Hic gecmeyen halsizligim

Kilom olduğu için pekmez seviyorum ama uzak duruyorum tahin pekmez fayda eder mi severim aslında
Ben pekmez sade yiyemiyorum çok yakıyor, tahinle birlikte çok seviyorum. Faydalı olmaz olur mu tahin de inanılmaz faydalı bir gıda ama demiri bağlayan c vitamini olduğu için birlikte tüketilmesi çok daha faydalı.

Bende hep derım benı bı hastaneye yatırsalarda be var bı baksalar
Vitamınlerı yerıne koysalar ..

Benım ferrıtın 3 bı arada 5 ti .
Arkadasınında oyle ama ona damardan ferınject verdıler onun 200 e fırladı ve kadına bı can geldı.

Banada hep onu verdıler ozaman saglık ocagı doktorum ,sakın yaptırma ani şok ölüm yan etkısı cart curt baya benı korkuttu
Yazacakları zaman artık ıstemedım

Ikı senedırde bıktım artık nolcaksa olsun o damar yoku serumdan yapın dıyorum bu seferde onlar vermıyor
Gecen ay 4 binliralık vıtamınler aldım
Süreklide onca ılac kullanılmıyor
Hepsı duruyor..

Yanı herkes her dkk uc bes tane ılaclamı gezıyor anlamadımki
Ben her dk halsızım
10 saat uyusamda kalkıyorum yok aksama kadar yıne esnıyorum
Oglene dogru bıkac saat daha uyuyorum
Bende bır cozum bulamadım
Sacta yok,bu durumdanda bıktım 15 senedır kuafore bile gıtmedım . Kaşımdada ıkı tel asagıdan kendım alırım tamam
Ama afedersın bıkını bolgesı tuyler baya canlı
Bu nasıl iş 😅

Bende hep derım benı bı hastaneye yatırsalarda be var bı baksalar
Vitamınlerı yerıne koysalar ..

Benım ferrıtın 3 bı arada 5 ti .
Arkadasınında oyle ama ona damardan ferınject verdıler onun 200 e fırladı ve kadına bı can geldı.

Banada hep onu verdıler ozaman saglık ocagı doktorum ,sakın yaptırma ani şok ölüm yan etkısı cart curt baya benı korkuttu
Yazacakları zaman artık ıstemedım

Ikı senedırde bıktım artık nolcaksa olsun o damar yoku serumdan yapın dıyorum bu seferde onlar vermıyor
Gecen ay 4 binliralık vıtamınler aldım
Süreklide onca ılac kullanılmıyor
Hepsı duruyor..

Yanı herkes her dkk uc bes tane ılaclamı gezıyor anlamadımki
Ben her dk halsızım
10 saat uyusamda kalkıyorum yok aksama kadar yıne esnıyorum
Oglene dogru bıkac saat daha uyuyorum
Bende bır cozum bulamadım
Sacta yok,bu durumdanda bıktım 15 senedır kuafore bile gıtmedım . Kaşımdada ıkı tel asagıdan kendım alırım tamam
Ama afedersın bıkını bolgesı tuyler baya canlı
Bu nasıl iş 😅😅
Hastaneye yatınca da bir şey olmuyor 10 gün yattım aynı değişen hiç bir şey olmadı
Kalp seker kanser vs vs neler neler bakıldı hic bir şey çıkmadı verdikleri ilaçlar da etki etmedi
Şunun var o yüzden böylesin şunu yapmalısın diyen olmadı isyan etmek istemiyorum ama gerçekten çok bıktım ya

Isırgan otu tohumunu balla karıştırıp yiyorum aşırı kan yapıyor. Çok da enerji veriyor. Tavsiye ederim
Panık bozukluk ,anksıyete var herseyı kullanamam korkarım
Banada sabahları kan ılacıyla harnup pekmezı ile lımon sıkar yerdım o fayda edıyor ama 10 15 gun sonra ondanda bıkıyorum

Bir hematoloji doktoruna görünün derim orda tüm şikayetlerinizi söylersiniz ferinject i serum gibi takıyorlar kan değerlerini baya yükseltiyor bir yıl boyunca yüksek kalıyor onu bir danışın derim doktor uygun görürse onu takarsaniz şikayetleriniz baya azalır diye düşünüyorum

Aynı durum benimde başımdan geçti. Demir hapını limonlu su ile birlikte alıp yarım saat sonra kahvaltı yapmanızı oneririm. Kahve çikolata kola ve süt ürünlerini 2 saat boyunca tüketmeyin ki demir emilimi etkilenmesin

Kahvaltıyla birlikte d vitaminini de alın. Sonra dışarıya çıkın güneş ve gün ışığı ile onunda emilimi güçleniyo.

Ayrıca kabak çekirdeği, pancar ve kırmızı et tüketin. Yanina c vitamini içeren birsey mutlaka ekleyin.

Bu şekilde d vitamini 16 dan 60’a çıktı bende ve demirim normale döndü.

Gunluk 1 sise sade soda oneririm ozellikle magnesium orani yuksek olan bir marka
D3 icinde haftada 2 gun icilen hap var
17 asiri dusuk bir deger ama cok normal halsiz olmaniz

Gunluk 1 sise sade soda oneririm ozellikle magnesium orani yuksek olan bir marka
D3 icinde haftada 2 gun icilen hap var
17 asiri dusuk bir deger ama cok normal halsiz olmaniz
Soda çok seviyorum az icmeye çalışıyorum her gun mutlaka içerim
17 olması 3 sene sürdü inanın 5 di hep

Google'dan araştırdım enjeksiyon yöntemi ile almışsınız ilaçları Ben bunu herhangi bir devlet hastanesindeki dahiliye doktorundan talep edebilir miyim acaba kabul eder mi yoksa özele mi gitmeliyim siz nasıl yaptınız
Ben hemşireyim kendi doktorlarıma yazdırıyorum ancak devlet hastanesine de gitseniz ilaçları uzun süre oral olarak kullanıp fayda göremediğinizi söylerseniz değiştirirler. Dvit olarakta dcolefor kapsül olandan kullanın diğerleri çabuk yükseltmiyor. Kadınlar olarak her ay regl olduğumuz için zorlanıyoruz değerleri sabitlemekte

Konuyla çok ilgili değil ama ben de bir şey sorsam
D vitamini,demir ve B12 hapını şimdi aynı anda içsem olumsuz bir etki olur mu?
Demir'i aç karna, D vit'i kahvaltıyla,B12'yi de gün içinde içiyordum. Bugün biraz gergin uyandım,unuttum😕

Konuyla çok ilgili değil ama ben de bir şey sorsam
D vitamini,demir ve B12 hapını şimdi aynı anda içsem olumsuz bir etki olur mu?
Demir'i aç karna, D vit'i kahvaltıyla,B12'yi de gün içinde içiyordum. Bugün biraz gergin uyandım,unuttum😕
Bişey olmaz o ac tok . Emilimleri yüksek olsun faydası olsun dıye . Siz bugun ıcın yarın aynı sekılde devam edersınız

X