Hesap Ödeten Sevgilim

Bende öyle düşünüyorum, bana dese ki bu aralar sıkıntıdayım sen ödermisin tamam ama yanında para varmı sen ödesene nedir ya.
Yani senin yanında para olmayabilirdide sorun parası olmaması değil cafeye oturmadan parasının olmadığını sende olup olmadığını sorması gerekirdi ya sendede olmasaydı yani birde para olarak müsait değilsem ve karsı taraf ödeyecekse açta olsam bi çay içer yada küçük bişeyler yerim neler neler yiyip içmek gereksiz o durumda belkide artık bu konuda samimi oldugunuzu düşünüp öyle hareket etti canım

Sevgilin tam bir rezil. Parası olmayabilir ama agzıyla hesabı sana ödetcekse okadar yiyip icmemesi gerekirdi ya sendede o kadar para olmasaydi ne olcakti? Rezil olcaktiniz. Full dusuncesizlik utanir insan biraz ya. Parasi olmayan adam bir cay icer eslik etmek icin yük olmayim diye. Kalkip cay, kahve vsvs icip hedabi kitlemek bide cikarip 10tl uzatmak neymiş. Bence soğuyacagin kadar var.

Sizin aranızda ki iletisime bağlı biraz. Ben erkek arkadasıma yeri geldi borc verdim cok bi sey de değil en fazla 50dir. Geri dönüşüde oldu. Hic böyle seyleri yadırgamadım o da bana verir ay sonunu getiremediysem. Böyle para mevzuları geçmesi kötü olmus

Katılıyorum bende aynen böyle düşünüyorum, samimi olmak derken böyle şeylerin normalde aramızda lafı zaten olmaz uygun bi dille söyledikten sonra ama önce benden isteyip sonra elime para sıkıştırması tuhafıma gitti

Hani hep erkekten beklemeyelim falan diyoruz ya,diger türlüsü bana cok itici geliyor!
Arkadaşlar arasında alman hesabı tamamda,kız arkadasına herkes kendi yedigini ödesin yapmak yakısmıyor be erkek adama
Taslamayın hemen bana itici geliyor ne yapayım!

Konu sahibi seninki über itici kusura bakma ama.
Cebinde parası yok ne diye okadar sey yer ki insan?
Bide lütfeder,sadaka verir gibi 10lira uzatıp acıklamasını yapıyor
Ayyyy,buzdolabı gibi olurum!

Yanında parası yoksa bile söylemesi gerekirdi iyiki bende vardı

Bende öyle düşünüyorum ama o 10 tl nin de gizemini çözebilmiş değilim

Kendi üzerinde yeteri kadar para yokken nasıl rahat rahat yiyebildi?
Ya senin de üzerinde para olmasaydı?

Öğrencisiniz, dediğin gibi, birbirinize ısmarlamanız ya da Alman usulü ödemeniz normal.
Ancak çok düşüncesizce bir davranış sergilemiş.

Sinek küçüktür ama mide bulandırır...

Sevgilinizin kredi kartı yok mu?Parası olmasa da kredi kartıyla ödeyebilirdi.Acaba daha önceki buluşmada sizden fazla harcadı da zoruna mı gitti?Param yok diyerek,size ödeterek ödeşmiş mi saydı kendisini?Eğer öyleyse çok cimri bir arkadaşınız var demektir.Normal arkadaş neyse de kız arkadaşına yapılması bence kaba bir davranış.

Yanında parası yoksa bile söylemesi gerekirdi iyiki bende vardı
Ee tabi ki insanlik hali belki ogün yoktur. Bunda birşey yok zaten. Ama cebinde 2 kuruş parayla dısarı cıkıyor birde gidilen yerde keyfince takilip onu, bunu iciyor sonrada tam kalkarken sana öde demesi buyuk rezillik ve gorgusuzluk. Sendede olmasaydi o gün size iyi bir anı çıkardı yani. Boyle birinden bende sogurdum. Utanmiyor hiç.

Ya madem gittin kafeye, cebinde para az. E niye 45 liralık şey yiyorsun sen?
Yanındakinin cüzdanı boş olsa ne yapacaksın, neye güveniyorsun sen?
Bu nasıl bir rahatlıktır ve hatta arsızlıktır? Kızlar şimdi siz cidden bu durumda bir sorun göremediniz mi?
Bir de çıkışta 10 tl vererek tüy dikmiş üzerine. Geçen günkü hesabın parasını alacaktım diyerek de sıvamış iyice. Çok hesapçı birisi, muhasebeci, ekonomist falan olsa başarılı olur da sevgililikteki kariyeri hızla düşüşe geçmiş. Bence tadında bırakmalı.

Uygun bi dille durumu anlatıp yardım istemek neyse ama emrivaki yaptı sende para varmı ödesene dedi durumun müsait mi falan demedi

Ben cimri olduğunu düşünüyorum. Böyle bi mekana gidince hadi diyorum bende yemek ısmarlarım falan mekandan çıkıyoruz yürürken eee ne ısmarlıyosun bize diyor istediği yere giriyor ucuz pahalı farketmez

Bir gün desene sen de, olur olmaz her mekana giriyorsun da bende var mı yok mu biliyor musun sen?

Sevgililer arasında para mevzusu bence çok iğrenç ya arkadaşlarıyla olunca yer içer keyfıne bakar ama bana gelince yok yani

İyi de utan utan iyice yolunacak kaz olacaksın bu gidişle bence.
Galiba.. Bir hafta önce 2 çift olarak arkadaşlarımızla çıktık erkekler dediki açsanız yemek yiyin değilseniz bişeyler içelim biz tokuz. Ben ve arkadaşım açız yemek yicez dedik onlarda gidin alın gelin dedi zaten ben alıyorum kendi yemeğimin parasını ödüyorum bu imalar soğutucu

Sevgililer arasında para mevzusu bence çok iğrenç ya arkadaşlarıyla olunca yer içer keyfıne bakar ama bana gelince yok yani
Kusura bakmada Nasıl seviyorsun bu adamı ya emin ol daha centilmen sevgili adayları vardır çevrende seni rezil etmeden yol ver derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…