Hesap Ödeten Sevgilim

Bende bunu anlatmaya çalışıyorum ama ben suçlu oldum bazılarına göre

canım aynı olayı ben 3 yıllık sevgilimle yaşamıştım hiçbi zaman hesap ödetmezdim kendi hesabımı kendim öderdim ama bir süre sonra sanırım karşıdaki bunu alışkanlık haline getiriyor ve bu da büyük sıkıntı.3 yıllık ilişkimi bu yüzden bitirdim.O da benim gibi öğrenciydi ama dediğim gibi bunun gibi olaylarda ilişki pek sağlıklı yürümüyor insan ister istemez kötü hissediyor.

Ben de tam tersi öderse geriliyorum:/ canımın istediğini yiyemiyorum, ikinci çayı söyleyemiyorum, tatlı isteyemiyorum. Sanki o ödediği için ne varsa yiyomuşum gibi düşüncek diye:/

Yıllarca sevgili olup tek kuruş hesap ödemeyenler var şoktayım.
İnsanın ister istemez ödeyesi geliyor çoğu zaman, yük olmak istemiyor.
Ayy sevgilim yıllardır elimi cebime attırmadı diye hava atılası durumlar cidden komik geliyor.
Hayat müşterek, böyle hesabı sürekli erkeğe kitlememek lazım.
Konu sahibi size yönelik söylemedim.

Burdan biri vardı. Burdan dediğim bulunduğum civar

Yaptığı masrafları yazmış deftere. Ödediği hesapların fişi aldığı hediyeler vs. İstemiş kızdan ayrılınca

Hatta elektronik alet almıştı hediye. Onu da getir demiş. Kullanılmış şeye de tamah etmek.... Kullanılmasa da garip de işte

Aha bi yaşıma daha girdim.
Ama hep tek tarafın ödemesi tuhaf değil mi ya

Aha bi yaşıma daha girdim.
Ama hep tek tarafın ödemesi tuhaf değil mi ya
Neler var inan görsen demezsin böyle böyle biri diye..

Ya ben gerçekten erkeklerin geri çekilmesini anlamıyorum. Erkek ödemeli demek istemiyorum ama kadın teklif etmeli muhakkak. En olmadı kahveleri vs kadın alsın.

Bi kez bi arkadaşımla yemeğe çıktık moladayız. Normal arkadaşım ama tabi sevgili değiliz erkek. Neyse siparişi verdi hemen ödedi kendininkini sonra çok ciddiyim geri çekildi. Baya uzaklaştı ordan. Nası desem bilemedim sanki duvar devrildi yani bi koşması eksikti o an. Ne ayıp şey. İkimizde de yemek kartı var ve yediğimiz şey kişi başı 17₺ tutuyodu. Hadi diyelim ben ondan bekliycek biriyim 17₺ param olsa sadece, gerekirse kızınkini öder kendim yemem öyle metrelerce uzaklaşmaktansa. Yüzüne bakmadım bi daha. Aptal

özellikle öğrenciyken kızın da arada hesap ödemesi kadar normal bir şey yok
hep erkekten beklemeyi ben kendime yediremem ama bana bunu yemeğe çıkmadan önce söylemesi gerekiyor ona göre paralı çıkarım yola yada hiç çıkmam belkiözellikle öğrenciyken ay sonunu getirememek çok olurdu bende de
ya hesabı çıkıştıracak para olmasa ne yapacaktık bulaşık mı yıkayacaktık garsonun alaycı gülüşlerine mi katlanacaktık veya lokanta sahibinin azarını mı dinleyecektik
hepsi birbirinden kötü ,
birde ver 35 al 10 olayı falan var bu daha dip bir nokta bu kadar hesapçı adamdan bende soğurum

Ilk kez olmus sonucta neden tuhafiniza gittiki sevgiliniz sonuçta

Calışıyorum şu halimle dışarda biryle 45 liralık bişey yemiyorum..bu kadar harcama niye.öğrencisiniz daha..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…