Herşeyim normal ama bebişim olmuyor diyen var mı?

2 yıllık evlıyım 2aydır korunmuyoruz ama bu surec ıcerısınde adetım DUZENSIZLESTI 7 GUN GECTI BAKALIM 3 GUN SONRA BIR TEST YAPTIRAYIM BAKALIM YINE NE CIKCAK

ah cnm amiiin.bnde rhim filni çekilcm bi o kaldı yaptırmadım.ama bana ilaç vermedi dktm
yumurtlama takibi yapıcm dedi filmden sonra allh allh sana niye verdiki ne zamandır istiyonuz cnm

canım ben 5 aydır doktora gidiyorum adetim düzensizdi önce onları düzene soktuk şimdi tam zamanında oluyorum yumurta takibini doktorum yaptı ilaçla büyüdü sonrada çatlatma iğnesi oldum ertesi gün gittim baktı çatlamış dedi bakalım işte kısmet ama bu ayda içimde bişey yok hastalanıcam herhalde neyse zamanında adet olayımda onada razıyım

2 yıllık evlıyım 2aydır korunmuyoruz ama bu surec ıcerısınde adetım DUZENSIZLESTI 7 GUN GECTI BAKALIM 3 GUN SONRA BIR TEST YAPTIRAYIM BAKALIM YINE NE CIKCAK

adetim düzensiz diyosun ya kaç gün oynuyodu ki canım arada..benimde her ay 4-5 -6 gün fln erken oluyodu dr uma söyledim normal dedi biz 1 hafta 10gün geç yada erken olan adetleri düzensiz görmüyoruz normal dedi 3 hafta ve daha fazla gecikiyor veya erken oluyosa o zaman düzensiz diyoruz dedi.güsel haberini alırız inş...

Allah hepinizin gönlüne göre versin arkadaşlar..Ben de 6,5 senelik evliyim.4 yıldan beri olmuyor daha bu sene eşimi ikna edip doktora gittik.sperm testimiz normal çıktı.bana da yaptıgı ilk genel muayenede herşeyin normal dedi.rahim filmi çektirenler var aranızda ama benden böyle bişey istemedi doktorum.gonaphene kullandım bu ay ama yumurtlamamı begenmedi doktorum.çok heyecan yaptım çok stres yaptım belkide ondan.önümüzdeki ay iğne verecek.parlodel ve dekort kullanıyorum bir de düzenli olarak.Allah kimseye eksikliğini göstermesin. çeken biliyo.

canım rahim filmini benden de istemedi ama ben çektirmek istiyorum..çok geç gitmişsiniz dr.a daha önce gitseydiniz keşkee.stres yapmamak mümkün mü yapıncada olmuyo işte...allah kolaylık versin cnm

Allah hepinizin gönlüne göre versin arkadaşlar..Ben de 6,5 senelik evliyim.4 yıldan beri olmuyor daha bu sene eşimi ikna edip doktora gittik.sperm testimiz normal çıktı.bana da yaptıgı ilk genel muayenede herşeyin normal dedi.rahim filmi çektirenler var aranızda ama benden böyle bişey istemedi doktorum.gonaphene kullandım bu ay ama yumurtlamamı begenmedi doktorum.çok heyecan yaptım çok stres yaptım belkide ondan.önümüzdeki ay iğne verecek.parlodel ve dekort kullanıyorum bir de düzenli olarak.Allah kimseye eksikliğini göstermesin. çeken biliyo.

Ben de tedaviye başladım 5 ay kadar klomen prengly ve progestan kullandım,bunlar ben de işe yaramayınca rahim filmi istedi,ve şimdi başka tedavilerle yola devam ediyoruz ama bence 4 yıllık bi beklentideysen git çektir filmini.Gerçi tüp kapalı olma ihtimali çoookk düşükmüş ama belli olmaz hatta bakarsın faydası olur,çünkü ufak tefek yapışıklıkları açıyomuş verdikleri sıvının basıncı,hem için rahat eder.çünkü Allah korusun ama eğer bi sorun varsa hap kullanmakla sadece vakit kaybedersin..

burda herkesin birbirine fikirleriyle destek olması çok güzel bişey.İnsana moral veriyo.en son, doktorum rahim filmi istemedi demiştim ama son muayenemde istedi nihayet.gonaphene + çatlatma ignesi de verdi.bu ay aşılama yapıcaz dedi.yağmurNAZ'ın dediği gibi geç gittik doktora vakit kaybetmek istemiyormuş doktorum ama herşey kısmet tabiki.gene de içimden bi his bu ayda bişey olmıcak diyo ama yanılmak istiyorum artıkkk.felaket stresliyim.çok zor işlermiş sahiden.allah hepimizin yardımcısı olsun.
bu arada rahim filminden de korkmaya başladım.pazartesi yani yarın çektirip kurtulucam inş..umarım, umarım kötü bişey çıkmaz.
bir de merak ettiğim bişey var.Aranızda benim gibi tedaviye başlayalı 1 ay olup da ertesi ay aşılama yaptıran var mı acaba??

