Herşeyim normal ama bebişim olmuyor diyen var mı?

Benim ablamın 8 sene çocuğu olmamıştı.Doktor tüm tahlillerin normal olduğunu söylemişti.Ama şimdi bir kızı bir oğlu var.Allah isteyen herkese nasip etsin.

ya benim kafamaı bozan şey tabiki taktiri ilahi ama sorunumuz olmadığı halde hamile kalamıyoruz ve üstüne ilaçlar kullanıyoruz hormon testi rahim ağızı kanseri testi herşeyi yaptırdım herşey normal sorun yok.inşallah bu ilaçlara daha fazla gerek kalmadan bebişlerimizi kucaklarımıza alırız.

kızlar bu ay 2 içinde 2 güzel haber aldm birinide dün aldm.tanıdığım 2 kişi vardı yaklaşık 3 senedir bebişleri olmuyodu.bu ay 2 side hamileymiş çok sevindim ve ayrıca da imrendim.demekki sıra bizede geliyo.bekleyelim az kaldı ,moralleri bozmayalım.yerimsenibenyalnız bide su bebek konusunu aklımdan çıkarabilsem süper olck ama her saniye aklımda bi türlü atamıyom:1no2:

kızlar ankara servet ünsal tıp merkezi hakkında bilgisi olan varmı?yani iyi biyermi sizce tahlilleri hangi oranda doğru?biz eşim için ilk sperm tahlili orda yaptırdık bayağı kötü çıkmıştı daha sonra düzey laboratuarında yaptırdık bu seferde gayet normal çıktı testi bi anlam veremedik arasında 1 ay vardı yani bu kadar değişiklik yapabilrimi biz çok şaşırdık sizlerdede böyle değişiklik olan varmı arkadaşlar yani eşinizin spermlerinde değişiklik gösteren varmı merak ediyorum

kızlar ankara servet ünsal tıp merkezi hakkında bilgisi olan varmı?yani iyi biyermi sizce tahlilleri hangi oranda doğru?biz eşim için ilk sperm tahlili orda yaptırdık bayağı kötü çıkmıştı daha sonra düzey laboratuarında yaptırdık bu seferde gayet normal çıktı testi bi anlam veremedik arasında 1 ay vardı yani bu kadar değişiklik yapabilrimi biz çok şaşırdık sizlerdede böyle değişiklik olan varmı arkadaşlar yani eşinizin spermlerinde değişiklik gösteren varmı merak ediyorum

canım bence 3.testi yaptırın emin olmanız açısından çünkü birinden biri hatalı olsa gerek.bi yanlışlık vardır belki.inşallah sonuç iyi olandır.

kızlar bu ay 2 içinde 2 güzel haber aldm birinide dün aldm.tanıdığım 2 kişi vardı yaklaşık 3 senedir bebişleri olmuyodu.bu ay 2 side hamileymiş çok sevindim ve ayrıca da imrendim.demekki sıra bizede geliyo.bekleyelim az kaldı ,moralleri bozmayalım.yerimsenibenyalnız bide su bebek konusunu aklımdan çıkarabilsem süper olck ama her saniye aklımda bi türlü atamıyom:1no2:

ne güzel darısı bize inşallah.bende aklımdan hiç çıkartamıyorum ay adet günüm yaklaştığında bende bi gerginlik başlıyor.karabiberim senin sorunun neydi ne zamandır bebişin olmuyo.

cnm bnm hiçbi sorunum yok eşiminde yok 1 senedir bekliyoz olmadı.bu ay adet olunca rahim filmi cektiricem bi o kaldı çünkü oda temiz çıkarsa yumurta takibi yapcaz dedi dr ama ben daha önce onu baska dr yaptırdım olmadı bilmiyom bnmde senn gibi kafam çok karılık bir an aklımdan çıkmıyo bide bn hiç ilaç kullanmadım belki filmden sonra ilaç verir sen film çekdirdinmi genelde 1 sene bekletiyo doktorlar..

cnm bn burda bazı yorumlarda okumustm senin gibi oln birini ilkinde onunda kötü çıkmış sonra iyi çıkmış bncede bida yaptırın bide biliyosundur 4-5 gün cinsel perhiz uygulanıyo onda..

yağmurnaz senin bugün evlilik yıldönümün mü tebrik ederim nice mutlu yıllara bebişlerinizle inş..

cnm bn burda bazı yorumlarda okumustm senin gibi oln birini ilkinde onunda kötü çıkmış sonra iyi çıkmış bncede bida yaptırın bide biliyosundur 4-5 gün cinsel perhiz uygulanıyo onda..

