Herşeyim normal ama bebişim olmuyor diyen var mı?

cnm kusura bakma çok soru sordum sana da ama bu konuyula ilgili hiç bilgim yoktu.inş yoktur ama hani belki bende de vardır olasılığı geliyo aklıma bilgim olsun o yüzden bişi daha sorcam.....alttan boru yardımıyla veriyolar ilacı dedin ya peki bu ilaç 1 defaya mahsus mu yoksa sürekli takip gerektiriyor mu??umarım progestan dan sonuç alırım gerek kalmaz buna...

bende de tam tersi..bende eşimin zoruyla 11 aydır korunmayı bıraktım..istemeye istemeye..ve yine eşimin ısarıyla hamile kalamadığım için doktora gittik..rahim filmi sperm testi falan hepsi yapıldı...herşey normal çıktı..bana kalsa hiç istemiyorum çocuk ama eşim bu konuda tam tersi düşünüyor..bir ay sonra hamile kalmaz isem(umarım kalmam)aşılama yapılacak...offfff ya düşünmesi bile sıkıntı veriyor bana...

cnm kusura bakma çok soru sordum sana da ama bu konuyula ilgili hiç bilgim yoktu.inş yoktur ama hani belki bende de vardır olasılığı geliyo aklıma bilgim olsun o yüzden bişi daha sorcam.....alttan boru yardımıyla veriyolar ilacı dedin ya peki bu ilaç 1 defaya mahsus mu yoksa sürekli takip gerektiriyor mu??umarım progestan dan sonuç alırım gerek kalmaz buna...

merhaba canım bende rahim filmi çekdirdim boru sokmuyolar bişey yardımıyla rahmi sabitliyolar igneyle sıvı veriyolar rahimde kasılma hissediyosun birazcık acı oluyo ama çok dayanılmıycak gibi degil eger biraz tıkanıklık veya yapışıklık varsa açılıyo ama açılmıycak gibiyse bildigim kadarıyla laparaskopi yapılıyo

bende de tam tersi..bende eşimin zoruyla 11 aydır korunmayı bıraktım..istemeye istemeye..ve yine eşimin ısarıyla hamile kalamadığım için doktora gittik..rahim filmi sperm testi falan hepsi yapıldı...herşey normal çıktı..bana kalsa hiç istemiyorum çocuk ama eşim bu konuda tam tersi düşünüyor..bir ay sonra hamile kalmaz isem(umarım kalmam)aşılama yapılacak...offfff ya düşünmesi bile sıkıntı veriyor bana...[/QUOT

eğer bebek düşünülüyorsa bence çiftlerin ikiside istiyor olması lazım tek taraflı olcak bişey değil istemiyorsa kendini bu kadar sıkmanında anlamı yok bence peki eşinin zoruyla diyelim hamile kaldın doğum yaptın o zaman bebeğine diyeblcekmisin ben istemiyordum seni die o yüzden iyi düşünmelisin ...annelik çok kutsal birşey...

merhaba canım bende rahim filmi çekdirdim boru sokmuyolar bişey yardımıyla rahmi sabitliyolar igneyle sıvı veriyolar rahimde kasılma hissediyosun birazcık acı oluyo ama çok dayanılmıycak gibi degil eger biraz tıkanıklık veya yapışıklık varsa açılıyo ama açılmıycak gibiyse bildigim kadarıyla laparaskopi yapılıyo

teşekkürler canım bilgiler için sağolasın...a.s.

slm anca girebildim demek boru dilmiş bk bana yanlış bilgi vermişler neyse saol arkadaşım bu 1 seferlik bir işlem filmden sonra duruma göre tedavi ediyo doktor napalım bu gerekiyosa yapcaz mecbur.bide yağmurnaz senn dr nasıl bundan bahsetmedi hayret ettim.

cnm allah yardımcın olsun durumun vahim ama eşin çok yanlış yapıyo bikere psikolojinin gebelik üstünde çok etkisi var belkide stresten olmuyo sen istemedin için aşılama içinde acele ediyo daha yeni 1 sene olcakmış bence eşinle birlikte bi psikologa gidin bir uzmanın ona anlatması belki ikna eder
sen gebe kalsan bile bu durumda bebeğine bişey olabilir birinin bunları ona anlatması lazım

slm anca girebildim demek boru dilmiş bk bana yanlış bilgi vermişler neyse saol arkadaşım bu 1 seferlik bir işlem filmden sonra duruma göre tedavi ediyo doktor napalım bu gerekiyosa yapcaz mecbur.bide yağmurnaz senn dr nasıl bundan bahsetmedi hayret ettim.

canım bende bilmiyorum valla.ben ilk dr.adet sancısı yüzünden gittim kist var dedi ilaç kullandım geçti şükür..ulrasonla alttan baktı hormon testi rahim e fln baktı herşey temiz dedi ama rahim filminden hiç bahsetmedi.başka bi dr amı gitsem acaba bilmiyorum ki.

bence gidince sor rahimfilmini eğer baktın 1 sene doldu yapmıyor o zaman baska dokyorad danışırsın belki önceden kistin varmış ya o tedavi oldu diye biraz bekletiyodur.bnm dkttr da film temiz çıkarsa istersen asılama yaparız dedi ama bn aşılama için acele etmek istemiyom.çatlatma inesi bile oldum 4-5 ay önce yine olmadı bie diom şu klomen ilacınımı denesem acep.artık nerdeyse kendi kendimi tedavi etcemsırnaşık şey

karabiberim dr.aradım sabah progestanı kullan 2 ay,,,yine gebelik oluşmazsa o zaman rahim filmini çekeriz dedi bide senin daha 1senen dolmadığı için aceleye gerek yok dedi.klomen nasıl acaba herkez bahsediyor o ilaçtan ama işe yaramıyor diyolar.

