Hiç iyi değilim 😔

my mister

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2024
1.113
2.891
33
Annem beyin tümörü nedeniyle üç kez ameliyat olmuştu bir hafta arayla aradan iki sene geçti ama kontrolleri devam ediyordu bugün kontrolü vardı kız kardeşimle beraber gittiler doktorlarda tekrar ameliyat yada tekrar dikişli olan bölgeyi açmamız gerekiyor demişler Pazartesi gününe ilaçlı MR vermişler annem yanımda sen gel diyor ama Oglumun okulu açılıyor futbol okulu var öyle eşim üç vardiya sistem çalışıyor kız kardeşim hastane çok uzak Ablam gitsin demiş ben şimdi napıcam bilmiyorum .😔😔

Annem beyin tümörü nedeniyle üç kez ameliyat olmuştu bir hafta arayla aradan iki sene geçti anan kontorölleri devam ediyordu bugün kontrolü vardı kız kardeşimle beraber gittiler doktorlarda tekrar ameliyat yada tekrar dikişli olan bölgeyi açmamız gerekiyor demişler Pazartesi gününe ilaçlı MR vermişler annem yanımda sen gel diyor ama Oglumun okulu açılıyor futbol okulu var öyle eşim üç vardiya sistem çalışıyor kız kardeşim hastane çok uzak Ablam gitsin demiş ben şimdi napıcam bilmiyorum .😔😔
Annenin ciddi hastalığı var bu soru mu? Gideceksin.

Annenin ciddi hastalığı var bu soru mu? Gideceksin.
Gitmek sorun değil eşimin amcası vefat etmişti onun için izinlerini kullanmıştı bugün konuştuk tekrar izin vermiyorlar dedi annemler uzak bize oğlum okula nasıl gidecek onu düşünüyorum
Bir gün gitmesin okula?
Bir gün değil işte ameliyat süreci boyunca

Annemle giderdim bir sekilde. Futbol okulu cocuk icin önemli olabilir, ama söz konusu annenizin sagligi. Cocuga aciklarsaniz anlar. Kardesiniz hayirsizin teki galiba. Sadece isten kacmaya calisiyorsa bir ayar cekin iyice. Söz konusu anne. Ben okudugum sehirden Trene atlayip annemin yanina giderdim sirf doktora götürmek icin .gecmis olsun

Gitmek sorun değil eşimin amcası vefat etmişti onun için izinlerini kullanmıştı bugün konuştuk tekrar izin vermiyorlar dedi annemler uzak bize oğlum okula nasıl gidecek onu düşünüyorum

Bir gün değil işte ameliyat süreci boyunca
Ne kadar uzak size? Gelsin size yakın hastaneye götürün?

Oglunuz kac yasinda onu idare edecek biri var mi once bunu degerlendirin eger yoksa bi gun okula kursa gitmese hic bisey olmaz

9 yaşındaki çocuk kendi kendine idare edebilir. Yakın kaynana yok mu? Emanet edip gidebilirsiniz .

Çocuğun futbol okulundan daha önemli olan şey annenin sağlığı. Bir şekilde ayarlayıp annenin yanında ol.
Ameliyat olduğu sürece üç ay boyunca evime gelmedim hep annemin yanında oldum hastanede hiç bir an yalnız bırakmadım onu ben sadece bu sefer kız kardeşim gitsin dedim olur mu acaba dedim kendi kendime bilmiyorum anlatamiyorum ifade edemiyorum kendimi ellerim titriyor

Annem beyin tümörü nedeniyle üç kez ameliyat olmuştu bir hafta arayla aradan iki sene geçti ama kontrolleri devam ediyordu bugün kontrolü vardı kız kardeşimle beraber gittiler doktorlarda tekrar ameliyat yada tekrar dikişli olan bölgeyi açmamız gerekiyor demişler Pazartesi gününe ilaçlı MR vermişler annem yanımda sen gel diyor ama Oglumun okulu açılıyor futbol okulu var öyle eşim üç vardiya sistem çalışıyor kız kardeşim hastane çok uzak Ablam gitsin demiş ben şimdi napıcam bilmiyorum .😔😔
Ya yanlış anlamayın ama siz iyi misiniz ?Karşınızdaki ANNENİZ sizi büyüttü doğurdu neler çekti sizin için kim bilir siz bir futbol okulu için gitmemezlik mi yapacaksanız hiç mi vicdanınız sızlamaz yarın öbür gün kaybettiginizde pişman olacağınız şeyler yapmayın

Ya yanlış anlamayın ama siz iyi misiniz ?Karşınızdaki ANNENİZ sizi büyüttü doğurdu neler çekti sizin için kim bilir siz bir futbol okulu için gitmemezlik mi yapacaksanız hiç mi vicdanınız sızlamaz yarın öbür gün kaybettiginizde pişman olacağınız şeyler yapmayın
Hayır hayır öyle değil işte ben futbol okulunu veya diğer okulunu bahane etmiyorum yanlış anlıyorsunuz durum öyle değil gerçekten

X