Herşeyim normal ama bebişim olmuyor diyen var mı?

cnm nezamandır hamiş kalamıyosun?eğer 1sene ye yaklaştıysa ve olmadıysa rahim filmi ister ama film temiz cıkınca asılama yapılıyor. ve sen daha önce hiç dr kontrolu geçirmemişsen hemen asılama demesi biraz tuhaf çünkü bende eğer bu ay hamile dilsem film çektircem ama filmden sonra yumurta takibi yapılacak ve eger ben istersem ki hemen istemiyom aşılama yapılacak.bnm 1 sene doldu bn hiç ilaç kullanmadım oyüzden 1 kaçay asılama yaptırmadan denemeyi düşünüyom.bide cektirdikten sonra bizimle nasıl geçtini paylaşırmısın

Ben yaklaşık 4 yıldır ugrasıyorum.çok uzun zaman oldu yani baya geciktirdik biz tedaviyi.bundan 3 yıl önce ilk kez doktora gittim kendi basıma o zamanki muayenemde doktorum herhangi bi problemimin olmadıgını eşimi görmek istedigini söylemişti.eşim gitmedi o zaman.bu vakte kaldı işte.evet bana da aşılama demesi garip geldiği için sormak istedim.çünkü sadece gecen ay bizi kendi halimize bıraktı.yumurtlamamı begenmediğini söyledi.çatlatma iğneleri kullanıcaz bu ay aşılama yapıcaz dedi.tabi yumurta oluşursa diye de ekledi.bilmiyorum..şu anda aklım, mantıgım, beynim..hepsi birbirine girdi.ister istemez strese giriyo insan..
rahim filmi ayrı bi dert.yarın çektircem allah izin verirse nasıl geçtiğini tabiki yazarım :)
Allah hepimize sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin inş.en kısa zamanda..

canım kist hakkında bir bilgim yok malesef yanlız klomeni kendi başına asla ve asla kullanma. eğer yumurtaların gereğinden fazla büyür ve çatlamazsa kist oluşur. ben klomeni kullanıp yeterli büyüklüğe geldiğinde çatlatma iğnesi olacaktım. ama klomen kullandığım süre içinde 2 günde bir doktor tarafından ultrasonda muayne olacaktım. yumurta büyüklüğü için. aman derim bu tip ilaçları doktor kontrolü olmadan kullanmayın Şeniz

canım bide benim yumurtalarım iyi çalışıyormuş.şehir dışındaydım acil gitmek zorundaydım klomeni verdi bir kaç ilacın yanında.ama bu ay da hamile kalmazsam dr sölicem klomeni kullanmak istediğimi.gerçi klomen işe yaramıyo diolar ama yine de denemek istiyorm...

cnm nezamandır hamiş kalamıyosun?eğer 1sene ye yaklaştıysa ve olmadıysa rahim filmi ister ama film temiz cıkınca asılama yapılıyor. ve sen daha önce hiç dr kontrolu geçirmemişsen hemen asılama demesi biraz tuhaf çünkü bende eğer bu ay hamile dilsem film çektircem ama filmden sonra yumurta takibi yapılacak ve eger ben istersem ki hemen istemiyom aşılama yapılacak.bnm 1 sene doldu bn hiç ilaç kullanmadım oyüzden 1 kaçay asılama yaptırmadan denemeyi düşünüyom.bide cektirdikten sonra bizimle nasıl geçtini paylaşırmısın

canım cektirdim nihayet hsg yi..taze taze yazayım dedim.korktugum kadar değilmiş kendimi boşuna kasmışım gunlerdir.adet agrısına benzer kısa süreli bi agrı hissettim sadece.sag tarafım tıkalıymış ama açıldı allahın izniyle inş. bu ay daha bir umutluyum.

sonucu hemen veryolarmı cnm.hadi gözün aydın kurtuldun.nekadar sürdü cnm çekilmen.çok geçmiş olsun inş tez zaman da bebişine kavuşursun bide kaç ytl ssklımısın yazarsan sevinirim

sonucu hemen veryolarmı cnm.hadi gözün aydın kurtuldun.nekadar sürdü cnm çekilmen.çok geçmiş olsun inş tez zaman da bebişine kavuşursun bide kaç ytl ssklımısın yazarsan sevinirim

canıııım bn seni yalnız bırakırmıyım sen gezmedesin bn buda okudum yazdıklarını şimdi kistin geçti dr söle klomeni bidaki ay onu zaten adetin 5. gün içmeye başlıyomuşun benm yine netim kopuyo bu arada bnm hastaneyi sordum rahim filmi için sema hastanesinde yani ssk lıysan 378film+70 ilaç dediler .anestezi ile toplam 620 oluyooomuuşşş.pesss doğruusuuu...bu ne ya ...

