Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

12 nisan dimi senin .
evet cnm 13 martta olmustum en son.. ama yani gecen ay on bir gun gecikip gelmistii.. bu ay ne olur bilmem..
Dolunay soğan bağırsakları iyi çalıştırıyor ondan olabilir ama sen yinede dikkat et inş hamilesindir.

hiccccc dikkat etmiyorum ettikce olmadi cunku.. bu ay agir da kaldiriyorum.. hiccc dikkat da etmiom tevekkul ediyorum.. Rabbim verecekse bana nasip olacaksa Allah zaten onu korur...

Aslında en mantıklısı rahat olmak haklısın yani:)

hehehe :) valla ben okuduğumda fark ettim ama arkadaş sanırım yurt dışında yaşıyor, daha önce de yazmıştı. türkçesi çok iyi değil diye ben onu görümce gibi algıladım :)))

sen yine algılamışsın ben hiç algılayamadım :)))))))))))))

ben gördüm kırmızıları bugün, 2.ayımızdada olmadı. hayırlısıyla umudum mayıs ayına:2:

görümce eşinin kızkardeşine denir.senin baldızın olamaz :) kızkardeşin varsa senin kardeşin eşinin baldızı olur.

ya oylemi vallahi bilmiyordum cunki bizde esimin kardesine baldiz deyiliyor ve esimde benim kiz kardesime baldiz deyiyor bizde oyle oldugu icin yazdim ya kusura bakmayin vallah bilmiyordum evet ben dun gorumcemi gordum iyimi yorumlanir bilmiyorumki? insallah gorduyumuz ruyalar Yusuf peygemberin ruyalarindan olsun

azerimisin

bir de olmasını istemediğimiz adet tarihin nedir seni de ekleyelimm

Son düzenleme:
Gunaydin guzel bayanlar iyi hafttasonlari...yedikolik bugun testi unutma yoksa meraktan catlicak

Benide unutmussunuz.8 10 Nisan bat. AMA benden pas Bugun erken testlerden yaptim negatif.simdi uzuntuden midem bulaniyor

kırmızılar gelmeden ümidi kesmek yok ekliyorum hemen

günaydııııııııııııııııınnnnnnnnnn yedirenk

yedikoliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik seni ve diğer arkadaşları bekliyoruzzz

tam anlamıyla kanaman başladımı canım? yerleşme kanaması olmasın 40 günde adet oluyorsan yumurtlama dönemi sonundasın daha sen
14 yaşımdan beri ilk defa erken oldu hiç gögüslerim şismezdi şimdi kocaman adetim de pembe renkli bir de beyaz değil de şeffaf bir akıntıyla geldi şimdi de daha ped kirlenmedi peçeteye geliyor.Ama ümitlenmek istemiyorum.

canım yumurtlama kanaması da olabilir.dikkat et kendine ...bazı kadınlarda yumutlama dönemindde hafif kanama olurmuş.inş yerleşme kanamasırda

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…