Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

20 dk bisiklet
1 saat yürüyüş
ve
100 kez zıplama
Düne ait sporlarım.

Bugün toplantım var, gecen hafta aldığım ve üstüme azıcık zor olan eteğimi giydim ve gayet güzel oldu bu sefer süper bir moralle hazırlandım bakalım beni gören arkadaşlar ne diyecek..
Sizi bilmem ama ben bana ayy zayıflamşsın demelerinden çok hoşlanıyorum ve daha bi gaza geliyorum..
Yarın tartı günum bakalım ne olucak..

Oh ne güzel canım :) sevindim senin adına
Ayy aynen benimde hosuma gidiyor valla 1 haftamı tamamlamadan ilk o zaman tepkiler almaya basladım :) sonra olmayan pantolonlarım olmaya olanlar bollasmaya basladı muhtesem bir duygu

Ben kiloyu sadece ilk hafta verdim bugün 3.hafta m detoks yapmaycaktim ama bugün tekrar detoks a başladım bayramda bitiyor 1 ayim doluyor çünkü toplam 4 kilo gitti bende

Merhabalarrr İyi akşamlar... :)
Mesajlarda kalabalıklı yapmamak için günde 3 kere yasıyordum 1 kere yazmaya karR verdim :) mesajlarımızı takip eden varsa rahat rahat okusunlar :)
2.HAFTA 3.GÜN
SABAH: 2 Dilim dil peyniri,1 domates,1 salatalık,çeyrek haslanmıs yumurta(onuda zorla yedim diğer kalanını yemeye calısım ama afedersiniz az kalsın istifra ediyordum o kadar midem bulandı) 1 fincan yağ yakıcı çay,1 dilim kepek ekmeği
ÖĞLE-İKİNDİ ARASI: 1 küçük boy kırmızı elma,4 adet eti formun yulaflı kepekli biskküvisi,2 adet biri cilekli diğeri cikolatalı kat kat bisküvi,3 dilim(sabah ki kullanmadığım 1 dilim hakkıyla beraber) kepekli ekmek ve yarım kase bol naneli yoğurt
AKŞAM: yağ yakıcı çay
Ahh biliyorum abarttım ama napıyım bugün canım
sıkkındı bide sanırım bugün gözümde açtı diyeti böyle bozmus oldum ama bırakıp pes etmek yok
Dayanamadım ama aksam sırfı su yediklerimi sindiretim diye yemedim ve halal sisim :)
1o-15 dk da egzersiz yaptım :)
EVETTT...GERİYE KALDI 20 GÜNÜM İNŞALLAH...

Bugün spor olarak

1 saat tae bo
15 dk bisiklet
10 dk belly dans
ve
40 dk yürüyüş yaptım..

Kaldı 20 gün............

bende arada girip bakıyorum yorumlarınıza ve en sonunda aranızda ki coşkuya bende dahil olmak istiyorum :) yarından itibaren diyete başlıyorum su an 67.700 üm ve her akşam yaptıklarımı yazacagım ve ilk hafta kilo paylaşımı. sizinle birlikte bunun üstesinden gelecegime inanıyorum. hadi bitirelim su işi gitsin bu kilolar !

Yaz sen yaz sesin cikmayinca bozuyosun:))
Heheheh napıyım Ablam yaa tüm gün evde olunca bir yere insanın gitme şansı olmayınca arada krizim tutuyor Ama pes etmek yokkii bozsamda maşallah dengelediğim içn durmasksızın kilo veriyorum bu benim için yeterli :) arada vücudum halsiz düşüyor o yüzden sanırım kaçamaklarım:)

