Hesap Ödeten Sevgilim

Hahahahaha vay uyanıklar vayyyyy

Kosarak uzaklas :) okul bitene kadar bu cocukla ayrilirsin ne demek istedigimi anlarsin normal falanda degil..cimrilik bu.uni de bi arkadasimin sevgilisi cocuk ankaradaki en iyi firmada muhendisti ictigi corba parasini alirdi :) can cikar huy cikmaz

Sanki potansiyel para yiyici olarak görüyor değil mi? Esas can sıkıcı olan bu.
Bir keresinde ergenken bir çocukla çıkıyordum. Tamam ikimiz de çulsuzduk fakat neticede sevgiliydik, bir sinemaya bir kahve içmeye gidebilecek kadar paramız olabilirdi. 1 haftalık falanız daha, dedim ki hiç bir yere gitmedik bir yere gidelim. O da dedi ki masraf çıkmasın, sen pasta börek yap benim eve gel yiyelim, bir sürü film var dvdye koyar, perdeleri çekeriz tamam Ayıya bak ayıya! Hadi gel de soğuma bu gerzekten!
Sonuç mu? 3 gün daha dayanabildim bu primata. Lan odun daha 1 haftalık sevgilinim ne evi? Hadi onu geçtim, masraf olmasın diyorsun benden pasta istiyorsun. Yapmayı biliyor muyum? Hem o pastanın maliyeti zaten geçer sinema biletini. Hem ben sana biletimi al dedim mi herkes kendi biletini alırdı. Kırk yıllık evli çiftler gibi masraf olmasın ne lan! Bir de karısına buyurur gibi pasta yap diyor bana, hayret bir şey ya. Cidden böyle bir erkeği sevebilecek kız var mıdır? Cidden cevap istiyorum kızlar

Kosarak uzaklas :) okul bitene kadar bu cocukla ayrilirsin ne demek istedigimi anlarsin normal falanda degil..cimrilik bu.uni de bi arkadasimin sevgilisi cocuk ankaradaki en iyi firmada muhendisti ictigi corba parasini alirdi :) can cikar huy cikmaz
Doğru söylüyosunuz bende öyle düşünüyorum, bazen parası yoktur diye düşünüyorum ama mekana hangi güvenle giriyor acaba

Demek ki yanında parası yokmuş fazla. Ne var bunda anlamadım.

ahaahah o nasıl bi tür kesin benimkiyle bi kan bağı var Sevgilin olsun istiyosan böyle şeylerin hesabını yapmicaksın dimi ama arkadaşlarımın sevgilileri elleri kolları dolu geliyor onlara alışveriş yapıyor benimkide benden istiyor

Yanında parası yoksa paralı bir yere gidilmeyebilir yada ne bileyim bütçeye göre bir şeyler içilebilir.Ya sizdede para olmasaydı

Valla bence üçüncü türdü kendisi Akrabalık olabilir o konuda katılıyorum.
Zaten 1.5 hafta falan sürdü ilişkimiz. Zaten sevmiyordum çok, şu hareketleri ile beni iyice soğutmuştu. Dedim ki ne evi, senin kafan mı iyi? O da gidilecek yer yoksa tek seçenek evdir. Ya 1 haftalık sevgiliye bu denir mi ya? Ben daha senin zayıflıklarını, zaaflarını, ayılıklarını görmeye hazır değildim işte! Neticede bir kısa mesajla bitirdim.
E tabi, sadece bu olay değil, bir de zorla aşkım dedirtmeye çalışması olayı vardı. İçimden gelmiyordu daha ben de diyemiyordum. Ama inatla, beni sindirerek zorla aşkım dedirtiyordu. Zorla gözlerinin içine baktırmaya çalışıyordu falan. Dedim ki bu ayıyla olmayacak :)
Valla birinden biraz bile tiksindiysen o iş bitmiştir. Geri dönüşü olmuyor bence.

Paranız yoksa ikinizin de ona uygun yere gidip duruma göre yiyip içeceksiniz yahu 45 tl hesap nedir

İyi bari çok geçmeden yolu göstermişsin ayıyaBide ciddi düşünüyor sürekli ailemle tanış diyor ciddi düşünen insan bunu yapar mı bence dalga geçiyor benimle

İyi bari çok geçmeden yolu göstermişsin ayıyaBide ciddi düşünüyor sürekli ailemle tanış diyor ciddi düşünen insan bunu yapar mı bence dalga geçiyor benimle
İleride de para meselesi çıkarır bu. Aşkım bugün ekmeği ben aldım, yarın sen al falan derse şaşma Olur yani.

Ben sizi hakli buldum.
Benimde ogrenci oldugum zamanlar oldu kimseden hesabi sen ode lafini duymadim. Bu tavirlar cok itici.
Su hesabi yari yariya odeme durumuda bana cok komik gelir.
Zaten siz uzerinize duseni yapiyormussunuz sevgilinizin bu davranisi cok yanlis.
Kafasinda hep hesap kitap yaparak sizle bulusmaya geliyor sanki.
Ana babanizin alin terinide cafelerde sevgilinize harcamayin.

Tamam ikiniz de öğrencisiniz ama aşkım paran var mı diye sormak çok saçma. Sen zaten o bir şey söylemeden elini cebine atan birisin. O bileti alsa sen yemeği alıyorsun vs. Şimdi topu sana atması bence ayıp olmuş. Ya olmasaydı yanında? Belki onda da yoktur tamam o zaman iç bir kahve, yanında başka şeyler alma. Hele 10 lirayı sanki sana harçlık verirmiş gibi uzatması bence saygısızca olmuş. Bazıları senin sevgini eleştirmiş, ne alaka anlayamadım. Söz konusu para olsa konu sahibi, başka zamanlarda ödemeye yeltenmezdi. Sorun, müsaitlik durumu bilinmeden topun kıza atılması. Erkek kendi durumunu biliyorsa o zaman bu kadar rahat sipariş vermeseymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…