canım elinden geldiği kadar olumsuz düşünmemeye çalış olacak de çünkü gerçekten gebeliği aşırı dercede etkiliyo stres.sakin ol korkma inşallah tedavilerin karşılık verir.iyi haberlerini alırız en yakın zamanda inş.herşeyin sebebi olduğu bu yaşadıklarımızında bi sebebi var elbet allah ne verirse hakkımızda hayırlısını versin..........

arkadaşlar benim bir arkadaşımında her şeyi normaldi doktor stres dedi bu konuyu çok kafasına takmıştı şimdi şöyle şimdi öyle derken en sonunda doktor stres kaynaklı tüp bebek deneyeceğiz dedi yani sizin madem muanede bir sorununuz yok o zaman fazla takmayın kafaya ve olmuyor demeyin elbet olacak diye düşünün benim bu konuda çok fikrim yok tabi ama arkadaşımın yaşadığı strese şahidim tabi siz bilirsiniz ama fazla kasmayın bu arada arkadaşım artık bir anne bir kızı oldu darısı başınıza

burda herkesin birbirine fikirleriyle destek olması çok güzel bişey.İnsana moral veriyo.en son, doktorum rahim filmi istemedi demiştim ama son muayenemde istedi nihayet.gonaphene + çatlatma ignesi de verdi.bu ay aşılama yapıcaz dedi.yağmurNAZ'ın dediği gibi geç gittik doktora vakit kaybetmek istemiyormuş doktorum ama herşey kısmet tabiki.gene de içimden bi his bu ayda bişey olmıcak diyo ama yanılmak istiyorum artıkkk.felaket stresliyim.çok zor işlermiş sahiden.allah hepimizin yardımcısı olsun.
bu arada rahim filminden de korkmaya başladım.pazartesi yani yarın çektirip kurtulucam inş..umarım, umarım kötü bişey çıkmaz.
bir de merak ettiğim bişey var.Aranızda benim gibi tedaviye başlayalı 1 ay olup da ertesi ay aşılama yaptıran var mı acaba??

cnm nezamandır hamiş kalamıyosun?eğer 1sene ye yaklaştıysa ve olmadıysa rahim filmi ister ama film temiz cıkınca asılama yapılıyor. ve sen daha önce hiç dr kontrolu geçirmemişsen hemen asılama demesi biraz tuhaf çünkü bende eğer bu ay hamile dilsem film çektircem ama filmden sonra yumurta takibi yapılacak ve eger ben istersem ki hemen istemiyom aşılama yapılacak.bnm 1 sene doldu bn hiç ilaç kullanmadım oyüzden 1 kaçay asılama yaptırmadan denemeyi düşünüyom.bide cektirdikten sonra bizimle nasıl geçtini paylaşırmısın

bende bu ay klomen başlayacaktım ama malesef eşim yok :mymeka: umudum bir sonraki aya kaldı. bakalım klomenle sonuç alabilecekmiyiz :uhm:

dıptısdıptıs sen klomeni ne için kullanıyon yumurtaların kendilinden gelişiyomu senin biçok kişi kullanıyo ama bana vermedi drm

ya ben bişey danışacam klomen hakkında.4 ay önce adetim 3 hafta kadar sürdü ve korunmadığımız halde hamile kalamadığımı da da sölemiştim doktora yanlız gittiğim kendi doktorum değildi bana ilaçlar verdi arasında klomen de varmış meğer (bu ara ismi bile aklımda değildi bu güne kadar neişe yaradığını bile bilmiyordum ve daha şimdi gördüm ilacı) kendi dr a danışmıştım o zaman yani bi kaç ay önce kist vardı 4 cm kullanma kisti büyütüp patlatabilir dedi.buraya üye olduktan sonra klomen hakkında detaylı bilgi edindim şimdi progestan kullanıyorum bırakıp klomene mi başlasam diyorum kistimde geçti.karabiberim benim nerdesin sen yahuuuuu özlettin hee:1hug:

yaaaa meğer dr bana klomen varmişte kullanmamışım düşünebiliyomusunuz.klomen kisti patlatırmı gerçekten??? böle bişe başınıza geldimi ??? bilgisi olan var mı???.kullansaydım belki şimdi hamileydi yaaa....:çok üzgünüm::çok üzgünüm::kızgın::kızgın::kızgın:

yaaa karabiberim biz seninle kullanalım fln die konuşuyoduk klomeni meğer dr bana vermiş ben kullanmamışım kisti patlatır die keşke araştırsaydım o zzmanlar belki hamile kalırdım içim içimi yiyoooooooo hrrrrrrrrrrrrr......

canım kist hakkında bir bilgim yok malesef yanlız klomeni kendi başına asla ve asla kullanma. eğer yumurtaların gereğinden fazla büyür ve çatlamazsa kist oluşur. ben klomeni kullanıp yeterli büyüklüğe geldiğinde çatlatma iğnesi olacaktım. ama klomen kullandığım süre içinde 2 günde bir doktor tarafından ultrasonda muayne olacaktım. yumurta büyüklüğü için. aman derim bu tip ilaçları doktor kontrolü olmadan kullanmayın Şeniz

herseyım normal ama olmuyor bebegımız işte ..
2 ay daha beklıycez siperm testı yapılıcak doktorumuz oyle soyledı ..
benım herseyım normalmış

X