Hiç paranızla rezil oldunuz mu?

biraz hormonlar başına vurmuş olabilir mi
sakin ol, her şey yolundaysa 2 kere hastaneye gidip gelmenin yorgunluğu güzel bi uykudan sonra geçer
bebek ve sen iyi ol yeter
özel hastane aslında iyilik yapmaya çalışmış.
ücretiniz ne olursa olsun burada yaptıracağım deseydin onlar da yok allah aşkına yapmayız demezlerdi di mi? kim istemez daha fazla para kazanmak?

ben de geçen kan testi yaptırmaya gittim özele
kız dedi ki burada 43 tl vermenize ne gerek var
sağlık ocağında bedava
beni oraya yönlendirdi ve hiç para vermedim

gerçekten kendinizi ifade sorununuz var gibi görünüyo. birde burda o kadar kişiye ‘siz anlamadınız’ demek/ima etmek... Belki siz anlatamadınız?

Bence boş yere kafa yormayın çok gereksiz bir konu. iyi misin? sağlıklı mısın? e çok şükür...

konudan bağımsız ama nickiniz ve fotoğrafınız harika ya
resmen gelinlerin korkulu rüyası

Hastane işi öyle ya özeller nerden para alcanı şaşırıyo sigortam yoktu burnumdaki kemik için tahlil oldum 80 sıraya verdim 200de toplam diğer testlere yol şeyini saymıyorum artıkkk neyse ameliyat dedi sigortasız 1.100 dediler neyse benim 500 gss borcum vardı onu öder olurum dedim sigortalıyım diye gittim ameliyata 50ye sıra aldım 600+600ameliyat +radyofrekans 3gece yattım ilk gece ameliyatın içindeymiş diğer geceler 10erden sonra kanamadan dolayı tdp taktılar 200 de öyle bide sigortam olmasa ne olurdu bilmem haa değdi olduğuma ama eşim hergün gel git arabayla oydu buydu 5bin gitti en az neden dedim böyle oldu hani 1.100dü dediler ki sigortası olmayanlara yardımcı olmak için aynı anda yapılan radyofrekans için ücret alınmıyo ben enayimiyim fazladan ödüyorum dr için o hastaneyi seçmiştim

Hastanelerde öyle yada böyle rezil oluyoruz sıraydı sonuçtu beklerken

Ya kızlar bu sağlık ocağı neden ayda iki tüp kan alıyor neden her ay çağırıyor mesela
Zaten takibini biz yaptırıyoruz
Arayıp duruyorlardı
Engelledim
Şimdide eşimi zırt pırt arıyorlarmış illede gelsin diye
Kadın Doğum doktoru yok ne diye gebelik takibine soyunuyorki bunlar

İyide siz net konuşmamıssınız ki?
Sigortanız karsılamaz dediği sigorta karsılamasa da yaptırıcam demeniz gerekiyordu.
Hala sağlık ocağı deseler o zaman da başhekiminizle görüşmek istiyorum anlaşılan koskocaman hastane bu testleri yapamıyor deseydin anında yaparlardı.
Siz kendinize eziyet etmissiniz.

Arkadaşım onlar da işini yapıyor sisteme 4 kere izlem düşüyor.Gitmek zorunda değilsin ama bilgilerini tlfla verebilirsin ya da gelmicem deyip imza atabilirsin.Onlarında takip etmek zorunda olduğu yüzlerce gebe var.Ayrıca emzirme eğitimleri,bebek bakımı,gebelik beslenmesi gibi eğitimlerden faydalanabilirsin.Bebek aşıların olacak orada yapılıyor.Ben özelde halledicem dersen de senin seçimin ama senden durumunu öğrenemezlerse nasıl işleyecekler sisteme? Maalesef işleyiş bu.Şunu da belirteyim,aşılar konusunda devamlı işleyiş var.Özel günde 1-2 aşı yapar,biz en az 10-20 aşı sen düşün pratiği,aşı sirkülasyonunu. İyi günler

Ozel hastaneler bile kendi aralarinda cok fark ediyor.. bazisi para kopartmak icin hemen yapalim diyorlar. Bazisi devlette ucretsiz yaptirabilirsin diyor. Banada oldu doktor bursuru test verdi sgk ozel sigorta karsilamaz 1000 kusur tutar git saglik ocaginda yaptir dedi ben sasirdim. Demese hic aklima gelmezdi parayi vermeye calisirdim.. tavirda cok onemli tabi hasta psikolojisinden anlayanlar olmasi cok guzel.. allah herkesi iyi insanlarla karsilastirsin

Yine de tahminen totalda karlı çıkmışsın.Diğer iki teste tahminen minimum 20 lira ödeyecektin.10 lira ödemişsin.

Anlaşılsın diye belirttim.Benim ev ve hastane arası 1 dolmuş.1 kere boşa gidip gelmemi saymazsak 10 tl gidiş geliş ödedim.2 kez git gel yani.
Afedersiniz de dolmus parasini mi bu kadar taktiniz kafaya, cunku basliginizda parayla rezil olmak ibaresini gorunce bambaska bisey dusunduruyor, ozel hastanede sizi soymamislar yani, bedava tahlile yonlendirmisler daha ne istiyorsunuz, dolmus parasina git gelden daha cok takmissiniz...

34. Haftamda doktorum dogumu yaptiramiycani ozel hastanenin yetersiz oldugunu devlete gitmem gerektiğini söyledi yani 30 hafta boyunca takinindr oluo her muayeneye 80 tl odedigim dr ayrintili ultrason icin 300 tl vs vs beni dogurtturmadi cnm yani sen bian once hastaneyi degistir

Evet olduk.

hıc saglık ocagına gıtmeyıp ozelde hepsını yaptırabılırdınız halbukı
2 sene once dogum yaptım tum testlerım 20 tl tuttu (sgk dan faydalanıyorum)
odedım yapıldı hepsı ogun cıktı seker yuklemesı ıcınde 1 saat beklettıler benıde normalı bu
aslında paranızla rezıl olmamıssınız da dalgınlıgınıza gelmıs heralde :) burda yapılmıyor mu test baska yere nıye gonderıyorsunuz desenız zaten orda yapılırdı halbukı :)

hayırlı dogumlar dılerım :)

Hayret birşeysiniz yani. Sorsaydınız" ne kadar tutuyor hepsi" diye,söyleseydi ona göre karar verseydiniz nerede yaptıracağınıza.
Neden hemen tamam deyip gidiyorsunuz ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…