evet canım bizde 4 5 günlük pehrizle gittik valla dur bakalım biraz daha geçsinde tekrar denemek lazım.ama şunuda duydum bilmiyorum nekadar doğru bazı erkkelerin spermlerinde değişiklik gösterebiliyormuş sık sık belki böyle bişide olabilir

yağmurnaz senin bugün evlilik yıldönümün mü tebrik ederim nice mutlu yıllara bebişlerinizle inş..

evet canım amin çok teşekkür ederim.inşallah seneye bebişimizle beraber kutlarız söylerken bile heycanlandım...seninde ilaç kullanmana gerek kalmaz umarım allah kolaylık versin.....

cnm bnm hiçbi sorunum yok eşiminde yok 1 senedir bekliyoz olmadı.bu ay adet olunca rahim filmi cektiricem bi o kaldı çünkü oda temiz çıkarsa yumurta takibi yapcaz dedi dr ama ben daha önce onu baska dr yaptırdım olmadı bilmiyom bnmde senn gibi kafam çok karılık bir an aklımdan çıkmıyo bide bn hiç ilaç kullanmadım belki filmden sonra ilaç verir sen film çekdirdinmi genelde 1 sene bekletiyo doktorlar..

canım aynı durumdayız valla,,,,benim rahim e ultrasonla bakıldı temiz çıktı yumurta takibide bitti eşimdede sorun yok hatta normal değerlerin üstünde..herşey tertemiz senin anlican.progestan verdi ona başlicam...bide sana tavsiyem bi çok kişiden duydum sık sık ilişkiye girmek gebelik şansını artırmıyormuş düzenli ilşki şartmış.:eek:

yağmurnaz ultrasonla banada bakıldı bu baska herseyi normal olanın bide rahim filmine bakıyolr.tüplerin acıkmı diye cünkü tüpler kapalıysa spermle yumurta bulusamıyo.genelde bebeği olmayan herkese çekiyolar bunu ilaç vererek bnce dr na bi sor ultrasonda bnmde temiz ama tıkalılık sadece filmde gözüküyo kolay gelsn

aaaaaaaaaaaaaaaaa bunu bilmiyodum ben bilgilendirdiğin çok iyi oldu canım sağol ne olur ne olmaz.yarın ilk işim dr uma danışmak olcak. bana sadece ultrasondan rahmine bakılcak dedi bu filmi kesinlikle çektirmeliyim zaten yaptırmadığım bi o kalmıştı onu da yaptırimda tam olsun:roflol: yeterki bebeğimiz olsun herşeyi yaptırırız herşeye katlanırız ben herşeye razıyım.

olmz mı arastıra arastıra drlr kadar bilgim oldu:)adetin biter bitmez çekiliyo rahime alttan ilaç veriyolar ama bayagı yanıyomuş yani acıdan ama 5 dk falan sürüyomuş bu ilaçın tedavi edici özelliğide var yani yapışıklık yada hafif tıkanıklıkları acabiliyomuş.bi kaç gün sonra sonucu alıyosun

cnm anahtar kelimele rahim filmi yaz bir sürü konu çıkar karşına dahada ayrıntılı ögrenirsin çektırenler var tecrübelerini yazmışlar ama herkes çok korkuyo acıdan dolayı bazısının ise çok acımıyomuş ama kişiden kişiye farklı oluyo bide sanırsam tıkalı olanları daha çok acıtıyo.bunu cektirip o ay hamile kalanlar bile var.örnk bnm teyzem ilk çocundan sonra 4 sene olmadı dr bunu cekmiş teyzem anlattı çok bağırmış ama 5 dk sürdu dedi o ay hamile kaldı 2. bebeğine, tıkalıymış onun.
yazıları okuyunca insan korkuyo kafası karısıyo bn çok arastırdm kısacası çektirecen yer kameralı yani tvden izlenebilenden olursa daha az ağrı oluyomuş.eski yöntemler varmış acıtıyomuş.bi bu kaldı ümidim:dance:merak ettiklerini sorabilirsin malum bn bunları öğrenene kadar cnm çıktı:bbo:hee bide ilaç rahim içine bir boru gibi ince bişeyle sokularak veriliyo.yerinden yerinede 15o-500 e kadar değişiyomuş fiyatı acısını bıraktım bebişim öle gelcekse onuda yaparım:a015:a.s.

amaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnn korktum inşallah tıkanıklık mıkanıklık yoktur ama varsa bile anne olma aşkıyla mecbur seve seve yaptırcaz ucunda bebek varsa..boru sokuyolar demek!!!! sen ne zaman gideceksin filmi çektirmeye?çok teşekkür ederim gerçekten hiç duymadığım şeylerdi bunlar...

X