Hic gecmeyen halsizligim

Bu kadar vitamin tavsiyesine rağmen yükselmiyor ise doktorlar bu duruma bir şey demiyorlar mı? Bazı insanların bağırsak sorunlarından dolayı oral yoldan alınan B12 takviyeleri depoları doldurmuyor mesela. İğne formunda veriyorlar o vakit.

Evet onu soyledım bende..
Arkadasım yaptırdı cok enerjık oldu ..
Ona saglık ocagı yazmıs gıttı unıversıtede taktırdı

Ben zaten korkuyorum alerjık reaksıyonu olabılır dedıler..
Hematolojıyede gıttım normal dıyorlar
6 ay ılac kullancakmısım olmazsa onu verırlermıs
Ben hıc 6 ay ılac kıllanmadım daha
En fazla ıkı ay kullanıyorum artık bıkıp bırakıyorum

Araştırma yaparken D3K2 şeklinde kullanılmalı diye okumuştum. Bunu bir doktorunuza sorun isterseniz?

Demir emilimini artırmak için de doktorunuz önerilerde bulunmuştur illaki. İlaçtan önce ve sonra çay, kahve, süt ürünü tüketmemek gibi.

Onun dışında bağırsak sağlığınıza baktırmanızı öneririm. Aşırı etkiliyor.

Şimdi araştırıyorum da bağırsak sağlığına da iç hastalıkları yani dahiliye mi bakıyor

TSH'ınız kaç?

Ben takdirdim kendim hastanede çalıştığım için kolay oldu taktırmam bana baya işe yaradi

Ben takdirdim kendim hastanede çalıştığım için kolay oldu taktırmam bana baya işe yaradi
Benım saglık ocagı doktorum sakın yaptırma ani şok ölüm etkisi var dedi
Ben panık atak ,anksıyete hastası daha yaptırırmıyım

Cok ıyı yapmıssınız
Arkadasımda cok memnun kaldı

Bilmiyorum ama normal dışı değerlerde o yok yani demek ki o normal bakayım birazdan
Bende şöyle bir şey oldu. TSH normal sınırlarda çıkıyordu ama 2,5'un üzerindeydi (aslında 4'e kadar normal). Ancak T3 ve T4'e bakınca, ve bunların TSH ile orantısına bakınca TSH'ın 2,5'un üzerinde olmaması gerek dedi doktor. Tiroit bezin yoruluyor dedi ve ilaç tedavisine başladı. Yıllardır, çekiyordum ben de, Devit 3 verildi B12 ve kan iiğneleri verildi, depresyon dendi antidepresanlar yuttum hiçbir şey değişmedi en sonunda bu doktorun tedavisi ile düzeldim.

Vitamin de alsanız d vitaminini sürekli düşüren bir şey olabiliyormuş ne olduğunu hatırlamıyorum duyalı çok oldu

En az 10 yildir böyle
Bu sürede çok mutlu olduğum anlarda oldu
Bu arada sizde pcos var mı? Daha önce hormonlarınıza baktırdıysanız o da duygu durumlarınız hakkında size fikir verebilir. Biliyorum çok fazla şeye baktırmak mental olarak ağır geliyor ama her şeyi hallettikten sonra buna değdiğini göreceksiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…