Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

7. Günün raporunu şimdi yazmak nasip oluyor :)

7. GÜN
SABAH: 2 dilim dil peyniri,1 adet salatalık(kaşık reçel yerine) ve 1 fincan yağ yakıcı çay
ÖĞLE: 2 mandalin
İKİNDİ~AKŞAM ARASI(akşam 6'dan önce) 5 tane kızartılmış patates,3 adet lahana sarması,2 adet kabak dolması,1 adet patlıcan dolması ve 2 yemek kaşığı yoğurt ve 1 adet çilekli kat kat bisküvisi
İkindiden akşama doğru yedim valla bugün açlık hissi erken olustu yoksa akşam vaktine kadar tutuyordu bugün ikindiye bile zor dayandı midem Neyse iyi kötü gene kaçamaklarla bitirdik günü
EVETTT...GERİYE KALANN 23 GÜN KALDI... :)
YARIN YENİ BİR HAFTAYA BAŞLIYORUM 1 HAFTA BİTTİ 2 HAFTA BİZİ BEKLİYOR

İyi Akşamlar... :)
2. Haftamın ilk gününde 4 su bardağı evde sıkılmış şeftali suyu ve 2.5 litre su içtim :)
Sabah aç karnına tartıldım 83.5 :)
Hollywood diyetine başlangıç kilom 86.7 idi 1 haftada 83.5 oldu yani 3.2 kilo vermiş oldum daha nice kiloları vermeye inşallah :)

Merocum supersin ...bende 2.hafta kilo değişimi olmadı 3.haftaya başlıyorum yarın meyve suyu günüm bakalım bu hafta kilo gider diye düşünüyorum ..gerçi gitmese bile kendimi iyi hissediyorum gerçekten güzel bir diyet

Harikasın canımm

Benim de bugün 2. haftamın ilk günü...

Sabah
elma sirkesi sıcak su

Üzüm mandalna

Akşam
Üzüm mandalina havuç

Bol suu

Akşama kadar koşturdum bugün..

Ben de 70 ile başlamıştım.. 4. gün 67.2 olmuştum..
Bakalım perşembe ne çıkıcam..

ben 2.hafta veremedim bakalım sizlerde nasıl olacak ? yarın sabah 1 haslanmıs yumurta yıyıp baslıyacagım meyve suyuna cunku cok basım agrıyor

Sabah
elma sirkesi, sıcak su

cook sonra
üzüm karpuz

bol su

ben 2.hafta veremedim bakalım sizlerde nasıl olacak ? yarın sabah 1 haslanmıs yumurta yıyıp baslıyacagım meyve suyuna cunku cok basım agrıyor
Ben perşembe dedim ama sabah dayanamadım tartıldım hala aynıyım, demekki hafta sonu acıcık abartmalarımdan dolayı

Evet canım 3.hafta zaten kalori olarak daha fazla alıyoruz vücuda şeker yüklüyor uz detoks günlerinde oyüzden yapmiyorum

Teşekkür ederim Ablacığım yola devamm durmak yok
Allah seni inandırsın gören komşularımız zayıflamışsın incelmişsin ne yapmışsın diye sordular bende söyledim tabi 2 gün zor olduğu için bizde yapalım gibi bir yorum gelmedi
Ama çok yakın arkadaşım kardeşime resmimi gösterdim ve ne kadar kilo verdiğimi oda benim gibi kilolu onada verdim gazı oda basladı ben 2.haftama baslarken pazartesi oda ilk gününe basladı :) onun baslangıc kilosu 90.7 ins oda pes etmez gönlüne göre verir :) teyzesiyle baslamıslar dünde yürüyüşe gitmişler iyi dedim bakalım :)
Hollywood diyeti ile verdiğim 3.2 dısında da kilo vermiştim :) Ramazanda yediklerime dikkat ettim fazla yememeye calıssamda tartıda 90-91 gösteriyodum istanbula akrabalarıma ziyarete gittiğimizde eczane tartısıyla beraber toplam 3 tartıda 90-91 gösteriyordu :)
Neyse eve döndük sürekli havasu değişiminden rahatsızlandım istahım kapandı kıs sürede olsa 86.7 kadar düştük ondan sonrada yeter dedim tartıda kendimi artık 88-90 arası görmek istemiyorum.diyet seçeyimde yapayım dedim sizlerin yorumları birbirinize desteğinizi görünce basta kendime pek inanmasamda baslıyayım dedim masallah pes etmeksizin devam ediyorum hollywodd öncesi ve sonrası toplam 6.5-7.5 kilo verdim daha cok yolum var Rabbim dahada vermeyi nasip eder inşallah :)

Son düzenleme:
Merocum senin nekadar olmuştu başlayalı 6.5 kilo nekadar surede gitti
Abalacım 4,3'ünü istahımın gittiği zaman 1 haftada gitmişti.. Ondan sonra kilo verme çabasına girişmedim taki hollywood diyetini tekrardan yapmaya baslayana kadar :) hollywoodlada 1 haftada 3,2 gitti yani toplam 2 haftada 6,5 kilo gitmiş :)

İyi Akşamlar... :) 2. Haftamın 2. Gününü 2 bardak sıkılmış üzüm suyu ve suyla tamamladık insallah :)
2 günde ufacık bir kaçamakta bile bulunmadım masallah
Ve bugün. 1 saati geçkin spor yaptım :) sonunda beklediğim spod salonun gittim spor odası desem daha doğru olur 4 aletimiz var ama cok sükür gayet iyi 3 alette 2 ayrı bisiklet ve yürüş bantında yürüş yaparak toplam 250 kalori yaktım
Dün çok zor geçti benim için halsizlikten geriye kalan süremide yazmamışım yeni farkettimdüzeltme süresi olduğu için dünkü yazıma geriye kalan süremi ekleyemedim
EVETTT...GERİYE KALDI 21 GÜN KALDI.... İNŞALLAH :)

Dün ben çok kötü oldum, öğleden sonra pilav kabak ve salalta yiyerekten ve az yataraktan kendime geldim canlandım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…