Hiç iyi değilim 😔

Annem beyin tümörü nedeniyle üç kez ameliyat olmuştu bir hafta arayla aradan iki sene geçti ama kontrolleri devam ediyordu bugün kontrolü vardı kız kardeşimle beraber gittiler doktorlarda tekrar ameliyat yada tekrar dikişli olan bölgeyi açmamız gerekiyor demişler Pazartesi gününe ilaçlı MR vermişler annem yanımda sen gel diyor ama Oglumun okulu açılıyor futbol okulu var öyle eşim üç vardiya sistem çalışıyor kız kardeşim hastane çok uzak Ablam gitsin demiş ben şimdi napıcam bilmiyorum .😔😔
Canım çok geçmiş olsun Allah annene acil şifa versin🤲🏻Bir şekilde annenin yanina gide bilsen keşke şuan evlatlarina ihtiyaci var

Niye elleriniz titriyor kardeşiniz gitmediği için için mi?
Annenizin sağlığı çocuğun futbolundan daha önemlidir diye düşünüyorum. Anneniz için üzüldüğünüzü düşünerek konuyu okumaya başladım ama çok şaşırdım.
Kayinvalide görümce yokmu çocuğu birakabileceğiniz?

Ameliyat olduğu sürece üç ay boyunca evime gelmedim hep annemin yanında oldum hastanede hiç bir an yalnız bırakmadım onu ben sadece bu sefer kız kardeşim gitsin dedim olur mu acaba dedim kendi kendime bilmiyorum anlatamiyorum ifade edemiyorum kendimi ellerim titriyor
Kız kardeşiniz sizin kadar ilgilenmiyor mu tüm sorumluluk sizde diye mi düşünüyorsunuz?

Ellerimin titremesi üzüntümden beni yanlış anlıyorsunuz şuan derdim okul değil sadece annemin hastane süreci içinde psikolojik olarak çok etkilenmem sanki aynı şeyleri yine yaşıycam aynı üzüntü aynı korku dolu bekleyiş Üç ay boyunca hastanede neler yaşadığımızı bir allah bilir birde ben sadece korkuyorum sanırım

Kiz kardesiniz evli mi ,bekar mi? Evliyae cocugu var mi ,calisiyor mu?
Madem sure uzun , donusumlu olarak ayarlayacaksiniz ,bir sekilde. Esiniz de vardiyasini en azindan belki ayarlayabilir

Annem beyin tümörü nedeniyle üç kez ameliyat olmuştu bir hafta arayla aradan iki sene geçti ama kontrolleri devam ediyordu bugün kontrolü vardı kız kardeşimle beraber gittiler doktorlarda tekrar ameliyat yada tekrar dikişli olan bölgeyi açmamız gerekiyor demişler Pazartesi gününe ilaçlı MR vermişler annem yanımda sen gel diyor ama Oglumun okulu açılıyor futbol okulu var öyle eşim üç vardiya sistem çalışıyor kız kardeşim hastane çok uzak Ablam gitsin demiş ben şimdi napıcam bilmiyorum .😔😔
Kiz kardeşin hastane uzak bahanesiyle mi siyriliyor gerçekten? İlaçlı mr cekilsin, doktor ne diyecek ona göre ayarlarsiniz.

Kız kardeşiniz sizin kadar ilgilenmiyor mu tüm sorumluluk sizde diye mi düşünüyorsunuz?
Evet başım agriyo diyip çekiliyor erkek kardeşlerimde Ablam var diyorlar tabiki annem bakıcam edicem yeri geldi altını aldım yemeğini yedirdim başım gözüm üstüne asla şikayetçi değilim bu konuda fakat kız kardeşimin bana destek çıkmaması üzüyor 😔

Annenizin yanında olun mutlaka.. Saglıktan ve annenizden daha önemli ve çaresiz bir başka durum yok şuan.. Geçmiş olsun..

X