim icin cok mutluyummm ee kac kisi var su an bu diyeti yapan? hep beraber yapalim birbirimizi gaza getiririz

millet nerelerdesinizz?? ben geldim herkes gitmis tek mi yapicam ben bu diyeti bide diyeti tamamlayanlar var mi?
zaten 2. günümüm gecesindeyim 2 gündür agzima lokma atmadim ölüyorum hellpp

3. günüme basladim. sabah biraz spor yaptim yarim limonlu ilik su ictim. bu arada uyanir uyanmaz tartildim 50.9 olmusum. kahvaltimi da yaptim tatli tatli :) hadi bakalim kaldi 4 kilo..

3. günüme basladim. sabah biraz spor yaptim yarim limonlu ilik su ictim. bu arada uyanir uyanmaz tartildim 50.9 olmusum. kahvaltimi da yaptim tatli tatli :) hadi bakalim kaldi 4 kilo..
yaa gordum ne kadar kısa zamanda cabucak vermssin :) cok sanslısın bunyen cok iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…