Merhaba buyrun gelin neşeli grubumuza :) HOŞGELDİNİZ şimdiden :)
Destek her zaman gerekiyor tek olmuyor :/ Allah razı olsun burdaki 2 ablamda destek oluyor :) tabi bende onlar kadar olmasada varlığımı hissettirerek destek olmaya calısıyorum :) baslayın vericeksiniz Allahın izniyle ilk 2 gün zor ama Allah sizi inandırsın İsveç diyetinden daha etkili isveçle verdimlerimi almıstım stresden suan onların nerdeyse hepsini verdim isvecle verdiğim kiloya yaklastım o zaman sanki 8-9 kilo vermiş olduğum pek belli olmuyordu incelmemiştim doğru düzgün ama bunda inceldim ve incslmeye devam ediyorum :) isveç yaparken saçım dökülüyordu maşallah bunda dökülmüyor karsışastırma yaptım ki diyet konusunda endişeniz olmasın

Hoşgeldin canımm..
Bitirelim gitsin valla..

MERHABALARRR... :)
2. HAFTA 4. GÜN RAPORU
Bugün 10.00'da uyandım :)
SABAH: 2 Dilim dil peniri,1 domates,1 salatalık ve 1 fincan yağ yakıcı cay
ÖĞLE:ACIKMADIĞIM İÇİN ÖĞLE SAATİNDE YEMEDİM.
İKİNDİ: AKŞAM YEMEĞİNDE OLAN 2 YUMURTADAN OMLET VE MANTARI YER DEĞİŞTİREREK ÇOK ACIKTIĞIM İÇİN ÖĞLEN Kİ ÖĞÜNLE YER DEĞİŞTİRDİM :)
*MANTARLA ÇOK ARAM YOKTUR BİNDEBİR ANNEM YAPTIĞINDA BİR SOTEDE YERİM BİDE PİZZADA
GEÇE HAFTA YAĞSIZ BİRAZ TUZ VE BAHARATLA PİŞİRDİM EN FAZLA 1 YEMEK KAŞIĞI YİYEBİLDİM MİDEM ALMADI FAZLASINI
BUGÜN DÜŞÜNDÜM KENDİM GÜZEL BİR TARİF OLUSTURDUM İSTERSENİZ YAZARIM İNANIN MANTARLA ARASI PEK OLMAYAN BEN AYILA BAYILA YEDİM :)
NEYSE EHEMM DEVAM EDEYİM :)
İKİNDİ:Evde tek yumurta kaldığı için biraz tuz ve baharatlardan yapılan omlet,150 gr kendi olusturuduğum tarifle mantar ayıla bayıla yedim valla
AKŞAM: AKŞAM DAHA OLMADI BİR ŞEY YEMİYECEĞİM :)

EVETTTT...GERİYE KALDI 19 GÜN İNŞALLAH... :)

Bugün hastayım grip oldum birazda halsizim
O yüzden bugün diyet olayı kaçamak denir bozma mı denir her neyse o işte :/
SABAH: 7:00-7:15 arası uyandım bir yağ yakıcı çay yapıp içtim kendime geliyim diye.sonra geri yattım
ÖĞLE: 12 gibi kalktım karnım açıkmıstı diyet listesindekilerini yesem beni tutmaz vücudum gene halsiz olurdu.neyse o yediğimi söyleceğim
Kardeşimin fırından aldığı sıcacık ekmeğe dayanamayıp yarım ekmek yedim Ama öyle eskiden yaptığım gibi içine bişeyler koyup yarım ekmeği hüpletme sekli değil.parca parca kopararak mideme birden cökmemesi için yavas yedim yanında da 2 dilim dil peyniri ve 7 adet siyah zeytin
Karnım doydu ama vücudum seker istiyo pascalın reklamda oynadığı gevrekten yiyeyim dedim tadınıda merak ettim cok güzeldi valla Hee birde 2 beyaz leblebi ağzıma attım gevrekten önce :)
Suan nasılsın derseniz şiş ve birazda midem bulandı yediklerimden bunlar beni yarın sabaha kadar tok tutar hadi görüşürüz akşam yemiyeceğim içn şimdiden yaZayım
EVETTT...GERİYE KALDI 18 GÜN İNŞALLAH...

Geçmiş olsun canım dikkat et kendine..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…