Herşeyim normal ama bebişim olmuyor diyen var mı?

merhaba arkadaşlar ben 5 aylık evliyim korunmamamıza rağmen henüz olmadıı.doktoro gitmedik erken diye.bu yedincii reglim.hiç şaşmadan gününde geliyo.ama bu hafta doktora gidicez.bakalım hayırlısı ne olacak.dualarınızı bekliyorum

canım benim dr ilk dediği şey kaç yıllık evlisin?sen 5 aylık deyince erken diyecektir büyük :nazar:bir ihtimalle ama erkenden sorunun olup olmadığı için tahliller isteyebilir yumurtlama tahlili,hormon tahlili,progesteron filan

1 yıldır bizdee istiyoruz canım ama olmuyo eşimin sperm sayısı düşük biraz keçi boynuzunu her şekle sokup yedirmeye çalışıyorum ama yemiyo midesi bulanıyo, onada sarmaya başladım, ben de şuan çaresiz hissdiyorum, arasıra midem bulanınca hamileyim sanıyorum ama sonuç yok

tatlım bızlerde aynı durumdayız bızım hıc bı sorunumuz yok yapılabılecek her turlu testı yaptırdık sonuz cıkmadı ben ınanıyorum kı ne zaman kısmetse o zaman olacak yapabılecegımız bısey yok allahın taktırı allah vermek ıstemese bı sorun verırdı demekkı vaktı zamanı varmıs ne yapalım canım uzme lutfen kendıne bol bol telkın ver ve dua et ıns yakında bebıslerımız gelecek

Kızlar ben de 2 buçuk senelik evliyim. ne eşimde ne bende hiç bir problem yok yumurtlamam da normal, spermler iyi ve normalin üstünde kaliteli ama maalesef olmuyor. Doktorum stresten diyor, kafana çok takıyorsun bu da gebeliği engeller diyor.Demir hapı ve folik asit takviyesi yaptı bir dönem. Bu aralar gel de artık destek yapalım 2 yıl oldu dedi. Ama nedense gitmeye de hiç niyetim yok, aşılama veya tüp bebek düşünmüyorum şu an. Dua ediyorum kendim için ve bebek isteyen herkes için. İnşallah doğal yollardan ve bir anda bir gün hamile kalabilirim.Sevgiler...

arkadaslar bızde aynı sızın gıbıydık herseyımız normal cıkıodu ama cocugumuz olmuyodu ben gecen ay yumurta takibi yaptırdım dogal olarak acaba catlamadan kuculuomu dıye bırde ogrendımkı yumurtlama gunum reglimin 20.gunuymus gunasırı ultrasona gırdım yumislerimi incelediler dogal nekadar buyuyp nezaman catlıycak die herkese tavsiye ederim dogal takip yaptırın biz 20çgunlerde pek calısmıoduk cunku hep 18e kadar yazıo nette vs de bide ayın yorgunlugu regle yakın olması vs yorgun oluyo beden. bence deneyin benden nacizane bir oneri. hepiniz hamis gormek dilegiyle

benim de olmuyo bir senedir dr herşey nı-ormal dedi bana da eşime de 1 senedir korunmuyoruz ama tık yok napmak gerekiyor arkadaşlar:KK43:

kızlar bende 28 veya 29 gunde adet oluom ama sanırım benımde yumurtlama gunum nette yazdıgı gıbı degıl cunku geecen ay dıkkatımı cektı adetıme 1 hafta kala sıvı salgıladım saydam ve yapısık bır sıvı yanı resmen yumurtlama ben ılcede oldugum ıcın yumurta takıbı yaptıramıom ne onerırsınız ısı olcsem olur mu kı

arkadaşlar merhaba doktora gittim dün rahmin arkasında sıvı gördü ultrasonda ne olduğunu anlayamadı ya kitle vardı patladı yada regl döneminde kan kaçmış olabilir dedi tahlill verdi hormonloa bakcak pazartesi gidip tahlilleri yaptırıcam inş. bi sorun yoktur ve o sıvı herneyse gebeliğime engel olmaz çok korkuyorum inş. kötü bişi değildir dua edin

arkadaşım ben 8 yıllık evliyim şu anda tüp :emir_bebek:tedavisi görüyorum reglim 11 gündür olmuyor herşeyim normal görünüyor bugün kanda gebelik testi yaptırdım negetif çıktı birde dr adet göreyim diye banaprogeston diye bir ilaç verdi sence bu hapı kullanmalımıyım fisfisfis hamile olabilirmiyim acaba acele cevap yazarmısın şimdiden teşekkür ederim. ALLAH herkese hayırlı evlat nasip etsin:Saruboceq:

bizim de olmuyo 1 senedir uğraşıyoruz herşeyimiz normal ama allah vermeyince vermiyo işte ötesine geçilmiyor, ama çok istiyoruz bebek, düşünmeyim diyorum ama elimde deeğil reklamlarda bile bebişler var insanın canı çekiyo:)

bende senin derdinden muzdaribim doktorlar herşey normal diyolar fakat bebişim bir türlü olmuyor
ablamda 7 yıl sonra hamile kaldı banada 7 yıl sonra hamile kalırsın diyolar çıldırmak üzereyim
allah herkesin gönlüne göre versin
amin

ben 5 yıllık evliyim gerçi son bir senedir sıkı bir denememiz oldu ama hala birşey yok. Sürekli doktor kontrolunde olan ve hastalıklarını ihmal etmeyen, kürtajı olmayan biriyim. Doktoruma göre hiçbirşey engel değil ama stres varya streeeeeesssss sanırım bunun etkisi... H

arkadaşlar ben aranıza yeni katılıyorum benim de 3 yıldır bebişim olmuyor eşimde ve bende bir promlem yok kolmen kullandım olmadı aşılama yaptırdım olmadı .şimdi normal yollardan hamile kalmaya calışıyorum allah herkese nasip etsin

Size tek bir tavsiyem var, sakin olun ve hamile olacakmiyim olmayacakmiyim diye dusunmeyin saliverin gitsin...beklemediginiz anda adetiniz gelmeyecek ve...:CüvCüv:

slm ben yeni üyeyim bende aynı dertten yakınıyorum bende kürtaj oldum herşey normal ama benimde bebk olmuyo 9 ay oldu bi an önce olsun istiyorum ............:ecrin_bebek:ahhhhhh ahhhhhhhhh

X