valla dr dicem hamiş kalmazsam önümzdeki aya kullancam klomeni..bebeeeem benim demek 620 ytl bayılacaksın inş bu işlemin beraberinde de bebiş gelir...mucukssssssssa.s.

benimde herşey normal ama 2 senedir uğraşıyoruz
bakalım şimdi ilaç kullanıyorum umarım bu ay olur kızlar banada dua edermisiniz

aman 3 sene esımle kullanmadığımız hap-tahlıl kalmadı.doktorlar promlem de bulamadıolmadı olmadı.sonunda aşılama yaptırdım.ilkinde hamile kaldım 3 yaşında kızım var:nazar: milyonda bır çiftlerde problem olmasada hamıle kalmama ıhtımalı varmış oyle dedıler artık.

ben varımmm bende neler yaptım ama yok bi rahim filmim kaldı ama onda ağrı oluomuş korkuorum biraz daha beklesemmi acaba aranızda rahiö filmi çektiren varmı acaba

canım dr senden rahim filmi istedimi ki.benden istemedi.bu ayda olmazsa dr sölicem bende rahim filmi çektircem benimde yaptırmadığım bi o kaldı çünkü.hiç korkma bence sonunda hamile kalcaksam herşeyi göze alırım şahsen zaten bir anlık bi ağrı oluyomuş kasıklarda öle diolar burda çektiren arkadaşlar var onların yorumlarında okudum..

bu rahim filmi çektiğimiz ızdıraptan,bunalımdan daha kötü birşey değildir herhalde..benimde 1 yıl oldu..doktor henüz rahim filmini söylemedi ama ,birkaç klomen denemesinden sonra çektiricem..o da olmazsa tüp bebek..pco larım dışında hiçbir sorun yok..kilo yok,kıllanma yok,adet düzensizliği yok...aslında herşey normal sayılır...ama yok işte ,bebek yok..kafam almıyo artık,kan testleri,hormonlar,sperm tahlili,herşey normal..sorun nedir bilmiyorum ki!!!!

ben varımmm bende neler yaptım ama yok bi rahim filmim kaldı ama onda ağrı oluomuş korkuorum biraz daha beklesemmi acaba aranızda rahiö filmi çektiren varmı acaba

hiç korkulcak bişey değil sakın korkma rahim filminden bende yeni çektirdim zaten bi kaç dakika sürüyo birazda yapıyla alakalı bişey mesela benim adetlerimde ağrılı olmuyo orda sormuştum kız o zaman ağrın olmaz dedi.. ve olmadı kişiden kişiye değişiyo yani ama genede o kadar korkucak bişey yok..ağrın olacağını düşünürsen sakinleştirici yaptırırsın...

rahim filmimi 3 ay önce çektirdim zaten ağrı kesici ve sakinleştirici alıp gitmiştim korkulacak bişey yok biz öyle güçlü kadınlarız ki bununda üstesinden gelebiliriz elbet adet sancılarım daha cok canımı acıtıyodu bundan korkma bebişin için değer annesi

bu rahim filmi çektiğimiz ızdıraptan,bunalımdan daha kötü birşey değildir herhalde..benimde 1 yıl oldu..doktor henüz rahim filmini söylemedi ama ,birkaç klomen denemesinden sonra çektiricem..o da olmazsa tüp bebek..pco larım dışında hiçbir sorun yok..kilo yok,kıllanma yok,adet düzensizliği yok...aslında herşey normal sayılır...ama yok işte ,bebek yok..kafam almıyo artık,kan testleri,hormonlar,sperm tahlili,herşey normal..sorun nedir bilmiyorum ki!!!!

cnm zaten bizim sorunumuz sorunsuz! olmamız.sırnaşık şey bazen sorunu olanlara bile imreniyom en azından ona göre tedavi olurlar böyle arada kalmak cok zor.kolay gelsin

X