Herşeyim normal ama bebişim olmuyor diyen var mı?

Doktroum bana butun testleri yaptirdi kan testiymis fallan mis fillanmis bende hersey normal cikiyor iste vermiyen allah vermiyor....
esimi test ettirmedim henuz cunku kendisinin istemesini bekliyorum..
ona baski uygulamak fallan istemiyorum ...
belki korkuyordur cunku onceleri hep bana diyordu git doktora test ol fallan sonrada ben olurum ...
ben oldum hersey normal cikinca ondan gik cikmaz oldu...
bebek konusunu bile acmiyor artik...
rabbim yar ve yardimcimiz olsun...

merhaba kızlar.bende butun tahlıllerimi yaptırdım.herşey normal.eşim yaptırmadı çünkü 2 kez hamile kaldım ama düşükle sonuclandı demkki eşimde sorun yok.yalnız düşüklerimin sebebi tahliller sonucu kan pıhtılaşması yuzunden olduğunu öğrendim.hazirandan bu yana korunmuyoruz ancak bende hala bir gebelik olusmadı.sanırım stres de önemli.ama ben olmamasına cok taktım yanı 2. gebeliğimde ilkinden 1 yıl sonra oldu.demekki zor toparlıyor rahım diyorum.ne diyeyim.öyle avutuyorum kendimi.rahım hazır olduğu zaman erkekten gelen spermleri kabul edecek ve hamıle kalacağım diyorum.vaktı zamanı var diyorum.ama artık hamile kalmak istiyorum.doktorum önumuzdekı ay butun tahlıllerini al gel dedi ancak ben asılama yada benzeri bir teavi için hazır hissetmiyorum kendimi ama olmuyor diye de üzülüyorum.napacağımı bilmiyorum.aklım karısık.

bende varımmmm 7 ay oldu bişi yok hala bu ay ıkı gun geçtı test yapmadım offfff yoruluyorum boğuluyorummm allah sabır versın herkese

Kizlar slm bende bütün hormon testerimi yaptirdim bişey çikmadi sadece tüplere bakilmai bende adet düzensizliği var bebşim benimle olmak istemiyo herhalde eşimede sen git doktora demedim çünkü gitmeyeceğini biiyorum allah sabir versin hepimize

arkadaşlar bakıyorum da hepimiz birbirimize ne kadar benziyoruz açıkçası rahatladım demekki bu süreç böyle geçiyor, bu çok normal demekki, hepimiz bir gün bebişlerimizi kucağımıza alacağız Allahın izniyle ama sabretmek stres yapmamak lazım çünkü dr bana stres en büyük düşmanın stres hormonun yüksek rahat olmalısın demişti

Araniza bugun katildim daha:)bende 5,bucuk aylik evliyim ben de bebiş istiyorum :)dua edin arkadaslar..

ben de varım.eşimin de benim de tüm tahlil test herşeyimiz normal ama 1,5 yıldır olmuyoooor.rabbim vereceği zamanı biliyor herhalde.

birgün hepimiz bebişlerimize kavuşacak ve bu topiğe gelip bir zamanlar bende umutsuzca yazmıştım ama şimdi bebişim karnımda yada kucağımda diye bizden sonraki arkadaşlara umut olacağız yeterki bol bol dua edip sabretmeye devam edelim Allahtan umut kesilmez arkadaşlar

kizlar ben de genetik inceleme hakkinda bir sey sorucam, her sey normal olup hamile kalamayinca mi yapilio, dusukler olunca mi? cunku genetik inceleme disinda her sey yapildi bize? biilgisi olan var mi?

arkadaşlar bizde de herşey normal fakat 3 aydır olmadı hala...
hakkımızda hayırlısı olu inşallah....kafaya takmayalım lütfen..hayırlısı herşeyin...

ben varım ben kürtaj olalı üç sene oldu ama hala bebiş yok bi problemimizde yok herşey normal klomen kullandım 2 gün sonra adet olmam lazım bakalım kısmetse olur inş beklemek çok zor
canım mrb.bende 1 düşük yaptım kürtaj oldum ve 1.5 senedirde olmuyo.yapılmayan tedavi test kalmadı en sonunda hsg m çekildi ondada hiç bişi çıkmadı kanallar açıkmış yapısıklık yokmuş.biz kürtajdan sonra acaba kanallarda bi yapısıklıkmı oldu diye şüphe ediyordu ama hsg de öyle olmadıgını söyledi doktorum sonuç olarak tamamen psikoljık dedi.yani sekerim şimdi aklımdan silmem düşüyo ama silinmiyoki yaaa :KK43: hayırlısı olsun.tüm isteyenler muradına kavusurlar tez zamanda insallah.

arkadaşlar bizde de herşey normal fakat 3 aydır olmadı hala...
hakkımızda hayırlısı olu inşallah....kafaya takmayalım lütfen..hayırlısı herşeyin...

canım bizdede şuan herşey normal görünüyor ama bizimde 3 ayımız bitti.hayırlısı olsun.ama işte neden olmuyo diyede düşünmüyor degilim...

canim 3 ay bir sey degil. gercekten gebelik sitelerinde gezinmeyi belirti aramayi gun saymayi birkmak lazim. hadi gun saymayi birakmazsan bile hayati buna endekslememek lazim. yani stres olmayacaksin. aklin mi kayiyor. hemen ac hareketli bir muzik, biraz hopla zipla. stres at. dusunsen bile beynin baska seyler de dusunmesi lazim.

merhaba arkadaşlar ben 5 aylık evliyim korunmamamıza rağmen henüz olmadıı.doktoro gitmedik erken diye.bu yedincii reglim.hiç şaşmadan gününde geliyo.ama bu hafta doktora gidicez.bakalım hayırlısı ne olacak.dualarınızı bekliyorum

X