valla bn 6 aylık ken gitim aceleye gerek yok diye diye 1 sene oldu.bende çok duyuyom klomeni yumurta oluyomuş onda 1 den fazla bide 13.gün çatlatma iğnesi vuruyolar genelde 1 denesem mi acaba kendi kendime denemk istemiyom ama dt kalsa ağırdan alıyolar.klomeni adetin 5. günü içyon.yani başlıyon dur bakalım bn bu ay adet olursam(inş olmam)doktr gidim rahim filmi cekmezse klomenalıp denicem bide bnm akıntım vardı hep oluyo ama dr bir tür mantar tedavi edelim öle çekelim dedi.hapları içtm ama azaldı tam geçmedi bklm film çekcekmi cekmezse denicem.sana anlatırım.
bide ne duydum burda bitane alet varmış 350 ytl miş.sana gün gün yumurtlaman olmuşmu diye gösteriyomuş.santçılar kullanıyomuş.jenifer lopez falan öle kalmış.yumurta oldugu gün %99 anlaşılıyomuş.artık napcamı şaşırdım.filmden sonra olmazsa bunumu alsam .çok da pahalı.offf offf...

valla bn 6 aylık ken gitim aceleye gerek yok diye diye 1 sene oldu.bende çok duyuyom klomeni yumurta oluyomuş onda 1 den fazla bide 13.gün çatlatma iğnesi vuruyolar genelde 1 denesem mi acaba kendi kendime denemk istemiyom ama dt kalsa ağırdan alıyolar.klomeni adetin 5. günü içyon.yani başlıyon dur bakalım bn bu ay adet olursam(inş olmam)doktr gidim rahim filmi cekmezse klomenalıp denicem bide bnm akıntım vardı hep oluyo ama dr bir tür mantar tedavi edelim öle çekelim dedi.hapları içtm ama azaldı tam geçmedi bklm film çekcekmi cekmezse denicem.sana anlatırım.
bide ne duydum burda bitane alet varmış 350 ytl miş.sana gün gün yumurtlaman olmuşmu diye gösteriyomuş.santçılar kullanıyomuş.jenifer lopez falan öle kalmış.yumurta oldugu gün %99 anlaşılıyomuş.artık napcamı şaşırdım.filmden sonra olmazsa bunumu alsam .çok da pahalı.offf offf...

aynen canım haklısın 1ilaç veriyolar 3 ay kullan 1ilaç veriyo 2 ay kullan die die zaman geçiyo. ne zman gideceksin rahim filmi için,,,dr a danış bence klomeni kullanma konusunu belki o daha iyidir.ya progestana başlamadan klomene mi başlasam bende dr söyleyip ne dersin.... belkide hiç kullanmamıza gerek kalmicak inşallah adet olmayız ya...350 ytl de çok pahalıymış yahu eczanelerdemi bulunuyormuş bu alet..yada jenifer lopeze söyleyelim bize ödünç versin:dance:

sırnaşık şeybencede nede olsa onun parası çok.ay cnm işte bu adetimi bekliyom gidicem inş.bakalım çekerse yumurta takibi yapcak sanki ne değşecekse 2 günde bi çarcak sonra yumurtan büyümüş gün aşırı ilişkiye gir dicek bunları zaten biliyomlülülülülülüsölicem herkes ilaç kullanıyo diye burda bi kadın vardı okudum onda bi rahatsızlık varmış ama klomen kullandığı ay hamile kalmıştı.
bu alet internetten satlıyo clear.....bilmemne adı yabancı netten bak clear umurtlama dersen belki çıkar.
ne blim ben kafayı yiycem yakındalaelaelaelaelaebi oturuyom bil. basına saatlerce eşim çok kızıyo sen böle yaptın için olmuyo dio buraya girmeme bile kızıyo ne yapim ümit işte yalnız olmadımı hissediyom burda dertleşiyoz iyi geliyo.sen özele mi gidiyon devlete mi?

aynen canım dertleşmek çok iyi geliyo burda insan yanlız olmadığını hissediyo.... benimkide çok takıyosun kafana dio haksızda değiller aslında ama yaşamayan anlamıyor işte...düşün ailem fln soruyo bebek yok mu die daha düşünmüyoruz demek zorunda kalıyorum yok benim bebeğim olmuyo da diyemiyorum çünkü herhangi bi sorunumuz yok allah yardımcımız olsun.canım ben özele gidiyorum emekli sandığından ücret almadıkları için.sen???

bende özele gidiyom.ahh sorma o soranları.bnm annm sormuyoda eşimin ailesi komşuları herkes soruyo.bzde düşünmüyoz diyoruz bide ben 3 senelik evliyim millet artık olmuyo muamelesi yapmaya başladı bn inkar ediyom.yoruldum.helede şu hamileymiş diolarya içim eriyo çaktırmamaya çalışıyom.seni kontrol panelinden arkadaş listeme ekledim cnm .hakkımızda hayırlısı

ayyy arkadaşım o çocuğun olmuyomu muamelesi var ya zaten insanı mahvediyo....ama ben olabildiğince tınlamamaya çalışıyorum sende takma daha çok üzme kendini canım ...allah böyle nasip etmiş bizede vercek inşallah...

cnm sana özelden msj atıcam msn mi verim dilersen kaydet orda da görüşürüz.burası çok uzadı.özel alanımızmış gibi oldu.sen bilirsin kaydetmek zorunda dilsin yazıyom

X